SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 374069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038

Nie rozczulać mi się tu nad Kokosem Już mi lepiej. Wiosna (może nawet lato), bez mi pod oknem na podwórku zakwitł i pięknie pachnie, ptaszki ćwierkają...
Głowa odpuszcza

Żubrówka wyszła. Strzeliłam sobie wino - pół na pół z wodą i zjechałam do łózka po dwóch kieliszkach tegoż mocnego alkoholu

Roczek??? ło matko... ano roczek z SFD Przyznam, że nie zauważyłam... kurcze czas zapitala.

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2013-05-09 14:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Mam nadzieję że wiosna Cię na nogi postawi.Bo to wińsko to z całą pewnością nie.Gratulacje rocznicowe jest co świętowaćTort się należy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Tolka... prędzej karkówa z grila albo stek Nie ma czasu na świętowanie... trza zapitalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Kokosiku -gratuluję roczku ;) jak byłaś w Szklarskiej to nie widziałaś mojej zwariowanej Agi ze spinningu..:) ???
1 maja pojechała pobiegać po górach ))), 2 maja wróciła na zajęcia spinningu,3 maja znowu w góry pojechała pojeździć na rowerze pod górę ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Najlepszego twardy Kokosie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Nie jest mi lepiej... jest mi gorzej... załapałam psychicznego dołka a raczej doła głębokości Rowu Mariańskiego

Wczoraj - 09.05.2013 DNT Dieta uboga (bez supli), bo żołądek ściśnięty. Za to wpadło piwo, drink - dżin z tonikiem i lampka wina

Dzisiaj - 10.05.2013 Dieta nie lepiej.
Suplementy: wit. C, wit. D. wapno, magnez+cynk, BCAA w trakcie treningu

Trening nie za dobry
1) WL
10x 20kg, 8x25kg, 6x 30kg, 4x 32,5kg, 1x 35kg podejścia RAW
Przy drugim powtórzeniu na 35kg mnie przygniotło, totalny brak skupienia. Siły mi odpłynęły. Złapała mnie nerwowa duszność i zaczęło mnie mdlić... w takich warunkach zrezygnowałam z kontynuowania wyciskania oraz z wbijania się w koszulę... ech...

po dłuższej przerwie...

2) Rozpiętki ze sztangielkami
3x8x 6kg/8kg/8kg

3) Wyciskanie wąsko
6x 25kg, 3x4x 27,5kg

4) Prostowanie ramion na wyciągu
1x8x 4 sztabki
2x6/5x 5 sztabek

5) Lekkie przysiady
10x 20kg, 8x 30kg, 4x5x45kg

6) Spięcia proste brzucha
3x30 z przytrzymaniem na chwilę

Zła jestem, że nerwy psują mi nie tylko humor ale i trening. Uryczałam się jak gupia potem w autobusie i w domu... ale zrobiło mi się lepiej, lżej na sercu. Polazłam jeszcze na saunę. Teraz mi odrobinę lepiej.
Miałam nie robić wypiski ale to jak oczyszczenie. Musze się przestać przejmować.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2013-05-11 00:07:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Kokosiku- a nie masz kogoś do asekuracji? Na pewno ktoś się pałęta na siłce co by Ci pomógł.Spadek siły czasem nie oznacza, że jest jej mniej,bo to zależy co w całym tygodniu robiłaś , ja bym się tym tak bardzo nie przejmowała...każdemu zdarza się słabszy dzień...
Zazdroszczę, ja bym z chęcią sobie powyciskała a tu na razie na siłcę nic nie mogę:( Powyciskaj troszkę za mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Kokosiku, ściskam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Azzi
Ja tak mam. Trzymam się twardo do pewnego momentu a jak pęknie... szkoda gadać
Ania ja na sekcji zawsze mam asekurację - to nie ta przyczyna. Głowa

Nic to - zbieram się do kupy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium