SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
18.07.2012
DIETA - CRASH DIET DZIEŃ 13 - Pierwszy dzień wyjścia z głodówki


Dieta
Włączam owoce w pierwszych trzech posiłkach i tłuszcze. No i już tłuste mięsa mogę... pstrąg został mi jeszcze w lodówce to go wszamałam z fasolką szparagową. Wątróbka mi dziś smakowała wyśmienicie a poranny koktajl był jak poezja



+ suplementy
+ sporo warzyw
+ lampka wina... kurcze jak już się zacznie to się chce

Dziś Trening B




Ciężko mi dziś trening szedł, nawet mój ukochany Power Clen też. W ostatniej serii Clean'a mało nie usiadłam na tyłku razem ze sztangą i mroczki w oczach były.
Czuję w nogach przysiady i bieganie. Nie mam typowych zakwasów ale takie zmęczenie mięśniowe, które mnie nie opuszcza od piątku.

Trochę pomogła mi sauna. Sauna pomogła mi w sumie też na głowę a bynajmniej podbudowała moje próżne ego. Zwykle jestem sama albo z taką jedną laską typu pro-ana (kiedykolwiek idę do sauny to ona albo tam siedzi albo wychodzi... rozgrzewa chyba swoje wycieńczone ciało przed fikami mikami) a dziś były trzy młode (dwadzieścia kilka lat) dziewczyny. Niby szczupłe ale jakość ciała... aż żal było patrzeć a oponki na brzuchach i boczkach... mój Stefan to malutki przy nich mi się wydał

19.07.2012
DIETA - CRASH DIET DZIEŃ 14 - Drugi dzień wyjścia z głodówki

Dieta
... hmm... nie jestem pewna, czy wszysko zakumałam... pewnie nie
Maliny dziś mnie uwiodły



+ suple (kurkuma mnie dalej odrzuca i na razie jej nie suplementuję, mam mocne postanowienie poprawy od poniedziałku)
+ lampka wina
Ta szynka w tych dwóch powyższych miskach to robota mojego padre ale rozkład mi pasuje z "gotowca".

Kurcze mam sru... nie czuję się chora więc domniemywam, że to reakcja organizmu na większe ilości jedzenia i tłuszcz po tych lichych miskach.

Dziś DNT Nic nie robiłam, dziś luuuuz i daję odpocząć nogom.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-19 19:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kokosik mam tak samo. Pomimo, ze ciagle mam nadwage to mimo wszystko jak patrze na te mlode 20- tki to moje cialo jest w lepszej kondycji. Nie przypominam roazlazlego ciasta drozdzowego przed pieczeniem.
Szkoda tych dzieciakow ale coz moda na chipsy, piwo i batony wciagane na lawce w parku robi swoje.

Po glodowce ciezko wskoczyc ponownie na duza miske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Kokosiku wrzucilabyś mi linki do tych ćwiczeń o których u mnie pisałaś? nic nie znalazłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Kokosik to witaj w klubie ja to chyba dzis kibelek za caly tydzien odwiedzilam.

Z winkiem to tez tak mam, ze lubie sobie usiasc wieczorkiem w dobrym towarzystwie ( najczesciej malza ) i tak sobie saczyc .... az do dna

Ech widze ze u Ciebie odkrywanie zapomnianych smakow a malinki tez uwielbiam

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
kaszmirka
Kokosik Z winkiem to tez tak mam, ze lubie sobie usiasc wieczorkiem w dobrym towarzystwie ( najczesciej malza ) i tak sobie saczyc .... az do dna




Mój pan mąż to na weekendy do domu wpada tylko więc ja z tym winkiem zwykle sama... Ale lubię. Kiedyś pijałam tylko białe lub różowe - nadal lubię i czasem biorę takie. Ale dorosłam do czerwonego i teraz bardziej ono mi smakuje. W wakacje lubię sączyć wino pół na pół z wodą i lodem. Właśnie wieczorem jak dzień już "zamknięty", wszystko ogarnięte i jest ten fajny leniwy czas przed zakopaniem się w łóżku...
Jak ciepło to na balkonie. Fajnie też pije się na podwórku, pod takim rozłożystym drzewem coby nasi sąsiedzi (ci mniej kochani) nas nie widzieli i nie zadenuncjonowali... Ten rodzaj alkoholizacji praktykujemy w większym gronie (Kate&Tom love you) i jednak z mocniejszymi trunkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
20.07.2012
Dieta 1900/130-95-130

wiecej kalorii, więcej tłuszczu... sobie podjem. A co z tego wyniknie zobaczę wkrótce.


+ zalecone suple; LipoPack przed treningiem
+ warzyw tak z poł kilo, bo nie jakoś czasu na robienie surówki na wieczór brakuje a w ciągu dnia tylko do schabu dało się wcisnąc.... ja tak mam więcej kalorii to z automatu mniej warzyw wchodzi.

Dziś Trening A



AREO - rowerek stacjonarny 20 minut. Wieki na rowerku nie jeździłam i nie zmęczyłam się - dla mnie chyba najmniej męcząca forma areo.
Na rozciąganie brakło już czasu. Pędem do domu. Kolacja przekąskowa. Makeup i w miasto

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-20 20:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
21.07.2012
Sobota więc dzień pomiarów.... Crash zadziałał jak powinien
Od wczoraj jestem na nowym rozkładzie i tak naprawdę zobaczę jaki tego będzie efekt za tydzień, dwa i ile z crashowych spadków się utrzyma.

Ale, ale... oczy zobaczyły a mózg ma zakodować, że waga może wynosić 57 z hakiem i, że może w cyckach rosnąć (no dobra... owulacja) a w tali i brzuchu maleć




DNT Ale mam w planach popołudniu pobiegać lub zaliczyć basen. A na razie oddalam się oddać moim ulubionym czynnościom domowym jak pranie, sprzątanie, prasowanie itd.

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-21 08:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ladne spadki ....zawcze mnie to dziwi jak taki kurczak 57 kilogramowy podnosi 110 kg88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
I kolejne spadeczki, oby tak dalej (mam nadzieję, że uda nam się utrzymać tą tendencję do powrotu Obli) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium