SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie widze sensu w robieniu Tabaty i tyle, jak chcesz to rob, oczywiscie ze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Obli mówiła, że ten trening wysyła jeszcze drugiej dziewczynie i dopiero teraz zobaczyłam, że zaczęłyśmy ten sam trening.
Co do wypadów z przeskokiem i przysiadów z wyskokiem, to na mnie wszyscy też dziwnie spoglądali jak sapałam i hałas robiłam. Dziwnie mi było, ale cóż poradzić. Ale mnie też ten obwód zmasakrował.
A co do młotkowego, to ja gdzieś filmik znalazłam kiedyś. Teraz szukałam, żeby Ci linka podesłać, ale za cholerę nie mogę znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Iza, a mi mówiłaś, żebym robiła Tabatę albo GPP w wolne dni, więc jak?
Zdrzała, z mojej strony za to szcun za scyzoryki. Jak Ty dałaś radę tyle zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
no zdrzaleczko się wziełaś
na biezni ciezko robic interwały probowałam i pod koniec jak bylam przy 10 nogi mi w tylek wlazily, pewnie bedac na podworku biegalabym juz wolniej- a tu psikus -ta sama predkosc...!

no wlasnie czy tabata jest dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza chwilowo poprzestane na tym co juz mam. Dopracuje, wdroze sie to pomysle

anitan Mlotkowy opanowalam. Juz wiem jak ma wygladac i daje rade. Wioslowania troche sie obawialam ale dalam mniejszy ciezar i juz wiem,ze musze uwazac by barkami pracowac bo czasem idzie mi w plecy Myslalam,ze zaczelysmy nawet razem ale chyba nie?

Tancereczka zawsze mozesz w miejscu stac i biec jak najszybciej mozesz Ja tam bede probowac na biezni. Jakos nie mam checi biegac po ulicy jak oszalala
Ja po biezni nogi mialam uczucie jakby dwa kolki na sznurkach byly doczepione do mojej d.pupy chcialam sie raczej zeslizgnac z biezni niz zejsc...

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-01-20 20:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Razem chyba zaczęłyśmy, bo ja od poniedziałku, ale wiosła miałam już w poprzednim treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
olbi co jest złego w tabacie raz na 2 tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja tyz od poniedzialku ale ja tam widzialam 4 trening albo i mi sie zdawalo?
Sprawdzilam masz tak jak ja, dokladnie kropoa w krope
Fajnie, mozemy sie wymieniac wrazeniami i uwagami

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-01-20 20:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Nie, dziś miałam trzeci trening: brzuch i HIIT. Miałam mieć wolną środę, ale jutro muszę wcześnie do pracy wyjechać i siłka jeszcze będzie zajęta, a niecierpię wieczorem chodzić na siłownię, bo cięzko się dostać do czegokolwiek. Ledwie się dorwę do jakiejś hantli, a jak na chwilę spuszczę z oka, to już jej nie ma. Tak więc jutro mam wolne i w niedzielę.
Fajnie, też się cieszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jutro tez odpoczywam, ale w niedziele ide. Sobote wolna mam. W ogole to chce zmienic troche i jednak srode dac wolna. W tym tyg z podobnych powodow bylam dzisiaj.
To jedziemy razem kolezanko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium