SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Morales Ty to musisz miec wyobraznie!

Zjadam wlasnie sniadanie. Po platkach mam juz dosyc, a tu jeszcze jajka, jajka, jajka, jajka... O rany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Dasz radę:D:D jaja to moc:)

Miłego dnia i jeśli masz dzisiaj trening- to mocy życzę:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzien dobry elaine
Jakos poradzilam :) Bardziej niz te jajka przeraza mnie kurczak za 3 godz
Mam aerobowy dzisiaj, dziekuje.
Jak u Ciebie z rana? W Anglii wczoraj pieknie,slonecznie a dzis juz wietrzysko,ze czapki zrywa niefajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
u mnie pogoda świetna, biegało się cudownie, rześkie powietrze i od razu humor i energia na cały dzień:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to czuje sie lekka do pierwszego sniadania pozniej juz jest gorzej heh
Zycze Ci wiec calego dnia w lekkosci piorka i swietnego nastroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I zjadłaś te 4 jajka? Nie, no baba z jajami teraz jesteś
Wciągnij jakiś owoc z pektynami z rana. Jabłka, śliwki czy kiwi dobre regulują pracę jelit i pomagają usuwać metale ciężkie z organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Morales ja to ostatnie jajo to sobie palcem wciskalam doslownie!!! Jedzenia pod same odgardle! nie mam miejsca
Popijam zielona herbate i modle sie zeby to wszystko w srodku zostalo.
Zastanawiam sie od jakiegos czasu dlaczego az tyle jedzenia nalezy w siebie wrzucac i kiedy ja sie do tego przyzwyczaje
A jaja trzy byly. Jestem baba z trzema jajami ewenement !!

Zmieniony przez - zdrzala_a w dniu 2009-11-18 09:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To rozłóż sobie to na więcej posiłków. Jajka możesz zjeść np 2 z rana, potem zrobić sobie sałatkę z dwóch kolejnych jajek i warzyw i zjeść za 2,5h. Nie musisz się obżerać na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom, z czasem jakos to wszystko uloze i polapie. Dzis mam tak spiep...e troche bo zamiast rannej zmiany ide na popoludnie i nie bardzo mi sie to sklada z jadlem.
Ja probowalam na poczatku wiecej posilkow zrobic ale czasowo nie wyrabialam, wiec chwilowo musi zostac tak jak jest.
Nastepnym razem uloze tak zeby ten owoc sie znalazl przy sniadaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz go później zjeść, to też nie problem, żeby w drugim czy trzecim posiłku jabłko zjeść. Do potreningowego też można dodać. Byle nie na noc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium