SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13599
Kokosiku, lecz się, lecz i odpoczywaj. Żebyś potem znów miała siły i ochotę wpadać do mnie (samolubnie, ale niech tam). Właśnie przeczytałam 3/4 Twojego dziennika. Jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam .

W górach najważniejsze jest, by tam być i tak zwyczajnie się tym byciem cieszyć. http://www.sfd.pl/BlueCrocus_Po_zdrowie_i_sprawność-t887095.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Kokosie fajne zdjecie, duzo zdrowia zycze i fajnie ze z hormonami lepiej

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ciebie też dopadło... Zdrówka życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
No to chyba nie zostaje nic innego jak ozdrowieć Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ozdrowieć nie ozdrowiałam jeszcze. Choróbsko trochę pokrzyżowało mi plany na ostatni tydzień... no bywa...

Obli DZIĘKUJĘ na początek

Podsumowanie 06.10.2012 - 19.12.2012

W założeniu ten okres to była walka o „masę funkcyjną” - "ubicie mięśni", ich przyrost przez zagęszczenie i zwiększenie masy mięśniowej, przy stosunkowo niewielkim wzroście obwodów. Celem tego ubijania były plecy i pupa.

Dieta – czysta, nieliczona, na oko (za pozwoleniem Szefowej). Nie powiem… czasami pojechałam po bandzie… Pod koniec cyklu, jak podliczyłam żarełko przez kilka dni, wyszło mi średnio: 1830 130/80/150, jak dla mnie mocno wypasiony rozkład a już jak liczyłam to się trochę pilnowałam, żeby nie przesadzić. Moje największe gastrofazy w tym czasie to: zupa dyniowa na rosole, orzechy i masło orzechowe oraz suszone jabłka. Jednym zdaniem - była rozpusta
ps. myślę, że na wzrost apetytu i podniesienie poziomu metabolizmu może mieć wpływ rozpoczęcie suplementacji tyroksyną - biorę małą dawkę 25 mikrogram, dla mnie ona jest wystarczająca

Trening – By Obli - wymagający, drenujący siły ale… dający mi poczucie dobrze zrobionej roboty po każdym treningu. Na hopki-galopki (znaczy się wytrzymki siłowe) się w tym cyklu nie zdecydowałam z powodu braku sił ale póki było ciepło i sucho biegałam w terenie.
Spostrzeżenia – takie treningi, łącznie z aero, mogą trwać u mnie +/- godzinę. Po tym czasie organizm się buntuje a układ nerwowy jest przemęczony. No i nie dałabym rady na misce redukcyjnej ich robić.

Czy się udało tą "masę funkcyjną" zrobić… moje odczucie jest, że jest lepiej niż było. Ja jestem zadowolona jak się macam tu i tam (tudzież jak bywam macana) ale i tak jestem jeszcze w czarnej du.pie i nadal dużo roboty przede mną.
Wnioski mam dwa:
1. zbudować to i owo nie jest wcale tak łatwo i trzeba zasuwać dalej
2. redukcja była łatwiejsza i fizycznie i psychicznie.

Nie ma się czym chwalić, ale, żeby tradycji stało się zadość:

Cyferki:



No i forma obecna:



Pseudo-napinka nigdy się nie nauczę!


to tyle

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-12-19 16:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bardzo fajnie sie prezentujesz , tak sportowo i jędrnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Fajnie wyglądasz

Ach Ci lekarze... Nie tylko zdrowie ale i cierpliwość trzeba mieć. Skierowanie dostałam i co z tego... skoro na 2013 już nie rejestrują

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-12-19 16:49:18

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Kokosie strasznie mi sie podoba Twoje cialo, ja tez tak chce
GRATULACJE WIELKIE

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium