SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe ty schudniesz, kotek przytyje:D


Swoje posty możesz edytować, wtedy nie będziesz pisała jednego pod drugim, jeśli nikt nie zrobi Ci przerywnika:) Tak jest czytelniej. Widzisz taką białą kartkę z żółtym ołówkiem? klikasz na to i wtedy po prostu dopisujesz to co zapomniałaś:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak tez zaczne robic, zaoszczedzi to nie tylko miejsca ale i czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zajrzalam sobie do ciebie, poczytalam, zycze powodzenia i bede zagladac ciekawa efektow. Trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzalam sobie do ciebie, poczytalam, zycze powodzenia i bede zagladac ciekawa efektow. Trzymam kciuki :)

Dzieki Tygrysek, bedziesz zawsze mile widziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moralestu pytanko glownie do Ciebie,choc kazda pomoc bedzie dobra. Probuje ulozyc jadlospis na jutro,a trening mam aerobowy miedzy 2,a 3 posilkiem, no i ugrzezlam. Jak skomponowac te dwa posilki by nie wygladaly jak obiadowe ale byly odpowiednie?

Jadlospis na jutro:
I)
3 X JAJA
OWSIANE 40G
MLEKO 1/2 SZKL
TRAN

II)
KURAK 150G
MAKARON BRAZOWY 40G

III)
ODZYWKA PR.

IV)
2 X JAJA
CHLEB RAZ 40G
MASLANKA 250ML

V)TUNCZYK 110G
CH. RAZ 40G
ORZECHY

IV)
SER BIALY 200G
JOG NAT 100G
TRAN

Tak to wyglada na ta chwile ale jakos sobie nie wyobrazam jesc kurczaka o 10 rano

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2009-11-17 19:52:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
jakos sobie nie wyobrazam jesc kurczaka o 10 rano

To sobie nie wyobrażaj tylko zjedz

A tak serio - przyzwyczaisz się szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert, ja Cie prosze... Ja sie nie mam zamiaru przyzwyczajac
Jutro akurat mam popoludniowa zmiane dlatego musialam przelozyc na rano
Zmecze wiec tego kuraka rano skoro nie mam wyboru chlip, chlip...
W ogole to tego jedzenia jest tak duzo, ze czasem mam wrazenie,ze wrzucam jeden posilek na drugi. No ale, masz cialo cos chcialo.

Przygotowalam jedzonko na jutro i mojemu kotu jak zwykle cos sie skapnelo-tym razem surowiutki kurczaczek Siedzi teraz przy misce i na zmiane to warczy to chrumka jak prosie Jakis zwierzecy zew w nim sie odezwal chyba. Ciekawe czy jak go tak podtucze to mi sie bedzie w tygrysa zamienial jak w Hemanie, kolor juz ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętaj słonko o tym, że każdy posiłek który nie jest przed lub po treningu ma mieć tłuszcze (orzechy, oleje, tran) i warzywa.
Pisz wszedzie przy posiłkach gdzie dajesz warzywa.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-11-17 21:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najczesciej, o ile uda mi sie je w siebie wepchnac, a tak to wlasnie robie z tymi warzywami to jest to 2 i 3 posilek ew ostatnie. Nigdy do okolotreningowych wbilam sobie te zasady do glowy. Troche boje sie tego tluszczu,ale daje... no daje, nie za duzo jak mus to mus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie bój sie tłuszczu. To Twój przyjaciel w walce o sylwetkę. Cukier to Twój wróg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium