SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe z tym jedzeniem... Ja to znowu zaluje tych platkow, bo lubie, a tu taki niefart!
Teraz szukam alternatywy dla swiatecznych wypiekow,a jak sie okazuje ze juz juz to wszedzie platki owsiane heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
alternatywa dl aslodyczy jest szynka
wez kup sobie jakies egzotyczne owoce, figi, granaty zrob jakis ciekawy puding
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szynka powiadasz, hmm!
Puding odpada, jakos mi nie idzie i w tym wlasnie caly problem Ale wymyslilam zeby bylo sprawiedliwie i dla mnie i dla cory upieke sernik ale taki bez ciasta jak wiedenski i zamiast cukru slodzik. A ciacha zmodyfikujemy jakos, jak sie uda to wstawie przepis na forum to moze reszta skorzysta Poza tym bez szalenstw, w koncu to tylko dwa dni.
Bardziej chyba mi szkoda,ze silka zamknieta bedzie dosc dlugo,aaaale zawsze mozna w domu pocwiczyc,albo wkolo marketu pobiegac tak by nie znieruchomiec kompletnie przed tv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie no nie truj dziecak slodzikiem
Nie wiem czy w Polsce jest do dostania splenda chyba lepsza. ale wiesz i tak lepiej zjesc kawalek prawdziwego sernika niz slodzikowanego, wieksza ilosc.
Idz porzucac sie kulkami to bedzie cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja na wyspach mieszkam i o kulki ciezko, chyba ze plastikowe U nas splenda jest, stoi w kuchni kolo herbaty
Ech moze i masz racje, w koncu nic sie nie stanie jak te dwa dni beda takie "luzniejsze" czlowiek nie maszyna, jakies przyjemnosci czasem musi miec

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2009-12-17 23:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hejka, jak tam zasypalo was? Ja jeszcze czekam :)

Zrob sobie wolne pare dni, tak lepiej niz sie pograzac w myslach o jedzeniu. Ja sie wreszcie przemoglam i juz czuje sie lepiej. Teraz troszke poluzuje a po swietach do roboty i bedzie ok. Powiem ci ze dzis rano spojzalam na siebie w lustrze i wygladam o wiele lepiej :) Nie ma co sie katowac :)

A propo slodzikow i napojow, produktow diet uwazaj zeby nie byly na bazie aspartamu. Ja zawsze bylam za ale prawda jest taka ze aspartam jest duzo gorszy niz cukier. Dlatego teraz wybieram cukier w malych ilosciach oczywiscie.

Milego dnia, gorace pozdrowionka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Tygrysek
Ja mialam caaaaly tydz urlopu wlasnie, dzis ostatni mija Ciesze sie bo juz mam troche dosc,ale wypoczelam na maxa.
Snieg spadl! Duuuuzo sniegu, a jeszcze do wczoraj szaro. No ja tam nie przepadam za sniegiem aaale zawsze to jakas odmiama.
Obli, teraz to i nawet na kulki jest szansa, o ile nie stopnieje Do swiat moglby polezec bylo by bardziej swiatecznie.
Na slodziki uwazamy. Ja juz dawno zaczelam zwracac uwage na to co spozywamy i w kuchni raczej nie miewam "trujacych" produktow. Nie spozywamy tez produktow wysoce przetworzonych, slodyczy, napojow sodowanych i wielu podobnych swinstw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no doszly mnie sluchy ze loty poodwolywane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze Ci co sie do kraju na swieta wybieraja to pewnie niezbyt szczesliwi
My na szczescie zostajemy na wyspie(na szczescie w zwiazku z tymi lotami ) Poza tym tu wcale nie jest tak zle jak niektorzy mowia. Oczywiscie swieta lepiej z rodzina...,ale jak sie nie mozna odrazu po tych swiatecznych wariacjach zaszyc w konciku, w zaciszu wlasnego domu to juz lepiej zostac tam gdzie sie jest














Zaraz tu ocipieje albo zwariuje na klaustrofobie!!!
Normalni ludzie nie powinni pracowac w soboty! Ani w niedziele!
Czy to o czyms swiadczy?!










...zaczynam gadac sama do siebie-zawsze moge uznac to za skutek uboczny diety
Wcale nie czuje sie samotna
Skad w ogole taka sugestia...











Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2009-12-19 14:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micha(Cos w koncu musze na nowo zaczac pisac bo zaniedbalam ostatnio):

I.
3XJAJO
2XBIALKO
PAPRYKA,CEBULA
TRAN

II.
3XJAJO
2XBIALKO
POMARANCZ

III.
MAKRELA
POMIDORY,PAPRYKA
OLIVA

IV.
TUNA
OGOREK MARYNOWANY
CEBULA
OLIVA

V.
HALIBUT 220G
KALAFIOR
RYZ

VI.
SER BIALY
CEBULA
KALAFIOR

VII.
SER BIALY
PAPRYKA
TRAN

SUMA: 1612 B-209 T-49 W-124

Trening bedzie jutro. Mam zamiar sie zarznac...

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2009-12-19 23:16:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium