SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka a co tez masz takie schizy na temat solarium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Falusia to jest koszmar dla mnie. Jak sa te trumny to musze miec kogos zaraz obok, tak bylo za pierwszym razem jak robilam cialko do sukni. Teraz mam drugie podejscie, robie cialko do podsumowania :) Teraz chodze na to stojace ale i tak jak wychodze to cala sie trzese, nie ma mowy zebym poszla sama. Glupio tak ale nie potrafie nad tym zapanowac. Rozumiem ze tez nie jestes fanka :) Ale jak mowia dla piekna trzeba troszke pocierpiec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Falusia to jest koszmar dla mnie. Jak sa te trumny to musze miec kogos zaraz obok, tak bylo za pierwszym razem jak robilam cialko do sukni. Teraz mam drugie podejscie, robie cialko do podsumowania :) Teraz chodze na to stojace ale i tak jak wychodze to cala sie trzese, nie ma mowy zebym poszla sama. Glupio tak ale nie potrafie nad tym zapanowac. Rozumiem ze tez nie jestes fanka :) Ale jak dla piekna trzeba troszke pocierpiec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc zdarzelczko ,a le plecki, widac duza roznicę w szczegolnosci ostatania fotka w innym oswietleniu pieknie sie miesnie rysują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczorajszy trening

Nogi: ------
1.wspiecia na palce stojac 3x12
2.przysiady ze sztanga na barkach 5x5/55,60,65,70,75
3.ugianie nog na maszynie siedzac 3x10/ 8,9,10
4.MC na prostych nogach 3x10 /50,55,55

+
Barki:
1.wyciskanie sztangi zza karku 5x5 /20,25,30,35, 2x40
2.wyciskanie z przodu na maszynie Smitha 3x8 25,30,35
3.podciaganie sztangi do brody w staniu 3x10 20,25,30
4.unoszenie ramion bokiem w gore 3x8 15,20,25 (na maszynie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tygrysek za dwa tygodnie mowisz?! Wpadne obejrzec, bo to juz finish bedzie, tak? Z masowaniem mam na mysli

Tancereczka Ja to nie mam dobrego aparatu niestety,ten efekt i tak nie jest taki jak w rzeczywistosci. Nie moge sie juz doczekac konca masowania i wycinki, wtedy to bedzie ladnie wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej :) sorki za dubla, net mi nawala :(

No tak 4 koncze, i przechodze do nastepnego etapu. Juz widze ze plecow nie bede miala takich jak bym chciala, dlatego niestety do konca daleko. Tylko teraz bede stosowac inne podejscie, zobaczymy. W kazdym razie zapraszam na podsumowanie :)

Ty po wycince to bedziesz wygladac elegancko, plecki juz sa ladne. Kiedy bedziesz konczyc mase?

Pozdrowienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
ja was podziwiam ze wy masujecie...ja to sie tak boję masy ze jedyne co moge robic to redukować się...
padła by mi psychika gdybym widziala ze cos mi się powiększa

zdrzaleczko- nie widzialas mojego apartatu ha ha ha!
nie raz w ogole mi ostrosci nie łapie rzemp jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie brzucho rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Pewnie puchnie z głodu Miłego, buziole
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium