SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • budowanie wytrzymałości

    Post
    Sztuki Walki

    PTS - z całym szacunkiem - węglowodany lub ich brak mają się nijak do kondycji. To znaczy jak jest ich za mało w diecie, to nie masz energii do walki/biegu/ćwiczeń. To samo jeśli przed wysiłkiem nie zapewnisz odpowiednich zasobów glikogenu. W trakcie wysiłku, medycyna sportowa (a oni studiują temat od wielu lat [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4905 Data: 2006-11-20 09:39:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytania do expertów

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    1.Ile % białka pobieranego z pożywienia może zostać przekazane na budowe mięśni a ile na inne cele?. niema na to reguły J.W. I MOZE ZOSTAC PRZEKAZANE NAWET 100% 2.W końcu ile dokładnie potrzeba kcal na spalenie tudzież przetrawienie/wchłonięcie 1g białka bo słyszałem różne wersje. niema co się tym sugerowac spozywaj tyle ile potrzebujesz ale [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1093 Data: 2004-12-25 20:45:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o dietę redukcyjną.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam po krótkiej przerwie! Niestety, ale w mojej diecie pojawiły się wątpliwości. Otóż głównym celem mojej diety była (jest) pozbycie się tkanki tłuszczowej. Jeśli przy okazji bym trochę przybrał na wadze, byłoby fajnie. I tak oto ułożyłem sobie dietę, którą już mi oceniliście. I teraz pojawił się problem. Otóż dietę układałem z Dziennikiem [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2773 Data: 2006-01-02 21:50:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Leucyna w Whey Protein Complex

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Rusku, jedz tyle białka whey pro complex co Biniu, a też będziesz taki wielki bez szydery prosze Nigdy nie miałem białka Olimpa, boje się trochę smaków. Sceptycy jadą ostro po Olimpie że ma smaki białek z lat -90... bo i te opinie powstawaly kilka ladnych lat temu obecnie malo komu nie podchodza nowe smaki Olimpa wystarczy np przesledzic [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 4849 Data: 2010-02-27 10:42:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na zwykłą sylwetkę

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    każdy trening jest dobry o ile zmienia się go co max 8 tyg. Ja ci proponuje przeżucić się na prof. siłke. W bicepsie mam 36 (pewnie w tym ok 1 lub 2 cm tłuszczyku na obwodzie) A chcialbym dojść do ok 40 cm, ale jak mówisz to dopiero po odchudzaniu. Co to znaczy, że na prf. siłke??:) Aha, no właśnie tak jak piszesz, to się tutaj spotkałem, że [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3193 Data: 2008-03-25 09:49:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]WaCki/Pierwsze kroki na siłowni Masa?

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Mini ze względu na podział bo jest tylko DT i DNT, i tych weli na HC nie ma znowu tak dużo, bo jak pisałem max 200. Ponadto rotuje ww=fat w zalezności od dni bo i kaloryczność jeszcze jest stosunkowo niska. Przykładowo: DT = 200+g białka , 200g węgli, reszta fat w granicach 60-70g. DNT = 200+g, węgli staram się do 50, wiadomo czasem wpadnie [...]

    Odpowiedzi: 276 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-08-06 15:51:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] up 3*10 4a. odwodzenie/wznosy na kablach (chyba) 6kg w tyl+przod 3*10 4b wznosy bokiem hantle 4kg 3*15 5. rozpietki odwrotne w bramie 3*10 (nie pamietam ile, ale nie nieduzo, wazna technika) Jadlo 1. Omlet z jajka, bialka jajka, banana, ghee 2.kozi serek, wafle ryzowe (glodno mi sie zrobilo przed treningiem) 3. proch, ryz, jagniecina, buraki [...]

    Odpowiedzi: 376 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-02-05 10:15:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcję, proszę o ocene

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    KUR.. przecież napisałem schab - ok schabowy - out nie pojmujesz?! TO JEST SCHAB http://www.real.pl/img/przepisy/schab_large.jpg TO JEST SCHABOWY http://zjazd-a4.pl/zdjecia/kotlet-schabowy.jpg śniadanie - nie przekraczaj 40 g białka w posiłku, bo się nie wchłonie wywal twaróg drugie śniadanie - brak białka - daj chude mięso/chudą rybę/jaja [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3442 Data: 2009-02-02 09:09:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • lecytyna sojowa

    Post
    Szybkie pytania bez logowania

    Ziarno sojowe, ze względu na wyjątkowe właściwości, zrobiło w ostatnich latach zawrotną karierę. Soja jest obiektem badań wielu instytutów na całym świecie, zaskakująco obfitym źródłem doskonałego białka, tłuszczu bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz innych cennych substancji jak lecytyna czy witamina E - unikalnego zastawu składników [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1502 Data: 2010-05-27 21:47:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka od oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Co tzn lekkiej oponki:) ona jest albo jej niema.Kazdy cos tam ma... Co do diety.Trudno cos tu porzadnie napisac bo twoj cel to schudnac i pozniej przymasowac:)hehe przez mc duzo niezredukujesz na takiej diecie.Wrecz chyba przytyjesz.Ogranicz ww proste,zamiast bylki jakies pieczywo pelno ziarniste.Twarog ze sniadania raczej dalbym na noc przed [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 882 Data: 2010-01-09 18:08:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] malej ilosci wody,idealnie nadaje sie do sniadania kiedy trzeba dowalic białka na szybko. Olimp L-Glutamine MegaCaps - Ciezko mi cokolwiek powiedziec,moze dzieki niej mam duzo mniejsze zakwasy ?! Nie wiem fajny "darmowy" dodatek. No to tyle mam do powiedzenia po 2 tygodniach Szczegółowe odczucia beda pod koniec testu.Czyli za jakies [...]

    Odpowiedzi: 710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-14 17:04:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HIT przy diecie niskowęglowej

    Post
    Trening w domu

    Zacznę od dwóch treningów i zobaczę jak będzie,najwyżej później to zmienię.W końcu nie jestem wyczynowcem, nawet jak stracę kilka kilo mięśni to nic wielkiego się nie stanie(moja dziewczyna się nawet ucieszy). NO MAM NAZIEJE, IZ KILKA KILO TO NIE STARCISZ (CHYBA, ZE JESTES BARDZO OTLUSZCZONY I PROCES UTRATY TKANKI TLUSZCZOWEJ BEDZIE BARDZO DLUGI) [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 5453 Data: 2002-03-11 13:27:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SzyHa95 w poszukiwaniu masy i siły

    Post
    Trening dla początkujących

    Jabłko na kolacje? po co ci proste ww przed snem? No i tłuszczu nie ma, staraj sie dorzucić gdzieś jakieś orzechy lub oliwę. No i pamiętaj że na jabłkach nie urośniesz tak jak kolega wyżej białka dużo nie ma mleko chyba nie jest najlepszym jego źródłem. I moim zdaniem lepiej by było gdybyś jechał FBW z podstawowymi ćwiczeniami Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3579 Data: 2012-07-22 21:16:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rewolucyjna rewolucja

    Post
    Ladies SFD

    Tak sobie myślę, że warto byłoby wspomnieć o najbardziej znanych stowarzyszeniach producentów (=rolników) żywności biologicznej w DK :-> Całkiem nowi na rynku, państwo Niels i Grete, hodowcy kurek jajecznych, to ich fabryczka: http://valdemarsro.dk/wp-content/poppeltraer-i-hoensegaarden.jpg Hanegal - producenci mięsa i jaj i dzień powszechny ich [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 7159 Data: 2014-05-02 11:50:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rewolucyjna rewolucja

    Post
    Ladies SFD

    [...] czy inaczej dziewczyny dziekuje za oswiecenie, bo bez Was zylabym w swoim zludnym przekonaniu. A tym czasem wrzucam miske (warzyw nie liczylam) I wiem, ze za malo bialka, za duzo ww i tluszczu, to moje poczatki wiec kombinuje i metoda prob i bledow bede modyfikowac, az poznam zawartosc makroskladnikow wszystkiego dookola mnie. Natomiast nurtuje [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 7159 Data: 2014-05-02 19:10:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • -Dobre białeczko-

    Post
    Odżywki i suplementy

    Sprawa jest bardzo prosta. Atest na Polskę ma białko bezsmakowe 92%. Natomiast ktoś sprowadza Prostara i daje na niego polskie etykiety od Whey 92%. W ten sposób nie musi wyrabiać nowych atestów a jak przyjdzie jakiś Sanepid to i tak się nie kapnie że Utimate Whey Prostar to co innego niż Ultimate Whey. Policz sobie zawartość białka [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 4791 Data: 2002-11-20 10:15:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie kaloryczne - jak obliczyć?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co do makro to daj sobie białka 2g i w zupełnosci wystarczy , na redukcji można smiało 2.5 dac z powodu współczynnika TEF ale na masie nie ma potzreby wysoko podbijać szczególnie u osób z mała masą mięśniową , tłuszczy mozesz dać 1g/kg i reszta węglowodany a później możesz się bawic w jakieś rotacje wegli i tłuszczy w zalezności od dni [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1925 Data: 2022-01-24 16:06:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] / tunczyk 180g 5 białek jaj oliwa z oliwek 20ml Brak wegli. Kolacja: twarog chudy 250g Brokuły 350g Papryka 25g(?) Oliwa z oliwek 20ml Ujdzie. CHociaz warzyw bym nie wrzucal duzo. Jesli chcesz budowac masy, dorzuc z 4-5g/kg masy ciala wegli, 2g/bialka reszte uzupelnij tluszczami. POza tym, taka rozpiska niewiele nam mowi, bo nie znamy [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2168 Data: 2009-08-25 16:55:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hey :-) Co do miski: - bułki, pieczywo sklepowe out - możesz sama upiec chlebek - my tutaj tak robimy :-) - nie ma sensu jeść takiego pieczywa - nawet nie wiesz co w nim jest :-> - polędwica, szynka z piersi z kurczaka też out - upiecz sobie kawał jakiegoś mięcha i już masz jedzonko na kilka dni :-) (ja właśnie wcinam pierś z indyka):-) - [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2192 Data: 2013-05-07 19:23:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w pożywieniu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wszystko to dobrze, nie jest trudno jeść białka, jeżeli zna się ich źródła. Ważna jest jednak nie tylko ilość, ale też jakość - chodzi o to, aby wszystkie aminokwasy uzupełniały się w jednym posiłku. Gdzieś czytałam, ze brak jakiegoś aminokwasu blokuje przyswajanie innych, no więc ilość tu niewiele pomoże. Może macie jakieś wiadomości na temat [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 16919 Data: 2002-11-17 11:59:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)