SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 374939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
dobra, dobra
MaGor - dostałabym oczopląsu w tym boxie Te okrętowe łańcuchy by mnie zgniotły ale liny fajowe - można sobie bareczki pomęczyć. Gdzie to wogóle jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
Ładne siady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kokos zapraszamy , łańcuszków jest kilka par o różnej wadze także może coś się dobierze

siady ładne, ale mnie plecy zabolały, jakoś to odgięcie mi nie pasuje albo moja naturalna krzywizna jest dużo bardziej prosta i przez to wydaje mi się dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady nazwałbym- pewne- w każdym ruchu wiesz co robić, też tak kiedyś będę
Zgadzam się z Roninem, nie stwierdziłem występowania nadmiaru "ociepliny" a co do obnażania, to pierwsze koty za płoty zaliczamy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
A gdzie szydera, podstęp jakiś tu czuję

26.02.2016 W planie były bareczki ale mam meeega obolałe plecy po wczorajszym treningu, nie dało rady. Zrobiłam dwa lajtowe ćwiczenia i polazłam na godzinę na rowery - fajna muza, jazda głownie w siodle z elementami skakanymi - miło i przyjemnie. Nie żebym sie nie zmęczyła ale ku mojemu zaskoczeniu nie zasapalam sie jakoś ponad normę. Mam wrażenie, ze ten objętościowy trening powoduje wzrost ogólnie pojętej wytrzymałości.
A jutro, tak trochę niespodziewanie, jadę z moimi koksami do Gdańska na Debiuty. Mam nadzieje, ze bedzie wesoło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Kokosik
A gdzie szydera, podstęp jakiś tu czuję


Obejrzałm filmik jeszcze raz, by jakąś szyderę wyłuskać i ... ten brzęk łańcuchów brzmi jak soundtrack z kółka różańcowego
To odbicie na dole mnie interesuje. Jest zamierzone?
Pytam, bo przy siadach ze sztangą również tak się odbijam i męczyło mnie czy aby nie oszukuję trochę. Żeby mniej oszukiwać zacząłem robić z podwójnym dnem, albo po prostu przysiadałem na chwilę.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kółko różańcowe jak najbardziej wpisuje sie w nasza koksowni pod kościołem A odbicie jest jak najbardziej ok. Zreszta jak bawiłam sie z łańcuszkami to chyba nawet komentowałam, ze siady z łańcuchami wymagają dynamicznego wyjścia z dołu, bo inaczej nie przejdzie sie przez martwy punkt, ze względu na fakt, ze im wyżej tym ciężej.

27.02.2016 DNT. Wycieczka do Gdańska. Fit Festival, na którym kibicowaliśmy naszym zawodnikom w rywalizacji na ławce. Maciek trzeci a Kamil drugi w swoich kategoriach - brawo Panowie! Trochę pooglądałam lania sie po mordzie - w sensie MMA. A wieczorem gala Kevin Levrone Classic Pro - zawody pro to zupełnie inny poziom niż zawody amatorskie... Wiem soczki, cukierki itd ale kurczę - piękni panowie

28.02.2016 Nuki
1) przysiad
3x15x 20kg / 40kg / 50kg, 12x 60kg +4x 12-10x 67,5kg - ostatnia seria na 10, niestety zabrakło mi powera

+ uginanie nóg leżąc
+ suwnica jednonóż
+ 20min Power walk na bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosik
piękni panowie


To reprezentacja działu +35 też tam była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Piękno ma wiele definicji. w sobotę akurat podziwiałam piękno wyrzeźbionych muskularnych ciał - nie powiem miły dla oka był to widok, zwłaszcza, ze wybranych na gale 10-ciu panów było tez wyjątkowo z buzi ładnych.
Was podziwiam za te, ze mimo codziennych obowiązków chce sie Wam "sportowac" i realizować swoje pasje. Ilu znacie w swoim otoczeniu rówieśników którzy podobnie jak Wy trenują... no ilu...
W moim przypadku to Młoda sobie żartuje, ze a PL jest tylko jedna taka szurnięta Matka


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2016-02-28 21:00:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium