SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Gratulacje, pani Sędzio
Kiedy kolejne zawody?

A trening po takim 'naładowaniu' musiał dobrze pójść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Esther
Gratulacje, pani Sędzio
Kiedy kolejne zawody?

A trening po takim 'naładowaniu' musiał dobrze pójść



Kolejne zawody w Mińsku Mazowieckim 29-30.03.2014 ale tu startuję więc sędziowanie odpada.
A w kolejnych miesiącach nie wiem. Na AMPy bym chciała jechać sędziowac ale na AMP'y to każdy chce a jakby nie było konkurencja w światku sędziowskim też jest Muszę popracować nad Panem Wojtkiem - naszym Prezesem

a co do naładowania... ja wyorana przyjechałam do domu
pierwszego dnia 14 godzin na nogach na zawodach, na hali i tylko 3h spania (bo i gadki szmatki w hotelu i pełnia) a następnego dnia już od 8-ej trzeba było wagę otwierać - roboty w huk, tempo ogromne ale mnie się podobało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Małe podsumowanie ostatniego cyklu siłowego, które odbyło pod hasłem: Belzebub has a devil put aside for me, for me, for me i generalnie z muzyką Queen w uszach... coraz częściej wracam do staroci

Siły piekielne raz były a raz ich nie było. Czasem wcale siły nie było Dwa tygodnie z tego cyklu miałam byle jakie, ze względu na kłopoty zdrowotne ale taki life a swoje trzeba robić

Cykl kończę z wynikami:
1) WL 45kg na razie życiówka nie poprawiona choć treningowo walczę z ciężarami ciut wyższymi, tyle, że boje nie są do zaliczenia
2) Przysiad 97,5kg życiówka 97,5kg poszło na raz i nigdy tego wyniku nie udało mi się powtórzyć czy poprawić no ale jest
3) MC 120kg życiówka - treningowo 2x2x 120kg poszło, 125kg już nie chciało - normalnie jakby ktoś elektromagnes pod pomostem włączył, ni cholery nie chciało się nawet oderwać

Męczący cykl. W drugiej fazie, już na każdym treningu, walka z ciężarami, jak dla mnie, submaksymalnymi. Siady włażą mi na głowę a przełamanie blocado psychico jest trudne. W ciągach na razie zastój, ława powoli idzie do przodu.
Co na pewno - stabilizacja wyników na wyższym pułapie i zyskanie większej pewności siebie. Równocześnie jest świadomość, że na każde kilka kilo w każdym boju będzie trzeba pracować kolejny okres czasu i to raczej nie będzie miesiąc-dwa

Zostały mi jeszcze dwa treningi w cyklu ale na ciężarach znacznie niższych - treningi podtrzymujące.

Start za 9 dni - 29.03.2014 w Mińsku Mazowieckim - Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania wszystkim zawodnikom na żywo jeśli macie tylko czas i możliwość być w Mińsku w przyszły weekend

ps. na razie się nie ważę i nie mierzę - to z kronikarskiego "obowiązku" zrobię za tydzień, na spokojnie, po zawodach

SIŁA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
szkoda, ze mam tak daleko, chetnie bym pokibicowala na zywo.

w kazdym razie MOC niech będzie z Toba.

SIŁA!

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2014-03-20 11:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Ja tez bym pokibicowała (myślami będę z tobą), bo dla mnie tylko hasło i lecę, ale ta odległość nie do pokonania w normalnych warunkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Kibicowac będę mentalnie Trzymam mocno kciuki :) SIŁA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Kciuki będą trzymane. Pokaż im tam klasę!

A rekordy.. no, no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743


Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium