SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Przepis na Gainer

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    A po co miksowac i robic z tego papke-syf? Przesylam przetestowany przepis mojego kumpla w smaku pycha "Naturalny Gainer" Należy spożywać porcjami dwa/trzy razy dziennie, na śniadanie, obiad i kolacje lub śniadanie i późny obiad. Poniższe składniki można podzielić na odpowiednią ilość dziennych porcji lub traktować jako jedną porcję, w [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 4930 Data: 2006-03-08 12:38:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tibes - Konkurs Krata na Lato 2017

    Post
    Po 35 roku życia

    DZIEŃ 1 - 3 kwiecień #TRENING Ciekawie się biegało po ponad półrocznej przerwie. Łydki skatowane. Udało się tempo poniżej 6'00" przy stosunkowo niskim tętnie, więc nie jest najgorzej. Zapisałem się na bieg 10 km w parku obok mnie za 3 tygodnie. O łamaniu 50 minut raczej nie ma co marzyć. /SFD/2017/4/4/ee909dba85f84ce3bb60d73b710757e3.jpg #DIETA [...]

    Odpowiedzi: 106 Ilość wyświetleń: 14431 Data: 2017-04-04 10:47:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas!

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] mi sie zdaje ) ( ogolnie gdybym nie cwiczyl bylbym chudy jak pies ale gdy cwicze szybko łapie mase , od treningow w wrzesniu do teraz zlapalem + - 17 kg moja dieta to bylo duzo bialka i wegli wszystko na oko bialko 1,5-2,5 g wegle 4-7g tluszcz nie mam pojecia nigdy nie liczylem ) suple to 500 gram mono na stagnacje i w zasadzie to wszystko [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-31 23:46:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • koles 08/dziennik/masa

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] masy) T-64g WW-258 2186kcal w diecie jest wiecej białka zwierzecego po rozmowie z kolegą wyżej opisanej i po waszych radach roslinnego nie wliczam jest 1,95g,wiem ze twarogu duzo ale darmowy to trzeba korzystac,w tłuszczach sie wyrobiłem nawet ładnie,dieta trzymana w 100% bez wyskoków,warzyw tez dosc sporo ich do bilansu tez nie wliczam,ogólnie [...]

    Odpowiedzi: 374 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-18 22:02:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co ja mam zrobic

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Pisałaś do mnie na priva ,ale myśle ,że moge ci tu opisać . Do dzisiaj (przez rok ,ale w ciągu roku wagę zrzucałem przez około 6 miesięcy) udało mi się zrzucić 37 kg .Dla jednych to dużo .Dla mnie to jest mało .Niedawno minąłem półmetek ,czyli jescze przedmną ze 30-35 kg . Cieżko mi jest opisać jak mi się to udało ,ale postaram się co nieco opisać [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3052 Data: 2004-08-08 19:08:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik MARIAN 17

    Post
    Usuniete tematy

    Piatek – 31.08.12 – DT http://img137.imageshack.us/img137/39/dietasuplementacja.png /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/c1ab325e917e400e9ff6fcd857c5d754.png +3 kieliszki wódki. Troche duzo białka wyszło, ale wale to. Lepiej chyba więcej niz mniej. Jem normalnie tylko ze staram się zeby fatu było mało i jak ograniczyłem jajka i zastąpiłem je watróbką/udkami/i [...]

    Odpowiedzi: 285 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-09-01 09:42:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • t0macha/BLOG/zostać hardkorem...

    Post
    Trening dla początkujących

    pablo158_8 generalnie staram sie wybierac dobre zrodla weglowodanow, unikam slodyczy, owoce w ograniczonych ilosciach, swego czasu jadlem bardzo duzo brazowego ryzu, makaronu razowego. diete uzupelnialem bialkiem - prolongatum, wpc ostrowia (nie polecam), x5 protein, serki wiejskie, tunczyk, piers, ryby i ogolnie mieso. sniadanie zawsze obfite w [...]

    Odpowiedzi: 53 Ilość wyświetleń: 7027 Data: 2009-05-11 19:50:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Diet redukcyjna do oceny, 133kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Tzn. z kupowaniem kolejnej paczki, prawda? Bo można zużyć to posiadane, tylko policzyć że każda porcja ma mniej białka (wpisać w kalkulator od nowa podając 80g zamiast 100g białka na każde 100g produktu) i nie jeść tego solo, tylko stosować jako uzupełnienie do posiłków... Co do warzyw, zapomniałam dopisać, że większości nie ma potrzeby w ogóle [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 6118 Data: 2016-08-03 17:29:41 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Moja dieta na mase do ewentualnej poprawy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] , bo oprocz zawartosci o3 wazny jest stosunek o3 do o6) orzechy zamien na np.włoskie czy laskowe, bialko mozesz ucic np.likwidujac ostatni posiłek, a pozostałe lekko rozciagnij w czasie, z tym bialkiem roslinnym roznie bywa ale masz go i tak za duzo te 3 g. mozesz policzyc calosc ale ustal sobie wtedy max 2,5g łacznie wiecej Ci nie potrzeba

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 2626 Data: 2012-12-26 11:07:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 moja dieta, ocencie prosze...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Troche uwag ogolnych: 1. Jezeli Twoim priorytetem jest masa to rozloz jedzenie na 5 posilkow. 2. W ostatnim posilku 1h przed snem spozywaj 30-40g bialka 3. 2g bialka 5-7g weglowodanow i 1g tłuszczu na 1kg SUCHEJ MASY. 4. 2 sniadanie stanowczo za malo kalorii. Pamietaj ze jezeli masz robic mase miesniowa musisz spozywac odpowiednia ilosc [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1977 Data: 2004-01-10 22:55:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zależy mi na opinii

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    w tym momencie jestem na B-1,6 T-1,0 W-2,5 (często dobijam z białkiem do 1,8-1,9) -wydawało mi się , że może być troszkę za dużo białka-nie chciałam robić, aż tak dużego przeskoku z sytuacji gdzie jadłam minimalne ilości białka do sytuacji gdzie nagle jadam ponad 2g/kgmc przy tym ćwicząc 4/tydz. aeroby 50 min i 3/tydz ACT 35min tak naprawdę [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1941 Data: 2010-10-09 22:50:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] przetworzony. Sol himalajska jest ok, ale jesli liczysz na jakies magiczne dzialanie, to nie, redukcji nie podkręci. Ketchup nie jest jakos polecany, bo ma cukier, jesli nieduzo i wliczysz w bilans, to ok, są ketchupy slodzone słodzikami. Nalesniki jak sama zrobiszi wliczysz w bilans - ok, fasola z puszki tez moze byc, a czy w salatce, czy w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1075 Data: 2016-06-18 15:37:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza redukcja, waga 81-82kg/ekto.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ogólnie temat mleka i jego przetworów to temat dość kontrowersyjny, ja akurat jestem zdania, że mleko człowiekowi było potrzebne tylko w okresie wczesnej młodości, i to mleko człowieka (czyt matki), w późniejszym okresie mleka matki człowiek nie pije, a mleko krowy jest dla cielaków, nie ludzi. Gigantyczny biznes zrobiony został na czymś czego [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2110 Data: 2014-07-31 10:28:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    co do śniadania, jeżeli nie płatki owsiane to co mi proponujesz?? KONIECZNIE NIE WCISNIESZ OWSIANCYH?ZALEJ MLEKIEM DODAJ RODZYNKI/SZUSZONE OWOCE DLA SMAKU EW.DODAJ MIOD I NAPEWNO BEDA NIEBO LEPSZE skalar. napisał mi, że razowy z miodem będzie ok. chyba ze powiedzmy 3 kromki z miodem, 3 z twarogiem, no i dodam troche orzechów i rodzynek?? SPROBOJ [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2250 Data: 2007-12-09 20:39:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] miedzy tymi co starali sie o "prawidlowe" chudniecie a tymi co poszli na calosc Oczywiscie widac ja po dluzszym czasie a takich co tyle przetrzymaja nie ma duzo, wiec malo jest kroliczkow doswiadczalnych ktorych mozna zobaczyc na wlasne oczy Druga sprawa to , o jakich miesniach mowimy, bo oczywiscie te genetycznie duze (patrz [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 5678 Data: 2010-11-08 14:42:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ZERO PROGRESJI, PROSZE O POMOC !

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Czy podciaganie sie na drazku w domu oprocz treningu na silowni ma sens ? Tak samo jak robienie pompek w domu co jakis czas ? Wiem, miesnie rosna gdy odpoczywaja a co a duzo co niezdrowo, ale spotykalem sie z roznymi opiniami i zastanawiam sie czy moze to daloby jakis nowy impuls Natomiast sam plan czesto zmieniam. Nie trzymam sie sztywno [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1962 Data: 2008-08-28 02:25:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ostrowia (nowa) !!!

    Post
    Odżywki i suplementy

    nie rozumiem 72g ma (porcja) ma 42g białka a nie 100g ma 42g białka ale pomińmy już MRP bo jeżeli komuś zależy na 'nieokrojonym' wpc to nie będzie na pewno brał mrp ja kupiłem bo po prostu żeby dostarczyć 40g białka wezme troche więcej prochu niż przy wpc 80% a dodatkowe ww mi nie przeszkadzają każdy kupi to na co będzie miał ochote i co [...]

    Odpowiedzi: 55 Ilość wyświetleń: 8760 Data: 2006-05-03 20:38:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marku - jesteś pewien, że to ziemniak i to ziemniak? Pierwsze słyszę, aby w ziemniaku "naturalnym" składnikiem była sałata i sól Ja tam wolę ten z pola, bo wiem co można z nim zrobić we własnym zakresie. Poza tym jem dużo białka... białka... nie soli. Więc jeśli firmowe odżywki to te ziemniaki z solą to faktycznie jestem skazany na [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-01 07:28:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, czy dobra? (Nie stricte)

    Post
    Strength & Endurance

    Jak dla mnie zła, za dużo białka, za mało paliwa. W skrócie, część białka musi zamienić się w paliwo, co dodatkowo obciąża organizm. Na każdy gram białka powinno być ok 24kcal z reszty, żeby je dobrze wykorzystać :) Wg mnie, nie opłaca się jeść więcej białka niż 1,5g na kg masy ciała. Czyli powinienem troszkę mniej białka a dodać węgli? Nie ma [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3718 Data: 2013-08-22 19:58:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wysokokaloryczna odżywka

    Post
    Odżywki i suplementy

    duzo osob ma ten problem, ja tez. Dla mnie dobrym posilkiem sa platki owsiane z otrebami rodzynkami orzechami czy czym tam jeszcze.. jest to naprawde syty posilek, daje duzo energii, ma sporo bialka, ale co najwazniejsze zawiera duzo wegli zlozonych. Jak jestes w szkole/pracy, dobrym pomyslem sa wafle ryzowe, nie sa za drogie a (uwierz na slowo) [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 4254 Data: 2008-10-12 21:20:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)