SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Kortyzol a składniki pokarmowe. Jak wyżej pisałem - bodaj najważniejszym związkiem obniżającym poziom kortyzolu pozostaje GABA. Przekaźnik ten hamuje uwalnianie CRH - a co za tym idzie - ACTH i kortyzolu. GABA stymuluje jednocześnie uwalnianie somatotropiny, czyli hormonu wzrostu (GH) - najsilniejszego hormonu anabolicznego i lipolitycznego, [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 5904 Data: 2011-02-17 08:40:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witajcie :) Tak Was podczytuję od paru dni i postanowiłam dołączyć, a co tam :) Chyba po to, żebyście pomogły mi spiąć pośladki i nie zbaczać z kursu. Niestety nie potrafię dokładnie sprecyzować celu moich ćwiczeń poza ogólnikiem, jakim jest poprawa wyglądu ciała. Niby nie ma tragedii w tej materii, ale do szału też daleko Chociaż jakby się tak [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1845 Data: 2011-05-13 23:24:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • potrzebuje dobrych rad - redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] smaku, ale boje sie ze cos takiego zupelnie zraziloby mnie do takiego jedzenia i zaczelabym to traktowac jako kolejna diete i oczekujac az sie skonczy.. przepraszam ze tak duzo i chaotycznie, ale mam naprawde duzo pytan i watpliwosci ktore probowalam (nie koniecznie z dobrym skutkiem ;)) ulozyc w jakas w miare zwiezla calosc to chyba tyle na [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2511 Data: 2010-04-06 01:54:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odchudzanie - rad kilka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    cześć!! chciałbym zaprezentować kilka wskazówek odnośnie odchudzania skierowanych do początkujących, a napisanych prostym językiem. Tekst nie jest mojego autorstwa, po prostu wpadł mi w ręce... Jeżeli już się pojawił to proszę o skasowanie postu... pozdrawiam nocti Obudź się !!! Śniadanie jest twoim największym posiłkiem. Nawet jeśli się bardzo [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1047 Data: 2008-10-09 09:13:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • D.Szukala czemu taka roznica

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Dziendoberek 1.Podczas poszukiwan wyjasnien na temat diety natrafilem na twoje artykuly dotyczace masy miesniowej, gdzie znalazlem duzo wskazowek np:"W celach anabolicznych białko do węglowodanów powinno być w stos. 1:4 a po chwili na trafiam na artykul http://www.sfd.pl/temat90119/ "masa 1"gdzie zalecasz spozycie bialka o wartosci 250g przy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1739 Data: 2005-10-31 10:32:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy spożywac węglowodany proste.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dla czego węglowodany proste możemy spożywać po wysiłku siłowym (anaerobowym) a po aerobowym już nie ? Takie pytanie zadawałem sobie dosyć często. Jak już wiemy często po wysiłku poleca się spożywać węglowodany proste. Ale tym samym zawsze zadajemy Sobie pytanie. Po jakim wysiłku ? Jak wiemy węglowodany proste o wysokim indeksie glikemicznym ( [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 14023 Data: 2009-02-15 08:40:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [ART] Dieta (odchudzanie)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Wiele ludzi pragnie się odchudzić, to oczywiste że chcemy wyglądać jak najlepiej. Jednak to nie jest takie proste... Musimy zmierzyć się z wieloma przeszkodami: Chyba największą z nich - zmorą odchudzania i postrachem początkujących jest podjadanie między posiłkami. Zastanówcie się nawet nad dzisiejszym dniem: jakie mieliście główne posiłki i co [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 3567 Data: 2013-11-08 23:50:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 16 lat - Pilnie potrzebuję pomocy. Jak żyć żeby być silny, zdrowy i większy.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witajcie, mam wiele problemów z sylwetką i kondycją, i potrzebuję pomocy ekspertów. Może najpierw napiszę jak się tu znalazłem. Mimo, że mam 16 lat, wiem, że to forum ma długą historię, jest tu wiele znawcow i generalnie jest nr 1 w Polsce. Skąd? A no miewam bardzo dużo problemów ze zdrowiem, i przeszukując internet tysiące razy natrafiałem na to [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1701 Data: 2015-11-11 21:03:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę - proszę o wgląd i ocenę!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Piszę na forum pierwszy raz i mam wielką prośbę o ocenienie mojej diety. Mam 22 lata, 188cm wzrostu i 100kg wagi. Moje wymiary: - biceps 42cm - klatka 112cm - brzuch ( pas ) 97cm - udo 67cm - łydka 45cm Mimo ( chyba ) dużej wagi jak na ten wzrost nie jestem otyły. Czytałem dużo na sfd na temat odżywiania, kilka postów sobie wydrukowałem. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2947 Data: 2005-09-30 08:39:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziwna dieta węglowodanowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć. Ostatnimi czasy znalazłem taką dziwną dietę (przedstawiam poniżej). Jak myślicie, czy taka dieta (oczywiście nie długo, góra miesiąc) jest bezpieczna dla organizmu? Zwłaszcza dla mnie, gdyż jestem w okresie dojżewania. Stosowaliście już ją? Chciałbym usłyszeć opinie ludzi obeznanych w tym temacie. Oto w pigułce 7-dniowy plan diety [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1165 Data: 2012-11-11 15:41:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [szukam porady, opinii] Dieta, plan treningowy itd.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum i chcę się przywitać i niejako przedstawić. Nazywam się Adrian mam 28 lat, 70kg wagi, zerowe doświadczenie z siłownią, całe może życie krążyło w około ekstremalnych odmian MTB, jednak ostatnie 4 lata wypełnione brakiem ruchu - praca przy kompie - nadmiaru alkoholu i stresu spowodowało "zejście" z wagi, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 976 Data: 2014-11-04 01:35:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Bartek pokonuje otyłość, czas wrócić do formy

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Dzień dobry Wszystkim ;) Na siłownie zacząłem uczęszczać w 2002 roku mając 16 lat i jakkolwiek dziwnie to nie brzmi to w pierwsze pół roku zrobiłem naprawdę duży postęp - pewnie efekt świeżaka i młodego wieku (hormony itd.) Trenowałem z przerwami do 2010 roku, miałem lekkie sukcesy w wyciskaniu sztangi leżąc, przy wadze 85kg wycisnąłem w 2009 roku [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 7082 Data: 2016-05-28 14:24:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile kosztuje dieta ?? - Odpowiedź

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ile kosztuje dieta ?? - Odp Post jest po to żeby uświadomić wszystki co zaczynają swą przygodę z siłownią nie zniechęciali się na starcie tylko dlatego, że nie mają pojęcia o diecie o, której wszyscy mówia. Na pewno każdy początkujący ABS (Absolutny Brak Szyi) , zastanawiał się jakie powinien sobie kupić odżywki, żeby być „co najmniej" taki jak [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 14015 Data: 2007-11-25 13:04:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA TŁUSZCZOWA WG ROBERTA KIESZA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Robert Kiesz to brązowy medalista Mistrzostw Polski 2003 w kategorii do 95 kilogramów. Zapowiada się, że ten zawodnik w tegorocznym sezonie nie zamierza zniżać lotów. Ma mu w tym pomóc między innymi dieta wysokotłuszczowa. „Po zakończeniu udanego dla mnie sezonu 2003, w sierpniu ubiegłego roku postanowiłem nieco poeksperymentować z odżywianiem. [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 11813 Data: 2004-05-06 11:57:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wiedza o diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Od wielu lat interesuje sie dietą, odżywianiem, napisałem na jednym portalu fakty i mity (podstawowe), bo to co tam czytam - nóż sie w kieszeni otwiera jednak dostałem dużo negatywnych ocen i zacząłem sie zastanawiać czy to co napisałem jest niepoprawne? Możecie mi powiedzieć gdzie popełniłem błedy? Oto ten tekst: W związku z wieloma pytaniami na [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1541 Data: 2016-06-07 08:31:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ratujcie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] samemu zainteresowawac. wy serio myslicie ze nie jedzenie miesa to cos ma wspolnego ze swiadkami jechowy i wyskakujecie z glupimi pytaniami :P (ps. np. pilkarze powinni jesc duzo makaronu zeby miec energie :P mieso, poza tym ze niezdrowe :P, jest ciezkie, czesto ciezkostrawne, wcale nie jest idealnym pokarmem dla sportowcow jak sobie to tu [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1482 Data: 2004-03-11 19:01:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Prawda pełnoziarnista"

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na pewno wiesz, że musisz jeść węglowodany by mieć paliwo w czasie swoich biegów. Ale czy wybierasz najlepsze? Biegacze od dawna stosują dietę wysokowęglowodanową - praktycznie to oni ją wymyślili. I chociaż ostatnio w miediach jest sporo ostrzeżeć przed jedzeniem już nie tylko słodyczy, ale węglowodanów jako takich w nadmiernych ilościach, to [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 3103 Data: 2007-09-13 21:40:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć wszystkim :) Jakieś dwa lata temu postanowiłam się wziąć za siebie, pierw ważyłam koło 93kg, ale udało mi się trochę wagę zbić w długim czasie do 88kg, stwierdziłam że dość błądzenia w ciemnościach i poszłam do dietetyczki. Ona wyliczyła BMR, ustaliła go na poziomie 1600 kcal i na taką kaloryczność rozpisała dietę. Po roku chwyciłam zastój [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1767 Data: 2016-03-20 10:31:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z FBW na SPLIT lub PUSH PULL

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, potrzebuję zmiany, zmiany na plan, który jest pewnym wyzwaniem. Krótko może o mnie, mam 26 lat, przygody z siłownia zaczęły się regularnie od 16roku życia i trwały do 22-23roku. Później jakby to powiedzieć w kratę, poznałem dziewczynę, późniejsza żonę i już miałem inne priorytety. Z 80-85kg zapuscilem się na 110kg, Powiedziałem [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1010 Data: 2020-06-08 22:00:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bylem zadowolony. Trenuje 6 dni w tygodniu, w niedziele przerwa. Dokladne cwiczenia beda w wypiskach i wtedy tez ewentualne poprawki. Suplementacja Suplementow jest duzo, wiecej niz ostatnio. Niektorzy napisza ze za duzo, inni ze za malo, ale ja z doswiadczenia wiem, ze im wiecej tym lepiej. bialka- wg brakow w diecie super mass- wg [...]

    Odpowiedzi: 328 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-12 20:07:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)