SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Aj nie aż tak. Niedawno był urlop. Zmęczył mnie trening ale po prostu ręce i plecy "po nowemu" bolą po negatywach - tak myślę. Siła fizyczna jest.
Będę poniekąd miała poniekąd przymusową przerwę za tydzień jak wejdę na crasha - wtedy dwa tygodnie będą lajtowe.
Ale jak będę czuła się "zajechana" to odpocznę

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-09-04 21:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
, kurcze, nie boisz sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
No boję się, że będę chodzić głodna...bo przecież będę wtedy nie wiedziałam czym crash "pachnie" teraz wiem.
Mój chłop już zapowiedział, że na ten weekend, kiedy będę w środku crasha to on do domu nie przyjedzie, bo mu się oberwie za nic
Crash od tej soboty - o matko!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
05.09.2012
Dieta 1700/130-73-130




Dziś Trening B
Byłam rano na siłce i mimo, że wolę ćwiczyć wieczorem było ok. PC mnie irytuje, bo nie mogę przeskoczyć 35kg. Dynamiki mi brakuje w tym ćwiczeniu. Muszę się wreszcie "ustawić" na trening z kolegą, który kiedyś trenował dwubój.





Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-09-05 13:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
trzymam kciuki za crasha... ja chyba w obecnej kondycji nie dałabym rady...wymówka z brakiem czasu jest zbyt kiepska;-P podobuje mi się twoja miska Kokosik i widać że jesteś po okresie bo rybek brak ;-p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Brak czasu na Crashu to akurat wybawienie, bo o żarciu się nie myśli Ale mózg jest w takim letargu (bynajmniej mój), że nie dałabyś teraz rady... mam na myśli Twoją pisaninę naukową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
jak się ogląda to wygląda przyjemnie, że to nic takiego, ale jak się pójdzie na siłkę i zacznie walkę z ciężarami i przypomni crasha, to ja wymiękam, robiłaś to już kiedyś, czy ten letarg to opinia ludzi robiących go?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Crasha robiłam w lipcu. Średnio fajna dieta. Ja się dopychałam kosmicznymi wręcz ilościami zielska wszelakiego i to regularnie co dwie godziny (trochę węgli w zielonych jest ale mało). Miałam bardzo spokojny okres w robocie i było upalnie więc dało radę przeżyć.
Teraz zacisnę zęby i też dam radę. Ale to jest jednak dieta ekstremalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ojej, Kokosiku, to ja pomyliłam crasha z takim treningiem wytrzymałościowym przy użyciu sztangi, hehe... a to jednak dieta...teraz masz racje nie powinnam zmieniac tej diety, bo czuje sie na niej ok, wegle mi sa w diecie potrzebne, ciekawa jestem tej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Kokosik, no to będzie skok na głęboką wodę
Ale dasz radę, ni ma inne opcyji

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium