[...] nie teraz to kiedy...? wiaodmo nie zapuszczxac sie jak świnia(chociaz u mnie moze i by juz to pod to podeszło %-) a że mam te "geny" jakie mam i nie moge sobie pozowlic na duzo przyjemnosci to porpostu będe musiał potem zap*****lac dużo bardziej niz inni... życie... moze szukanie usprawiedliwienia na siłę, ale i poniekąd może i racja napewno [...]
PONIEDZIAŁEK- ŚRODA (30.06-2.07)- DZIEŃ 6-7, TYDZIEŃ 4 oraz DZIEŃ 1, TYDZIEŃ 5 (ogólnie: dzień 7, tydzień 12 oraz dzień 1-2, tydzień 13 od wznowienia treningów) AKTYWNOŚĆ DNT i w ramach aktywności krótkie spacery (deszczowo było), wieczorami tańce, dużo siedzenia niestety MISKA Nieliczona, mało ww, dużo tłuszczu i białka. W środę niektóre posiłki [...]
Długa bardzo przerwa była u mnie w diecie ćwiczeniach itd. lat przybyło ale siłownia cały czas chodzi za mną więc czes zaczać:) wykopałem z neta taki opis (oczywiście nie mojego autorstwa, ale po przeczytaniu w miarę logiczna i czytelna pozdro "pako")dotyczący diety: Krok po kroku. Chcę pomóc wszystkim w tym jakże ważnym zadaniu, więc [...]
1) PODSUMOWANIE 23.05-26.06.2010 Nick : żeleś Wiek : 26 Wzrost : 184 Waga ciała : 94,2 ----->86.9kg WYMIARY ........................................23.05.......26.06 Brzuch (na wysokości pępka):.........97 ………………88 [...]
2) 1) Nick:Ventor90 Przedmowa: Przede wszystkim dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę - dzięki Volvo, Marshall, Zabrzanin, Pastek, Bykup, Gierol, Pit, Mkmati (kolejność przypadkowa). Szczególne podziękowania kieruję do Solarosa, za kazania, wykłady itp dzięki którym złapałem bardzo dużo wiedzy na temat fizjologii, dietetyki i [...]
[...] obie jak smoki. GPP zrobilam odrazu jej cieżko okropnie takie treningi mnie wykanczaja ledwo co po nich oddycham. Wymiary i waga bez zmian . obliques mam pytanie odnosnie chleba do tej pory jadłam razowy ze słonecznikiem ,ale on ma duzo kalorii,za to mniej kalorii ,a wiecej bialka ma chleb sojowy,mozna go chyba jeśc to tez bedą węgle złozone?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
u mnie zawsze za dużo 2g/kgmc to ja z samego jedzenia nie starając sie wcale jeść dużo białka codziennie przekraczałam, 120g ed mogę bez problemu jeść, wystarczy że jem co lubię, dlatego teraz ograniczam i pilnuję się, żeby nie jeść za dużo jajek, mięsa, ryby itp., jakbym jeszcze sobie słodkie szejki proteinowe popijała to pewnie bym 150g ed [...]
Nie ma za co przepraszać. Wszystkie wskazówki wskazane. Żołądek boli mnie ok. 2 godz. po posiłku, w zależności od tego co zjem. Cięższe potrawy czy smażone, owoce wywołują ból czasem nie do zniesienia. Z wypróżnianiem nie mam problemów. Byłam wczoraj na gastroskopii i mam żółć w żołądku i jeszcze coś z przełykiem, ale to nic wielkiego na [...]
Właśnie dlatego pisałem wcześniej, że robienie testów z założeniami, że białko obliczmy pod masę ciała, nie jest tak do końca miarodajne. Dieta przy tak wysokich porcjach białka może zaszkodzić, ale kto się tym przejmuje, białko trzeba sprzedać. Jestem w stanie zrozumieć jak zawodnicy stosują takie mega dawki, inne priorytety(sponsorzy-wyniki) [...]
No zgadzam się:) nie wiem co ludzie złego widzą w musli. To które ja kupuję w Tesco składa się w 80% z płatków owsianych a reszta to dodatki typu płatki kukurydziane, suszone owoce (teraz mam egzotyczne więc banan, ananas i jeszcze jakieś tam). No a jogurt najlepsze źródło białka a pozatym działa hamuje wydzielanie hormonów stresu:) A rekordu w [...]
[...] spojrz na wypowiedz przed soba i za... ja juz nic nie pisze 3 osoby, 3 zdania, jak na jarmarku zartuje, nie obrazac sie tylko dzis mialem rozwalony dzien wiec poszlo duzo bialka, ze tak powiem, ale ogolnie b/t/w idealnie rozlozone trening: 1. suwnica-12,10,8,10-50/70/90/110kg tu ostatnia serie zrobilem nie na 6, a na 10 powtorzen bo tez [...]
kurde to dużo jest:D?^^ smaże to sobie z przyprawa od kebaba i jest super:P wcina się tak szybko, aż szkoda że koniec takie dobre:P jem tyle bo akurat mi wychodzi w kcal, a nawet ciut za mało;] kroje to w małe kosteczki i jem:) chyba ok bo dużo białka w tym, chude to, to spoko:P ogólnie to po wycięciu kości z kury zostało mi 1kg kury-.- oszukańcy [...]
Głównie nurtuje mnie kwestia ładowania i sposób wyliczania białka powtórz pytanie, bo nie rozumiem za bardzo do treningu jesz tak jak na CKD, nie zjesz tyle tłuszczy ile w normalny dzień, bo po treningu rozpoczynasz ładowanie po treningu czeka Cię jeszcze pewnie 1-3 posiłki następny dzień dalej na ww, aż zjesz te 12 g na kg suchej masy białko [...]
[...] powiedziawszy już tak zrobiłem :). Prawie od razu zastanowiło po co sam tak dużo dałem? Mięsnie ramion ćwiczę w dwóch ćwiczeniach po jednej serii. "co do diety to dałeś duzo /za duzo/ bialka " Fakt. Choć z codziennych moich obliczeń wychodzi prawie zawsze równe 2g lub nieco powyżej - niepotrzebnie pisałem 2,5g. "co do tłuszczy to [...]
To ja najpierw o jajach z cholesterolem. http://hof.povray.org/images/bigthumb/4b.jpg Nie boję się cholesterolu. Dlaczego miałbym się bać jednego z najważniejszych składników, z którego zbudowane są komórki mojego ciała? Zanim jednak posądzicie mnie o ciągoty autodestrukcyjne przedstawię swój stan wiedzy na ten temat. Wiedza owa pozwala mi kroczyć [...]
[...] wegli maja w sobie - wiec 100g dostarczy 30-40g wegli tylko,czy mniej nawet II OBIAD (po treningu) - 100g ryżu, 150g piersi, 100g surówka jak wyzej - jesli ziemniaki to duzo duzo wiecej KOLACJA - 125g twarogu, 20ml oliwy malo bialka ....znowu! daj bialko z prochu daj orzechy ...a suple fajne Dawkowanie: rano na czczo: porcja GREEN MAGNITUDE [...]
W zasadzie to jest Was dwóch na tzw. tłuszczowce (MaGor + xzaar i na Was wzorują się inni uważając, że jest to idealny sposób na odtłuszczenie własnego ciała bez liczenia kalorii. Otóż to! Każdy kto szuka sposobu na obżeranie się i chudnięcie zarazem srogo się zawiedzie. Mechanizm adaptacji organizmu do czerpania energii z kwasów tłuszczowych [...]
I posiełek porcja białka 2 jajka 50g płatków owsianych górskich (wązne by nie błyskawicznych bo mają wysoki inedks ig) II posiłek 100g kurczaka 150g jakieś warzyw moze byc ogorek,pomidor ,brokuł lub kalafior 10ml oliwy III posiłek 100g kurczka 150g warzyw 30g ryżu ( może byc brązowy, ja jadam jaśminowy, zmiast ryżu może byc makaron z mąki [...]
Tak sobie myślę nad założeniem nowego tematu w dziale - a raczej trzech: - źródła białka - źródła tłuszczy - źródła węgli Wiem, każdy wie, że zawsze można powiedzieć ryż/kurczak/ziemniaki itp itd. Ale komponując czystą miskę - przynajmniej dla mnie problemem jest wyszukiwanie alternatywnych źródeł pokarmu - po prostu nie znam się na tym, nie wiem [...]
poczytajcie: UWAGA: Ważna substancja dla kulturystów z złym image. Cala prawda o białku sojowym. Białko sojowe jest zle rozumiane przez wielu kulturystów i niedoceniane na ryku odżywek. Jeżeli również i WY zostaliscie zarażeni ta błędną informacja, i będziecie uważać ze jest to jakiś żart, nie to nie żart tylko prawda o bardzo skutecznym białku [...]