SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zastanawiam sie tez jak sobie radzicie z podrzucaniem sztangi w gore jak do siadow ze sztanga sprzodu, takiej np 30kg?!

Pani Izabelo, proszę zaordynować zarzut siłowy . Dla Ciebie, zdrzala_a, do asymilacji filmik:
http://media.crossfit.com/cf-video/cfj-nov-05/power-clean.wmv


Poza tym chyba bede zakladac bluze bo mnie sie strasznie obija o kosci

Za nisko trzymasz łokcie. Kiedy je podniesiesz (powinny wskazywać PRZED Ciebie, zobacz, gdzie są na końcu w tym filmiku powyżej), sztanga będzie leżeć na mięśniach naramienych, a kości odpoczną.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki

Na naramiennych kosci mnie bola
Tak sie zastanawiam wlasnie jak to bedzie z wiekszym ciezarem. Stojakow tez kurna nie ma!
Ten zarzut silowy mnie tylko zatuje-cokolwiek to jest(w pracy jestem zobaczyc nie moge )



Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2010-01-27 08:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Na naramiennych kosci mnie bola

Obojczyki? Dobra rada, unieś łokcie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obojczyki tez. Radzio, trzymam lokcie naprawde wysoko ale mimo wszystko sztanga jednak opiera sie troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To trzeba mięśnie naramienne powiększyć . Swoją drogą byłby to słuszny kierunek .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toz to i ja wiem ale ja sie musze jeszcze redukowac, pozniej bedziem powiekszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Na razie nie ma czego redukować .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hello, hello witam znad porannej kawy :) Ja jak robie siady to mi sie w plecy wbija sztanga, nie mam miesni na ktorych by sie mogla oprzec to poki co robie w bluzie. Kiedy myslisz skonczyc redukcje? I co pozniej?

Pozdrowienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
ja tez witam
wlasnie na ile redukcje zaplanowalas?
forma jest superancka.
jak ja sie odtluszcze ach kiedy to bedzie tez wkleje fotki.

tygrysku a ty się ciesz ze nabarlas troszke masy bo jak to mowia kochanego cialka nigdy nie za wiele - jesli oczywiscie sie dobrze czujesz w swojej skorze po nabraniu tej masy

iza a ty robisz aero na biezni?


milego dnia :*

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-01-27 11:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Hm.. a ja mam takie pytanie, czy redukcja kompletnie wyklucza właśnie zbudowanie mięśni pleców?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium