No coś Ty, 250g przy chudym to 49,5g białka. O wiele za dużo, ale tak jak stoi powyżej. Nie ma co się rozwodzic nad przedstawionym układem. Niech autor ułoży coś sensownego bo właściwie do wszystkiego można się tu przyczepic.
PODAJ ILE MASZ BTW NA KG I KCAL. I POSIŁEK// DODAJ TRANU, 1.Śniadanie ok. 9.00 *płatki owsiane 70 gram *2 jaja całe ok. 100 gram II POSIŁEK 2.II śniadanie ok. 12.00 *ser biały ok. 80 gram// CHUDY MA BYC *chleb razowy 3 porządne skiby ok. 100 gram *oliwa z oliwek 5 gram III POSIŁEK 3. obiad miedzy 14-15.00// CO TU SZAMIESZ? IV POSIŁEK ok.17.00 [...]
A co sądzicie o białku vitalmax 82pro i czy moge zrobić taki patent że do 9 kilo gainera dodam 2 kilo taniej serwatki z allegro ma ona duzo laktozy ale białko też posiada.Tauryna co ona daje skoro spżedają ją nieraz jako bonus do gainerów.Białka chcem kupić około 2 kilo
[...] za cenne wskazówki. Już zaczynam ogarniać wczoraj 1-szy dzien co w 100% dieta była dopieta. a powiedzcie jak to jest z tym przyswajaniem białka? Lubie sb na śniadanie dać wiecej żeby później w ciągu dnia mieć mniej ale czy to ma sens? Przyswaja się czy za duzo? Wg makro na posiłek wychodzi mi 55gr. A na dwa pierwsze posiłki jem po ok 80gr.
To może lepiej zapytaj w dziale Zdrowie albo Uroda, tam dużo zajmują się sprawami trądziku i co go wspomaga, a co nie. Przeczytaj na ulotce jakie są skutki uboczne i z czym reaguje tetracykilna. Mi się wydaje, że pod warunkiem, że działanie leku nie polega na redukcji syntezy białka w organiźmie to nie ma prawa w żaden inny sposób zaszkodzić w [...]
[...] tryb zycia powinienes dostarczac min. 2300kcal. do 2 i 4 posilku dodaj weglowodany zlozone o niskim indeksie glikemicznym. serek waniliowy to nie jest dobry pomysl, ma za duzo cukrow prostych i za malo bialka. na sniadanie dobre sa platki owsiane i ser bialy chudy. czy chodzisz spac o 21? ostatni posilek powinien byc 1 godzine przed snem, zeby [...]
Makro wygląda sensownie, 2300 kcal to może nie jest dużo, ale nie wiemy, jaką masz aktywność, białka masz 2,5 g na kg masy ciała - to sporo, ale nadal prawidłow, jełśi jednak nie dajesz rady dostarczyć takiej ilości z pożywienia, to i 170 g bedzie ok. Musisz po prostu sprawdzić na sobie jeśli waga spada, to nie ma co ciąć ww. Z tym, że to co [...]
[...] liczbe tych orzechów, ktore mozesz zastąpić tłuszczami (wtedy nie ma dodatkowych ww): oliwa, lniany, olej z orzechów wloskich na zimno, ryby tluste czesciej (makrela, łosos, halibut, brzuszki z lososia- osobiscie je uwielbiam. mają duzo tluszczu i bialka). ale tak jak mowie- to moje zdanie :D Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2011-04-20 12:18:56
Ta pszenica to izolat 90%, na jedno opakowanie HT Protein 2500g przypada ok. 200 g. tego izolatu, reszta to koncentraty WPC i KAZEINA oba 80%. Zadałem kiedys podobne pytanie na innym forum i jakiś koleś żucił mi jakieś obliczenia metodą krzyżową z których wynikało to co ci napisałem. Najlepiej na stronie HT zadaj to pytanie i niech ci tamtejsi [...]
Widze od nie dawna zainteresowany odchudzaniem, co? Nafaszerowali Cie biedaku błędnymi informacjami, układanymi pod dietę - Ja na przykład spotkałem się z zakłamaniem tak podstawowej wiedzy jak ilość kalorii na 1g węglowodanów, białek i tłuszczy (tylko białka się zgadzały). Tak że nie wierz w diety wysoko białkowe, czy też wg mnie największy szajs [...]
Współczynnik BMR 1529.25 Aby utrzymać wagę Kalorie 2637.96 Węglowodany 55% 1450.88kcal = 362.72gram Białko 15%% 395.69kcal = 98.92gram Tluszcz 30% 791.39kcal = 87.93gram Oczywiście, nie potrzebuje aż tyle kcal oraz węgli, ponieważ nigdy nie jadłem tak dużo, więc myślę, że taka dawka kcal,węgli białka oraz tłuszczy będzie dobra. No i stopniowo [...]
Poprostu przez ostatnie 3miesiące niemam żadnych przyrostów robiłem już chyba wszystko zwiększałem spożycie białka zmieniałem trening przetrenowany napewno niejestem a o dece zbieram wiadomości od około 4miesięcy i sumując już wszystko co wiem niema dużych efektów ubocznych a świetnie buduje mięśnie te uboczne które ma da się wytrzymać przy takim [...]
[...] naprawde 500-1000mg dziennie o3 wydaje sie okey. w ksiazce, nie pamietam tytulu, gosc pisal, ze mocno trenujacy ludzie powinni spozywac o3 na poziomie 2-4g dziennie. troche duzo. 2. skoro trening o 20:30, a w rozpisce ostatni posilek o 22 = kazeina w prochu. musisz tutaj dodac wegli i naprawde nie wrzucal bym kazeiny po treningowo, Ty [...]
[...] ze stala intensywnoscia 45-60 minut - bez przerwy, przy HRmax ~75%. Widzisz trzymasz sie jedzenia "zdrowo" a to nie zawsze przeklada sie jednak na dobre jedzienie, duzo ludzi mysli ze odzywia sie zdrowo jedzac np platki nesqik albo inny syf, chleb i inne rzeczy ktorych na redukcji nie powinno byc. Co do PH nie ma sensu, jesli nie umiesz [...]
Odzywki pomagaja mi np po kreatynie trening idzie bardzo dobrze ale biorac ja schudlem juz 5 kilo bo jestem na redukcji. Biore takze bcaa bo moja regeneracja jest wysmienita po tym, co daje mi mozliwosci dobrego treningu nastepnym razem. Bialka nie biore wogole bo mam dopieta DIETE. Sam niestety nie bylem w stanie tego zrobic dlatego zamiast [...]
Oto moja dieta cud miód..:D co o niej myślicie...? Te ilości, które wymieniłeś są zachowane, ale białka za dużo, więc coś usunę... a co z dniami nietreningowymi...? żadnych zmian w te dni nie ma czy jednak cos..? treningi 3x w tyg. DIETA 7:15 Owsiane + mleko + mleko w proszku +ser biały B:33 , W:56,5, T:9,5 SZKOLA ( 4 kromki (szynki, sery) ??? [...]
dieta do poprawki 1. każdy posiłek powinien zawierać ŹRÓDŁO białka, tłuszczy i węglowodanów (w nikeórych posiłkach Ci tego brakuje) 2. jesz za dużo nabiału 3. z jakośica też nie jest najlepiej, mam tu na myśli chleb graham 4. jak nie jesz tony warzyw to nie ma co ich liczyć \
[...] zmieniaja :D Wczesniej mialem jakas tam diete typu- jesz co uwazasz za zdrowe i walisz bialko kiedy chcesz. Jadlem kuraka, chleb razowy, platki twarog połtłusty, kuraka bylo duzo, bardzo.... Rano WPC, przed tren WPC i po. Białka bylo okolo 300, moze wiecej, masa szla jak teraz, razem z obwodami, a teraz od kiedy przestalem pic WPC przed [...]
[...] zmieniaja :D Wczesniej mialem jakas tam diete typu- jesz co uwazasz za zdrowe i walisz bialko kiedy chcesz. Jadlem kuraka, chleb razowy, platki twarog połtłusty, kuraka bylo duzo, bardzo.... Rano WPC, przed tren WPC i po. Białka bylo okolo 300, moze wiecej, masa szla jak teraz, razem z obwodami, a teraz od kiedy przestalem pic WPC przed [...]
Witam, chciałabym dowiedzieć się czy jest tu ktoś ,kto jest w stanie doradzić i pomóc w ułożeniu planu treningowego w celu poprawy szybkości ? Mam konkretny cel i termin w jakim chciałabym się zmieścić. Mam także kilka pytań : 1). o ile jestem w stanie poprawić moją szybkość na odcinku 5-10 metrów ? 2). Jakie są najlepsze formy treningów ? 3). Na [...]