SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Azzi, mam tak samo. Ostatnio miałam zjazd i niemal usnęłam na konferencji po dwóch bananach i gruszce zjedzonych na raz... za duża dawka cukrów prostych
A moje ciasto fasolowe bez cukru (tudzież innych zamienników) było robione i wyszło super Będę robić częściej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Kokosik, a jak pięknie poproszę, to dasz przepis na to ciasto? Jesli tak to pięknie proszę

Zmieniony przez - Crispy w dniu 2013-04-02 22:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Crispy, smacznego

Wczoraj - 03.04.2013
Dieta Czysta nieliczona:
1) placki owsiane - owies/jaja/jabłko/smalec do smażenia
2) sałatka - soczewica/szynka pieczona by padre/majo/warzywka + pasztet z królika
3) polędwiczka z sosem jabłkowo-cebulowym/ryż brązowy
4) jaja/boczek/ser żółty
5) .... o 3-ej w nocy banan głodzilla i burczący brzuch mnie obudziły - albo musze dowalić do michy albo jeść duuuże kolacje
+ kawa z mlekiem
+ cukierek czekoladowy

suplementy: kombucha, wapń, magnez+cynk, forsen, wit. C, wit. D, glutka w czasie treningu

Trening Techniczny - próba sprzętowa do przysiadu.
Przewróciło mi się w głowie na stare lata Ubieranie się w koszulę do wyciskania to przy wbijaniu się w majty do przysiadu i owijanie gumami kolan to był pan pikuś Wczoraj już masochizm w czystej postaci. Są ślady na udach i ramionach ale i tak najbardziej napierdzielają mnie łydki - na nich pompa jest konkretna. No ale... bliski dotyk garderobianych... bezcenne
Hmm... tak... c.d.n.

Dziś - 04.04.2013
Dieta w trakcie:
1) koktajl koko - mleko koko/jajo/porzeczki czerwone/banan
2) sałatka - soczewica/szynka pieczona by padre/majo/warzywka + pasztet z królika
3) polędwiczka z sosem jabłkowo-cebulowym/ryż brązowy
4) omlet owsiany lub gryczany z pieczarkami/szynką pieczoną/serem żółtym
5) ... pewnie na noc ugotuję sobie jaja
+ 2x kawa z mlekiem
micha monotematyczna, bo wyjadam zapasy poświąteczne a i czasu w tygodniu na stanie w kuchni brak

suplementy: kombucha, wapń, magnez+cynk, forsen, wit. C

w planach jakieś areo (jak łydy odpuszczą) i sauna.

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2013-04-04 11:30:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Witaj,

Wybacz że troszkę pospamuje - przestudiowałam wczoraj wieczorem Twój dziennik z racji tego że też od niedawna też mam kłopoty z tarczycą.
Podpowiedź mi proszę - na początku Obli zalecała CI jakiś koktail z mleczkiem kokosowym ale nie jest podany dokładny przepis, czy mogę prosić CIe o info co tam wchodzi? Ewentualnie na priv albo u mnie w dzienniku żeby tutaj Tobie nie śmiecić w dzienniku.
Widziałam też że Obli sugeruje żeby wyrzucić gluten, u czastki znalazłam info jakie warzywa ograniczyć, czy znasz może więcej dietetycznych zaleceń przy niedoczynności/hashi?
Szukam jakiś info bo trochę przybiła mnie psychicznie sytuacja z tarczycą więc chce coś działać.
Pozdrawiam ciepło, Dana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Siłka to same plusy, piękne ciało, zdrowie i jeszcze Cię zmacają Żyć nie umierać!

Zmieniony przez - Crispy w dniu 2013-04-04 16:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Crispy
Siłka to same plusy, piękne ciało, zdrowie i jeszcze Cię zmacają Żyć nie umierać!



... same przyjemności... zwłaszcza jak jeden z "macających" ma obwód łapy większy niż moje udo w najszerszym miejscu

Łydy odpuściły zatem machnęłam Areo: Wiosła 30 minut 6170m / 112 Wat / 19 s/m; splity 5-cio minutowe:

1) 1035m / 115 Wat / 19 s/m
2) 1044m / 118 Wat / 18 s/m
3) 1033m / 114 Wat / 19 s/m
4) 1024m / 111 Wat / 19 s/m
5) 1019m / 110 Wat / 18 s/m
6) 1001m / 104 Wat / 19 s/m

Ech... widać jak moc spadała. Potem brzuchy + rozciąganie i sauna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Kokosik
... same przyjemności... zwłaszcza jak jeden z "macających" ma obwód łapy większy niż moje udo w najszerszym miejscu
Dobrze, że wyszłaś żywa z tej imprezy

U mnie moc zawsze spada pod koniec wszystkiego, więc to chyba normalne (chociaż ja "jestę cieniasę" i może to tylko ja tak mam ). Ważne że w kość dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
05.04.2013
Dieta
czysta nieliczona
1) koktajl koko - mleko koko/jajo/porzeczki czerwone
2) placki owsiane - płatki owsiane/jaja/jabłko/smalec do smażenia
3) ryż brązowy/schab ze śliwką coś jeszcze dobrego było ale nie pamiętam co
4) jaja/majo/pasztet z królika
5) wątróbka drobiowa
+2x kawa z mlekiem
+ lampka wina... a może dwie i się spiję
kurka blada - te moje porcje są coraz większe a tu wypadało by trochę z wagą zejść jakoś rozsądnie w czasie... trza miskę przyskromnić

suplementy: kombucha, wit. C, wit. D, wapno, magnez+cynk, forsen

Trening ostatni z serii czysto technicznych
Dziś przymierzałam kostium do ciągów. Oj... największa dotychczasowa makabra. Mam pozdzieraną skórę na kostkach palców i odciski na opuszkach Ale wbiłam się w ubranko i nawet udało mi się zejść dość nisko w pozycji startowej. Inna sprawa to zrobienie ciągów w ciuszku. Inaczej zupełnie się pracuje niż w klasyku. Ale jak się powiedziało A to trza powiedzieć B

Fizycznie nie ale psychicznie mnie trening wykończył. Czuję się jak pęknięty balonik. Dużo roboty przede mną aby nauczyć się techniki w sprzęcie ale... ja lubię wyzwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
znów duble idą

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2013-04-05 23:13:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium