SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Jak ktoś jest leniem, to na IF też nie będzie chciało mu się liczyć. Poza tym, z tego co wiem, wiele osób nie poznawszy dobrze tego systemu zawierza obiegowym opiniom, że na IF można sobie pozwolić więcej, że można jeść więcej, w tym śmieci, a wycinka i tak się zrobi itp.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
prawda jest taka, ze na IF łatwiej o organizacje czasu. Wiesz ze masz zaczac jesc o godzinie np. 14, konczysz o 20 i tyle w temacie. Nie ma obsuuwy jak przy zwyklej diecie, gdzie 1h ci ucieknie posilek i juz sie wszystko sypie, bo nie mozesz sobie poukladac reszty dnia. A co do liczenia kcal to jest to niezbedne, prawda, jednak w IF latwiej o organizacje tego, bo jak sie zawezmiesz to idziesz do kuchni raz, przygotowujesz wszystko na kolejne 6h i tyle zabawy w gotowanei ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ale co się sypie jak przesuniesz posiłek o 1h? nic.
To są właśnie mity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
Ja to rozumiem, nie wplywa to absolutnie na wyniki ktore daje dieta. CHodzi mi bardziej o sprawy organizacyjne, np. mam zjesc o 10, zjadlem o 11, a o 10:30 mialem isc do dziadka Stefana, wrocic o 13 i zjesc od razu posilek, ale teraz poprzesuwaly mi sie sprawy tak i tak i sie posypalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie, hehe, to już jest przesada tak samo jak z przesadą jest sypnięcie 10g ryżu więcej i szybkie go wyławianie, żeby broń Boże nie było 30kcal ponad bilans, które i tak spalimy w drodze na przystanek czy odprowadzając dziewczynę albo lepiej uprawiając cardio z dziewczyną po ciemku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
antek098
Ludzie z lenistwa nie ważą produktów jakie spożywają, potem mają pretensje do całego świata.

heh
tak jest że większość osób która ma nadwagę (choć nie tylko oni) zaniża ilość spożywanych kcal
nie liczy przekąsek
czy 'mierzy' produkty na oko

ostatnio był fajny program na TLC chyba,kiedy to zainstalowano kamery,detektywów i śledzono 3 czy 4 osoby ile i co jedzą

oni mieli podać ile jedzą
i ci co sie nimi zajęli też

wyszła nadwyżka kilkaset nawet do kilka tysięcy kcal!

tak to juz jest

człowiek lubi sam siebie oszukiwać


...z drugiej strony są ludzie (pewnie i ci same też0 którzy zawyżają aktywność
myslą że robią ciężkie cardio - a tak naprawdę to jest marsz czy marszobieg
chodzą dwa razy na siłownie wykonując po kilka serii różowymi hantlami na 30% RM
myślą że mają trening jak strongmani

itd.

zaniżanie kcal - czyli jem więcej niż myślę że jem
zawyżanie aktywności - czyli ćwiczę mniej niż myślę że ćwiczę

tu przede wszystkim są problemy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
TS90
prawda jest taka, ze na IF łatwiej o organizacje czasu.

racja

TS90
CHodzi mi bardziej o sprawy organizacyjne, np. mam zjesc o 10, zjadlem o 11, a o 10:30 mialem isc do dziadka Stefana, wrocic o 13 i zjesc od razu posilek, ale teraz poprzesuwaly mi sie sprawy tak i tak i sie posypalo...


antek098
nie, hehe, to już jest przesada tak samo jak z przesadą jest sypnięcie 10g ryżu więcej i szybkie go wyławianie, żeby broń Boże nie było 30kcal ponad bilans, które i tak spalimy w drodze na przystanek czy odprowadzając dziewczynę albo lepiej uprawiając cardio z dziewczyną po ciemku


ale tak niestety też jest
ludzie żyją mitami
jeśli słuchają tylko swoich kolegów czy trenerów którzy nie powinni być trenerami
tak to wygląda

niestety część autorytetów ma tylko jedną określoną drogą
i albo jesteś z nim
albo źle ćwiczysz,jesz czy myślisz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
solaros
antek098
Ludzie z lenistwa nie ważą produktów jakie spożywają, potem mają pretensje do całego świata.

heh
tak jest że większość osób która ma nadwagę (choć nie tylko oni) zaniża ilość spożywanych kcal
nie liczy przekąsek
czy 'mierzy' produkty na oko

ostatnio był fajny program na TLC chyba,kiedy to zainstalowano kamery,detektywów i śledzono 3 czy 4 osoby ile i co jedzą

oni mieli podać ile jedzą
i ci co sie nimi zajęli też

wyszła nadwyżka kilkaset nawet do kilka tysięcy kcal!

tak to juz jest

człowiek lubi sam siebie oszukiwać


...z drugiej strony są ludzie (pewnie i ci same też0 którzy zawyżają aktywność
myslą że robią ciężkie cardio - a tak naprawdę to jest marsz czy marszobieg
chodzą dwa razy na siłownie wykonując po kilka serii różowymi hantlami na 30% RM
myślą że mają trening jak strongmani

itd.

zaniżanie kcal - czyli jem więcej niż myślę że jem
zawyżanie aktywności - czyli ćwiczę mniej niż myślę że ćwiczę

tu przede wszystkim są problemy



i tu jest całe sedno problemów tak jak napisałeś, gość ćwiczy małointensywnie i się dziwi, że smalec nie spada w dół. Gdyby porobił codziennie kompleksy sztangowe to nie miałby tego typu zagwózdek. Bo nawet jak jesz na oko, ale ćwiczysz ciężko to da się to jeszcze jakoś uratować, w najgorszym wypadku wyjdzie Ci mały recomp zamiast ostrej redukcji, treningiem można manipulować bardzo dużo pod kątem sylwetki. Najgorzej jak ćwiczysz słabo i w dodatku lecisz na ostrej nadwyżce, to nawet cardio 2h dziennie nie pomoże, bo u większości cardio to slogan "by nie łapać zadyszki" więc automatycznie utożsamiają to z czymś leniwym i sobie robią marsze 4km/h... przy takim czymś tętno nie przekracza nawet 115
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heh

od razu widzę ten obrazek

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
solaros


wieczorem postaram sie uzupełnić 1-wszą stronę bo foty tez już mam




pokaż fotki bo dni uciekaja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

IF pomoc w diecie na redukcję dobrze ułożone makro?

Następny temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

WHEY premium