SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrzala_a/redukcja tluszczyku/zdjecia strona 50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje wam wszystkim za te mile slowa
To prawda,ze staralam sie jak moglam, chociaz szczerze mowiac to nad brzuchem specjalnie sie nie skupialam. To widocznie juz tak jest,ze jak na czyms nam nie zalezy to akurat wychodzi najlepiej
Dzis mialam na trening popedzic ale przekladam wolne ze srody na dzis. Moj kotek mial wczoraj bliskie spotkanie z jakim psem i potrzebuje opieki. Weterynarz powiedzial,ze sie "wylize" na szczescie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Ania jest BOSKO :D:D:D


uda mniamuśne, brzuszek smakowity :D w ogóle cała sylwetka rewelka :):):) widać, że się nie obijałaś i dajesz z siebie mnóstwo, mnóstwo energii i robisz kawał dobrej roboty::*:*:*

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
A ja dopiero dziś zobaczyłam zdjęcia. Super!!! Brzuszek rewelacja. Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Eee no fajnie jest, ale zawsze moze byc lepiej, prawda? Gratuluje ale dajesz dalej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dokladnie tak zawsze to na czym nam zalezy jest najtrudniejsze. Zawsze jak ide na zakupy to tego czego szukam nie ma w chwili gdy potrzebne Ale spoko powoli dojdziesz do celu, wszystkie dojdziemy Ciezka praca oczywiscie. Na kiedy planujesz nastepne podsumowanie/zdjecia?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pati zastanawialam sie czy nie zrobic zdiec na ten czas na ktory sie umawialysmy i tak dla porownania wkleic poprzednich z samoego poczatku redukcji-roznica ogromna!
Moglybysmy zrobic to wspolnie ale to zalezy od Ciebie. Myslalam o zdieciach calej sylwetki przodem, bokiem i tylem. Co myslisz? Spisac ewentualne spostrzezenia co do treningow oraz uwagi na temat zmian w diecie np obcinanie wegli i czy daja inne efekty itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Zdrzala - tak jak napisałaś byłoby najlepiej, spostrzeżenia, opinie, odczucia, no i podstawa to właśnie zdjęcia porównanawcze, na których najlepiej widać co i gdzie się poprawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Zyrafka
Mysle,ze to dobry pomysl bo w porownaniach dopiero widac jak duze sa postepy. Chcesz sie przylaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ja zawsze robiłam porównania po zakończonym etapie. Ja mam dołączyć, hrhrhr, chyba porównanie jak było lepiej w porównaniu z tym jak teraz jest--dużo gorzej Jak zakończę redukcję, ale nie wiem kiedy to będzie to oczywiście takowe porównanko zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc zdrzaleczko najbardziej motywujace jak widzisz na zdjeciach i na centymetrze ze zeszlo

no zatkalo mnie - nic tylko cię zjeśc na kolację
piekny brzuszek mi sie marzy taki! a nogi masz swietnie umiesnione...ale widzisz ciekza praca do tego doszłaś.

gratuluję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia (masa kilka pytań )

Następny temat

SIŁA - ŁAPY - TRENING

WHEY premium