Strasznie dużo białka i węgli - przy takiej wadze? No nie wiem - ale skoro działa Podejście "siłowe" tylko do MC nie ma żadnego sensu. Także zupełnie inaczej bym rozpisał trening MC (ale znowu - czas pokaże jak to działa co zaproponowałeś stronę wcześniej; znajomy co moim systemem od zera zaczynał ciągi bierze teraz po paru miesiącach [...]
[...] sie przeciez ze wzorce nalezy czerpac od najlepszych i najskuteczniejszych. A takimi sa przeciez kulturysci. Sportowcy tej dyscypliny potrafia w 12-16tygodni zrzucic tak duzo fatu ze pozostaja na nich prawie czyste miesnie. Pewnie odezwie sie zaraz wiele glosow ze to zawodowcy itd, a "normalnemu czlowiekowi" takie wyrzeczeia i [...]
Sławku z tego co napisałeś można wnioskować coś innego. mianowicie, osobnik dostarczający dużo białka z diety,czyli większość trenujących, ma dość leucyny, bcaa i ich metabolitów by organizm rozpoznawał stan anaboliczny. wobec tego, dodanie hmb jako teraz , jak widzę, stymulatora , coś daje? a może bcaa, hmb , leucyna, nadają sie dla osób z [...]
[...] ,cena swietna z samych bialek serwatkowych z tego co ja moge polecic co bralem ostatnimi czasy to z Optimum bialeczka, metabolic whey z MRM ale to praktycznie duzo lepszych firm ma podobne bialka i cena podobna np z dymatize lub cytosport najtaniej i najwiekszy wybor smakow masz z dymatize -elite whey napisz dokladnie z jakich [...]
ohoho... ale do czytania było.... śmiało ... mi nie przeszkadza a może coś ciekawego wyjdzie co nadwyżek itd... na pewno nadwyżka jest konieczna bo inaczej organizm nie ma z czego roznąć... niestety nasze organizmy są przeróżne o czym można się przekonać nawet po Huberce wpyerdziela 5000kcal i stoi w miejscu (przynajmniej tak mówi, bo ja z [...]
[...] "no, ostatnio kupilem sobie mietka z usa, kumpel mi zalatwil, kosa taka ze ja pyierdole, po paru dniach juz troche kg wskoczylo" pytam go o szame na cyklu i wg... " no patrze by duzo białka jesc i wg"... no coment, potem taki d**** trafi na szpital ze schorzeniami wątroby i będzie że saa są takie złe, takie niedobre bo caly org wyniszczają \-)
i ma rację on bo już tak jest czy dłygo śpimy czy jemy dużo białka i czy palimy w młodym wieku i czy pijemy piwo itd. ze tak brzydko napiszę, g**** prawda. No może jedynie takie czynniki mogą chwilowo zatrzymać wzrost, ale napewno nie zahamować. Podam na swoim przykladzie, wiek prawie lat 19 wzrost 168cm, od jakis 3lat ani cm nie urosłem. Nigdy [...]
a czym spowodowany ten zabieg z mniejszą ilością białka szczególnie w HC względem MC/DNT? Lepsze trawienie Erwi :-) Bardzo dużą różnicę odczuwam na +. Ja się nie wzoruję na innych tylko patrzę co jak na mnie działa, ale można popatrzeć na inne osoby które spożywają więcej węgli że też obniżają ilość białka gdy tych węgli jest więcej np Kaganovich [...]
[...] klopotow :D potrzebne mi sprawdzenie tego co ponizej :D Dodatkowo jezeli cos spapralem a zapewne tak jest to na wstepie powiem ze zanim tu napisalem staralem sie max duzo przeczytac.. i jezeli cos waznego pominalem prosze mnie ukierunkowac na to co powinienem doczytac.. moze linka? :D Zaczne od moich danych: Wiek: 22 waga: 70 Wzrost: 176 [...]
[...] 9mm, na ramionach(11mm) i udach(19mm) od wewnetrznej strony.Poza tym jestem raczej watlej budowy mam bardzo chude nadgarstki. Generalnie wszyscy na tym forum radza jesc duzo bialka i dlatego mam mniej weglowodanow zeby nie nabijac kcal no i faktem jest ze cera mi sie znacznie poprawila od kiedy nie wcinam co popadnie...gdybym tylko nie byla [...]
[...] co jest lepsze a co jest gorsze gdyz jest to uzależnione od twojej diety i celu do jakiego dążysz a zarazem twojej budowy i genetyki. Popatrz sobie na skład obu odżwek. NAJPROŚCIej>>> profii mass wychodzi duzo drożej bo ma wiecej białka a białko jest droższe i tyle.I zadaj sobie pytanie ile bialka ci tak naprawde potrzeba .....
P.O.D.S.U.M.O.W.A.N.I.E. czas trwania testu - ok 50 dni ! Wymiary przed: / po : Wiek - 20 lat / Staż - 4.5 roku / 4.7 Wzrost - 184 (chyba )/ napewno Waga - 94kg / 97kg Biceps - prawy 44cm , lewy - 44.5cm / prawy 45cm , lewy ~45.5cm Pas - 89cm / bez zmian Talia - 87 / 86-87cm Suplementy: Animal Amino Booster - mimo dość słabego smaku (z [...]
Dziś trening następujący zarzuty sztangi na pierś 45 sekund pracy pompki na hantlach z wiosłem 45 sekund pracy dookoła świata w okół barków talerzem 20kg 45 sekund pracy Bieg bokserski (aktywny wypoczynek) 45 sekund pracy 5 rund Wiosłowanie sztangą 10,10,8 Wiosło hantlem 15,15,18 Pullover z drążkiem 3x20 Mocno kark Ściskanie talerza po 3 minuty [...]
[...] cola dla "urozmaicenia"? & I to tyle, byle pilnować ilości kalorii, proporcji białka, węgli i różnorodnych tłuszczy w umiarze. to co ty napisales nie ma duzo wspolnego z pilnowaniem kalorii i proporcji & Można przecież pozwolić sobie na coś tłustego wczesnym obiadkiem kiedy wiemy, że czeka nas cały dzień aktywności. Poza [...]
MaGor, to ile wg Ciebie białka na kg masy ciała powinno się ładować? Czy lepiej wyjść od kcal i policzyć? W kwestii diety zbiliansowanej mogę powiedzieć tylko tyle ile usłyszałem od pani dietetyk: maksymalnie 1,5 g na kilogram należnej masy ciała i nie więcej niż 175 g na dobę. Ale ona może się g**** znać, bo spędza życie za biurkiem i doradza [...]
Jak mam to policzyć jak nie wiem ile kcal ma 100 gr piersi z kurczaka czy 2 plastry sera ... Możesz skorzystać z dziennika posiłków Vitalmax'a http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm Mój trening to 3 razy w tygodniu, domator 120 pompek, 50 podciągnięć na drąższku, 50 brzuszków i coś z hantelkami 4 x 12 powtórzeń czy ćwiczenia - " hantle [...]
[...] w cyklu 5-cio dniowym t,w,t,w,t itd mozna by wtedy sprawdzic jak bedzie z nadkompensacją dieta dla ciebie, postarajmy się wyczulić cie na insulinę. kazdy DNT dużo białka, tłuszczy, warzyw 1-2 owoce każdy DT duzo białka, dużo węgli, malo tłuszczy, warzywa, owoce. jak masz pytania to wal smiało Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2010-03-29 11:23:51
[...] bo do przyswojenia białka potrzeba sporo energi a jesli jest mało węgli to zarazem i tej energi nie bedzie zeby przyswoic to biłko nie wiem czy to sensownie napisałem ale byc moze pani bedzie wiedziec o co chodzi bo tak sie zastanawiam ze może zbyt duzo białka spozywam, a jak za duzo to po co marnowac i jaki powinien byc stosunek białka do wegli
No to tak... W sylwestra nie było jakiegoś mega chlania, tylko dosłownie symboliczne ilości szampana, wódki, nalewki, wina, piwa i whisky ;-) We wtorek: 45 minut aero na czczo po dwóch mocnych kawusiach Środa, Dół 1 Dzisiaj miałem w ogóle nie ćwiczyć, bo spałem góra 3- 3,5 h... Poza tym prostowniki tak mnie od wczoraj bolały, że nie mogłem [...]