SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, no wiem, że ładujesz alkiem
Ale czasem przydałoby się dobrymi węglami, to byś się lepiej czuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie robie bo jak sobie pomysle,ze mam zjesc tych wegli tyle(no to przesada,zdaje sobie sprawe) to mnie to jakos apetyt wstrzymuje. W ogole to niby nie przybralam duzo,bo wlasciwie malo to czuje sie jak slonik i instynktownie juz chyba nie mam ochoty pochlaniac wiekszej ilosci jedzenia. Co objawia sie tym,ze zjedzenie w dniach obecnych tego co jeszcze niedawno nie stanowilo problemu, teraz jest wrecz koszmarem. Ale pakuje...pakuje w siebie jak moge. Mysle,ze przydalyby mi sie jakies suple. Od miesiaca to nawet odzywki bialkowej nie tknelam-wszystko na prawdziwym zdrowym(drogim! ) jedzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego nie dajesz odżywki białkowej? Przecież WPC to spokojnie możesz dać po siłowni z małym owocem. Poza tym jeśli chodzi o ładowania, to nie musisz się obżerać cały dzień. Wystarczy, że zjesz jeden-dwa duże posiłki w niedzielę. Tu nie chodzi o mega ładowanie, co raczej o cheat meal i lekką regulację hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe juz ja bym sobie chetniej w inny sposob wyrownala poziom hormonow
No to mowie,ze mialam ladowanie weekendowe... A tak serio to juz tyle razy szykowalam sie do kupna jakiejs odzyweczki ale wiecznie odkladam na pozniej. Jedyne co zazywam to oprocz witamin, kolagenu(to na moje stawy) i tranu, to BCCA.
A dlaczego wlasciwie kobietom nie poleca sie brac keratynowych odzywek?

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-04-02 08:18:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nigdy się nie spotkałem z opinią, że kreatyny kobiety nie mogą przyjmować
Jak masz linka do badań to wrzuć, zobaczę co to jest. Ale ja czegoś takiego nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcinku, ja to specjalnie nie zaczytywalam sie w tym szczerze mowiac,ale kogo nie spytam(sa to mezczyzni) to wszyscy odradzaja... Tak przy okazji zapytalam Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale pewnie pytasz tych co ostrzegają kobiety, że od machania sztangami mięśnie rosną
Daj spokój z takimi opiniami, bo są bezpodstawne. Kreatynę możesz brać tak samo jak każdy. Tylko powiedz mi w jakim celu chcesz brać a ja Ci powiem czy warto czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie powiedzialam,ze mam zamiar tylko ze mnie to interesuje. Ale gdybym rzeczywiscie zaczela sie nad tym zastanawiac, to chyba powinna chociazby dodac mi energi i poprawic moje wyniki,no i wplynac na szybszy przyrost miesni, prawda. Z drugiej jednak strony obawialabym sie efektu "puchniecia"
Przy niskiej ilosci wegli branie krety mogloby nie byc znow takie glupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli weźmiesz monohydrat to spuchniesz. Jeśli już, to jabłczan. Możesz tez brać BCAA okołotreningowo. Ale ja bym się na Twoim miejscu nie bawił w suple za bardzo. Plecy Ci dobrze rosną więc nie potrzebujesz dodatkowych bodźców, choć szczerze to nie wiem dalej jak Ci rośnie dół Bo tak na prawdę to na plecach podlania ocenić nie można, chyba, że podlewa grubo.
Więc ja bym jednak z suplami nie szalał jeśli idzie dobrze.
A jak wyniki siłowe? Poszły do góry? Interesuje mnie np siad, mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy tej intensywnosci i obecnym zaangazowaniu...
Wstyd sie przyznac
Wsiadzie mam 75kg w ostatniej serii a MC 60
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium