SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po obejrzeniu wiadomej silowni wciaz pozostaje w szoku Mordownia jak sie patrzy zaopatrzona w sprzet po sam sufit, szkoda tylko ze z czasow mojego dziadka Bronka. No i smrodek jest...czyli typowa meska rzecz Oprocz mnie byla tylko jedna pani-recepcjonistka! Owszem jest osobne pomieszczenie "dla kobiet" ale ja to juz chyba kobieta nie jestem,bo zwyczajnie niewiele moglabym tam zrobic.
Jedyne co naprawde mnie pociaga w tamtym miejscu to nowy znajomy(koledzy mnie przedstawili )o ciele archaniola
No ale nie wiem, musze to powaznie rozwazyc,bo tam rzeczywiscie kobiety rzadko cwicza

Zapomnialam dodac. Nie wiem czy angole tam chodza. Jedyne jezyki jakie dalo sie slyszec to polski i zgadnijcie...rosyjski

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-01-29 21:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Opis uroczej mordowni . Siady, MC i wiosłowania rób blisko ściany i powinno być dobrze .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radzio wcale mi nie pomagasz takim gadaniem.

Ide poczytac o masowaniu troche. Przydaloby sie pare linkow jakby ktos byl tak mily i podeslal cos ciekawego to bylabym wdzieczna.

Robie sie pomalu glodna na tej diecie redukcyjnej ,a nie schodze ponizej 1700, wrecz podchodze pod 1900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ooo siłownię zmieniłaś ale mam zaległości, e tam nie jesteś kobietą po prostu jesteś babką z jajami Udanego dnia, buźka

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2010-01-30 16:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie prawda, nie mam jajek i jeszcze nie zmienilam. Czasem mysle,ze to pryszcz isc tam cwiczyc w koncu co to kogo obchodzi, po czym oblewa mnie fala zwatpienia... ech...

Dzisiejszy trening
dzien4.
1. wznosy z opadu 3x15 90sek dwie pierwsze serie z obciazeniem 5kg trzecia na luzie
2a. romanian MC 3x8 35,40,45 Obli jak tutaj z tymi powt robic-chilowo brakuje mi wiekszego obciazenia
2b. uginanie nog lezac 3x10 90sek 10,11,4x12+6x11
3. przysiad 5x5 2min przerwy 40,45,50,55,60
+ 20min aero

Iza,a co powiesz na maszyne na ktorej wyciskasz ciezar plecami-cos jak MC (dzialanie podobne)? Zamiast albo dodatkowo. Chwilowo silowni i tak nie moge zmienic-miesiac jeszcze karnet mam to przeczekam raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale wykupienie tam karnetu na miesiąc nie zaszkodzi U mnie też siłownia nie powala na kolana, ale ważne, że jest sprzęt, który mi odpowiada.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann nie zaszkodzi ale swoj mam wazny jeszcze miesiac, wiec sie wacham czy placic za dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Miałam na myśli kolejny miesiąc, o ile wytrzymasz jeszcze na sprzęcie, który jest na tej siłce :) Ale to aż dziwne, że nie ma w sumie podstawowego sprzętu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawowe jest,ale obciazenia brak odpowiedniego. Jest wiecej maszyn. Moze dlatego,ze taka ogolnie dostepna dla wszystkich,a nie nastawiona na pakerow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Hej, przejrzalam Twój dziennik.
Osiągnęlaś super sylwetkę - bardzo mi się podoba, więc gratuluję (a przy okazji również zazdroszczę) i życzę dalszych sukcesów.

Będę zaglądać i kibicować

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium