SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No no moja droga ladnie bardzo Gratulacje i powodzenia w daleszej walce.

Co mi sie rzucilo w oczy to super miesnie brzucha, cwiczylas duzo wczesniej? Jakie cw? Wygladaja rewelacyjnie.

Wszystkiego dobrego i zapraszam do mnie w przyszlym tyg (moze) Pozdowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Nooo, elegancko!
Łydki odstają - fakt,
barki - jeszcze trzeba dopracować,
uda już fajnie wyglądają ale tak jak Morales, uważam, by jeszcze zaokrąglić i poprawić tyłek nie obejdzie sie bez zwiększenia obwodów ud.

no i najlepsze na konieć, świetny kaloryferek i skośne brzucha
jednym słowem, kawał dobrej roboty oby tak dalej


Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2010-01-24 22:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pati, no wlasnie ze nie cwiczylam Zauwaz,ze w poprzednim treningu nie bylo dodatkowych cw takich jak brzuchy czy scyzoryki itp. Przysiady i MC duzo podzialaly jak mi sie wydaje. Akurat to na czym mi zalezalo jeszcze musze dopracowac, aaale jeszcze duzo czasu przede mna

Kenio mam zamiar jeszcze popracowac nad dolna polowa i barkami-mowilam od poczatku ze waskie... To dopiero poczatek mojej walki.
Ciesza mnie postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
ściaganie drążka na prostych ramionach

http://kulturysta.com/moj_html/zasob_cwiczen/fot_najszerszyg/strony_najszerszyg_wyc/najszerszyg_wyc9s.html

tyle że po:
1. stoisz nieco bliżej wyciągu w pozycji technicznej, klata wypięta, łopatki ściągniete
2. ramiona wyprostowane ale nie przeprostowane w łokciach
3. chwyt szerszy niż ten koleś w linku ćwiczenia (na szer barków)
4. ściągasz z pozycji górnej aż do czworogłowych uda (jeśli wykonujesz w pozycji stojącej) jeśli siedząć tyłem do wyciagu, to ściagasz na wysokość krtani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo dzieki Kenio W moim wykonaniu nieco inna postawa byla-nie pochylalam sie jak ten koles-pewnie dlatego bylo mi ciezko i bardzo barki czulam. Jednak zdiecie badz filmik, przy braku realnego "insruktora" jest bardzo wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
ważne jest by nie angażować ani tricepsów ani barków ani klatki w tym ćwiczeniu, nie jest ono łatwe do "wyczucia" dla małodoświadczonych, sam nie chętnie go stosuję, ale jak każde nowe ćwiczenie, jest do wyuczenia
a to pochylenie się w stronę wyciągu nie jest konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje, ciezko bylo mi nie angazowac barkow. Bede musiala dobrze sie nad tym cwiczeniem srezyc. Nastepnym razem sprawdze czy bedzie roznica gdy sie pochyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Rany jak ci tego brzuchola zazdroszcze, ciekawe czy mi tez wylezie jak w koncu zaczne systematycznie cw. Marzy mi sie taki wlasnie sliczny :) Chyba wreszcie trafilam w sedno z moja choroba, jak nie bedzie nawrotow powinno byc juz ok. Jeszcze raz gratki rewelacyjnego brzucha i powodzenia w dalszym szlifowaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Zdrzala!!! brzusio i nóżki rewelacja, bardzo mi się podbają, ogólnie cała sylwetka na plus, widać, że dużo pracy włożyłaś. Też brzuszek....mmm...tez chcę taki Super efekty, gratuluję!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Ann !!! już Ci pisałam że ładniutko jak cholera i podtrzymuje to w 1000% brzuch masz świetny zjawiskowo to wygląda jak dla mnie to Science Fiction . Pozdrawiam gorąco i wrzuć czasami jeszcze coś na ząb Buźka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium