SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Odpuścić całkowicie to może nie, ale lżejszy regeneracyjny tydzień by się przydał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Jeśli nie miałaś przerwy od początku redukcji, to ja Cię podziwiam
Ale z Ciebie pracowita kobietka
Poślady masz już ładne ... to zmykaj odpocząć

Pozdrawiam

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert nie bardzo wiem jak taki trening mialby wygladac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
No, no. Przysiad super. A wiesz, że ja też na ostatnim treningu wręcz musiałam troszkę obniżyć obciążenia na ręce, bo nie dawałam rady i też mi się wydaje, że słabnę. Ale u mnie to nic nie widać i nic się nie zarysowuje.
Powinnaś odpocząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepiej idz w tym tygodniu na saune zamiast na silownie, dobrze ci to zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy moge ten tydzien jeszcze przecwiczyc i zrobic przerwe od kolejnego? Tak by mi bylo chyba wygodniej. Sauna-sie rozmarzylam... Dawno nie spocilam tylka na drewnianych lawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
jeden dzien odpoczynku wskazany nawet organizm raz dwa lapie sily i energie do dalszej pracy

sauna w zimę....trza uwazac jak ma sie cere naczynkową
ooo ja sobie poszlam na saune majac swiadomosc swojej naczynkowej cery...odczekalam godzine zanim wyszlam na zewntarz, posmarowałam kremem na naczynka i peklo mi naczynko na srodku nosa! wyglada jak prychol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za tydzien! Pelen relaks... Czuje,ze dobrze robi mi ta przerwa

Iza mysle ze juz mi wystarczy tej redukcji. Chcialabym zaczac rekompozycje i nabrac troche masy na ramionach i w posladkach-takie plaskie jakies Co myslisz? Moglabys mi zaproponowac jakies zmiany w obecnym treningu?

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-02-14 17:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
No to widzę, że za dlugo nie miałyśmy wspólnych treningów? Ale fajnie-masuj. Jak ja się w końcu zredukuję, to też będę chciała podmasować to i owo. Od jutra trening, czy jeszcze tydzień relaksu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam sie. Troche mi brakuje nie powiem. Moze troche aerobow i sauna... No nie wiem, jutro pomysle o tym ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium