SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Naoglądałam się przez Ciebie tych zdjęć i mnie nosi, a dzisiaj jak na złość dzień bez siłki

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
4nn pamiętaj, że mięsnie rosną w czasie odpoczynku
Radosuaf mnie nie o biust chodzi, tylko całą resztę. Wiem, że biustu się nie da wypracować, więc muszę się zadowolić tym, co mam, bo nie lubię łatwo osiągalnych rzeczy, np. za pomocą skalpela. Satysfakcję daje to, na co się samemu zapracowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
4nn pamiętaj, że mięsnie rosną w czasie odpoczynku
Szkoda, że tłuszcz nie chce się spalać jak się odpoczywa

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-01-28 16:08:20

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Jakby tłuszcz się spalał podczas odpoczynku, to bym odpoczywała bez końca. Chciaż znając siebie pewnie nie potrafiłabym nic nie robić. Siłka to jest to, co lubie najbardziej, no prawie najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I moj Ci to ideal Tez mi sie marzy taka zwarta i umiesniona. Alescie zaszaleli z tym tapetowaniem. Ja wam podesle swoje jak juz osiagne taki rezultat to sobie potapetujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Trzymam za słowo .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Ok, zdrzala_a to ja Cię już zamawiam na tapetę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I magnesy na lodówkę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehhe moze jeszcze naprasowanke na koszulke i kubek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wypuść serię kompletów pościeli i będzie dobrze

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium