SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
wiesz az tak dlugo mi nie zajmuje, tzn nie wliczajac aerobow oczywiscie
Wczoraj bylo mniej niz poltorej godz.

Co do burczenia w brzuchu to mi zawsze na wieczor burczy i glodno jest ale nie zauwazylam jakos szczegolnie zeby po ladowaniu bylo gorzej.

Apropo masz jakis fajny przepis na warzywa?
Oraz jak czujesz sie z sila bo u mnie jakos szczegolnie nie spadla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
spadku sily nie zauwazylam. czuje sie zupelnie normalnie. Przepisow zadnych ciekawych nie mam, na ladowanie bataty i cukinie kroje na kawalki wrzucam do formy do pieczenia na folie aluminiowa , posypuje przyprawami i pieke. Fasolke szparagowa, kalafior i cukinie gotuje zazwyczaj na parze. Pomidory kroje, sole pieprze i jem. Gneralnie bez filozofi raczej zadnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
filozofowanie zabiera czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
co mi przypomnialo ze tz zrobie pomidory z cebulka i jak feta jeszcze zyje to ja dodam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no ale my fety nie mozemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no my nie, ale ja Izie smacznego zycze :P akurat za feta to mi nie teskno :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
lalus na warzywa najlepszy sposób to na surowo a jak chcesz coś wykwintnego to kroisz, wrzucasz na patelnie, podlewasz woda, przyprawy, dusisz i wykwitne danie masz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
No ja tez lubie na surowo ale czasami mam ochote na cos innego

DZIEN DNT
TYDZIEN 3
2000 KCAL


suple


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium