SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc aniu widze ze trening pelna para i tak trzymaj.
ile zajmuje ci trening czasu?
wszystkich podputyuje bo mi jakies 2 h (silowy plus aero) i wydaje mi sie ze to za dlugo jak na silownie...

milego dnia kochana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tygrysku, witaj i Tobie rowniez udanego dnai zycze

tancereczka, to chyba w duzej mierze zalezy od tego jaki masz trening, mam jednak wrazenie,ze dwie godz to i tak za duzo. Moj poprzedni obejmowal mw 45 min + aero. Treaz to roznie jest, jak widac cwiczenia inne kazdego dnia, wiec i czas rozny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzien3.
1. 15 min aero
2a. jezyki na wyciagu gornym 3x10 20,25 30 przy kolejnym bede podnosic co 2.5kg 30 to moj max
2b. brzuszki klasyczne 3x max 40,20,30 2min
3. HIIT 10 min 30 sek trucht 60 sek sprint tu nie wiem czy dobrze, jak cos to poprawcie
4a. russian twist na laweczce skosnej 3x 10 na strone to samobojstwo prawie, zrobilam ale nie wiem czy dobrze, jeszcze to obejrze i dopracuje
4b. scyzoryki 3x max 2min przerwy 40,30,30 i brak tchu


Ide do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dziekujemy za wypiskę;*

miłej pracy Aniu :):):)

a jak u Ciebie z regeneracją? masz jakieś sposoby na taki prawdziwy odpoczynek po ćwiczeniach???

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Punkt 2a bardzo obrazowy trening poszedł pełna parą
Miłego w pracy, buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
60sek sprintu? tak na maxa przez 60sek i udało się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a może odwrotnie- 30 sek sprint, 60 sek trucht???


Zdrzała u mnie dwa filmiki z treningów- zapraszam;)

i powerka życzę:*:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo jasne ze na odwrot!!! Zalalam sie potem na tej biezni. Ja juz kiedys robilam takie manewry i nawet to lubie z tym,ze reszta cwiczen jak scyzory nie sa juz tak lekkie

Taka ciekawostka. Zanim zaczelam korzystac z silowni latalam na aerobik i tam meczyli nas tymi interwalami. Jeszcze jak sobie przypomne to mi mrowi w nogach. Z krzyczaca trenerka nad glowa ruuuuun!!! robilysmy tak 20 na 60...no dopoki wszystkie nie padly


Nuda w tej robocie nie znosze backshift-ow!
Elaine, to sa wlasnie te chwile kiedy moge wypoczac-powiedzmy
Prawdziwy relaks mam dosc rzadko,zeby nie powiedziec sporadycznie. Jestem mama z dorastajacej nastolatki i niestety nikogo do pomocy,wiec jesli akurat nie pracuje to to lece na trening,a pozniej to juz jak leci od zaleglosci do problemow natury "natychmiastowej. Ciesze sie jak zdarze odespac swoje 6 godz
Kiedys jeszcze mialam odrobine czasu by wskoczyc na saune i babelki po treningu, teraz zostal mi juz tylko natrysk i morska bryza w butelce


Hahahha ale ze mnie gooopek No wstyd, jak ja te scyzoryki robilam to rownie dobrze moglabym byc papiezem
Nie powiem wam bo mi wstyd
Teraz sobie obejrzalam dokladnie na filmiku, ech durna ja...

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-01-20 18:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
z doświadczenia wiem, że na bieżni nie da się zrobić HIITa ;)
interwały owszem, ale nie HIIT ale i tak respect za 10 min mocnych interwałów :)

polecam od czasu do czasu TABATE za pomocą ćwiczenia Thrusters, mistrzowsko podkreca metabolizm /jutro mojej kobiecie to zaaplikuje/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze konio, moze gdybym nie robila tego na biezni byloby lepiej ale... nogi gubilam to fakt Ja to wszystko dopracuje i bedzie lepiej. Uwagi i komentarze przyjmuje z radoscia,bo niektorych cw nie robilam wczesniej, a niestety nie ma mi kto pokazac co jest dobrze, a co zle...
Nie wiem czy tabate moge robic. Iza tu rzadzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium