SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • dieta Montignac

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] syta i te zaplanowane 300g dziennie w zasadzie zupelnie wystarcza. wczoraj dolozylam kilka sliwek suszonych. przeczytalam ze to wzmacnia efekt oczyszczania organizmu. bardzo duzo pije ok. 3x1.5 butelki wody niegazowane, herbatki ziolowe i zielona, kawe bezkofeinowa. caly czas trenuje, do tego sauna. w sumie nie odczowam jakiegos drastycznego [...]

    Odpowiedzi: 2640 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-05-15 11:18:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moje odzywianie....prosze o poprawe:)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Sniadanie: -bułka sojowa ze słonecznikiem+ serek do smarowania na to:)/ok.130kcal //// serek wyrzuć i bułki też....daj razowy albo owsianke -serek typu Danone+ otreby/160 kcal+ 40kcal(dwie łyzki otrębów pszennych)=200kcal -chapuchinoo/60 kcal -kakao Danona takie ze słomką:P/133kcal-czasami! /// wyrzuć razem: 523 kcal.z kakaem bez -390kcal [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3768 Data: 2005-04-27 23:40:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

    Post
    Odżywki i suplementy

    Skoro już pytania na temat przyrządzania szamy, to się dołącze co brać do szkoły? bo 5x w tyg ryż+kura/wołowina/ryba nie bardzo mi się widzi oj, ciężka droga Cię czeka wyjść jest b. dużo -źródła białka nie zmienisz, czyli nadal podstawa pierś z kury/indywa/wołowina/ryba jednak popróbuj z przyprawami oregano, majeranek, zioła prowanalskie, [...]

    Odpowiedzi: 2852 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-17 21:59:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

    Post
    Odżywki i suplementy

    Witam Panie Jacku! Mniej więcej rok temu mieliśmy już ze sobą jakiś kontakt i byłem z niego (jak i efektów Pańskich propozycji) bardzo zadowolony.Chciałbym nakreślić może jak sprawa teraz wygląda. Jestem endomorfikiem. Kilka lat temu moja waga sięgneła 117 kg. Następnie był rok głodówki i gdy się wreszcie ocknąłem - przy wadze 75-78 kg [...]

    Odpowiedzi: 2852 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-20 23:22:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] siłowe i aeroby napewno osiągniesz swój cel. Zycze powodzenia Poza tym mnie się kobiety podobają jak mają wiecej a nizeli mniej ale ile baba by nie miała zawsze jest za duzo Co do diety, specjalistą nie jestem ale troche wiedzy zabsorbowałem więc tak 1. śniadanie: sałatka z dużą ilością białka z jajek (np. 2 białka jaj) do tego sałata, [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 6328 Data: 2008-08-01 13:40:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 25 sierpnia 2014 Trening nóg Aeroby : 30 minut po południu 35 minut trochę później 21 minut po treningu Dzisiaj mega grubo, mega duży wydatek energetyczny, dodatkowo przelatałem całe miasto wzdłuż i wszerz .... Masakra. Trening nóg zacząłem o 20:00 _____________ Przysiad tylny 3x5 1x3 1x2 Wyprosty 5x30 2x15 1x30+30+30 1x50+25 1x10+10+10+10+10 [...]

    Odpowiedzi: 764 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-08-26 01:49:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta antyhormonalna

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Montignac(ponoc nie ma po niej efektu jo-jo i spala sie tylko tluszcz)?a moze jakies inne wyjscie z tej sytuacji? 2)moja mama ma 43 lata,tez nadprogramowe kg(z tym ze ma ich duzo wiecej niz ja)i problemy z watroba(nie moze jesc np.pieczywa ciemnego)jaka dietą by ją mozna pokatowac (niedawno stosowala kopenhaska,ale oczywiscie powoli powraca do [...]

    Odpowiedzi: 114 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-13 11:17:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy a wzrost temperatury ciala

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Fat Attack Pro II Fat Attack jest kombinacja bioaktywnych ciałek prostych (globulin) - peptydowych D z peptydem sojowym S. Oba peptydy modeluja przemiane tłuszczów i węglowodanów zapobiegając wchłananiu substancji odżywczych do komórek tłuszczowych. Substancje te trafiają do beztłuszczoej tkanki mięśniowej. W rezultacie tej bioaktywnej funkcji [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 7544 Data: 2004-03-22 19:41:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • katti/blog/perfect body.:)

    Post
    Trening dla początkujących

    ja tam znowu aż tak bardzo nie narzekam tragicznie nie jest, ale zawsze może być lepiej i mam nadzieję będzie talia jest ok, gorzej z tym co poniżej dzisiejsze jadło: I: owsiane, 2 białka, żółtko, marchew II: chleb razowy, cyc kurzy gotowany, ogórek zielony III: twaróg półtłusty na pół z chudym, ogórek IV: owsiane, ryba gotowana, oliwa, marchew [...]

    Odpowiedzi: 1097 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-30 10:58:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocene Mojej Diety na mase

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta 1 Posiłek o godz. 6:00 Płatki owsiane100g B.11.9 T.9.2 W.62.4 kcal 366 z mlekiem. 200 ml b.6,4 w.9.4 T.4g. kcal 102 Rodzynki 20g b.0,46 w.14,24 t.0,1 kcal 55,4 Nasiona Słonecznika 40 b. 9,72 w. 9,84 t. 17,48 kcal 224,4/ Orzechy wloskie 40 g b6,4 w.7,2 t.24,12 kcal 258 Ser Twarogowy Chudy 100g B. 19,8 T.0,5 W.3,5 Kcal 98 Razem : [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2430 Data: 2007-10-17 19:45:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie idzie redukcja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. Aktualizacja: Waga przez ostatnie dwa dni: 81,2, suma tygodniowa to około 81,8. Można więc spokojnie założyć, że poszło przez ostatni niecały miesiąc około 1,5 kg. Jest w każdym razie postęp, chociaż toporny (oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że tłuszcz to tylko część tego co spadło). W sylwetce od [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 727 Data: 2020-04-22 20:30:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosba o pomoc i porade w diecie/redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czesc, Prosze o porade i pomoc w ulozeniu diety. Chce przede wszystkim spalic tluszcz z brzucha i poprawic uda. Od okolo miesiaca staram sie jesc zdrowo. Tłuszczu nie spalamy miejscowo, ale z całego ciała. Moj dzien wolny w tygodniu wyglada tak: sniadanie / II sniadanie - platki/granole z mlekiem plus herbata gorzka; cztery kanapki pieczywa [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2100 Data: 2008-03-12 13:14:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta if - Rafl_1986

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jak czesto,jaka konsynstencja,itd. \-) wiem ze temat nie ciekawy - ale niesttey trza kontrolowac jelsi jest 1-2x/dzien,to spox byle nie mysi bobek i jak smps napisal - duzo warzyw = nie ma problemu nie tylko z blonnikiem (o ile te warzywa maja duzo blonnika!) nie ma klopotu z wyproznianiem i nie powinno byc klopotu z duza iloscia bialka [...]

    Odpowiedzi: 117 Ilość wyświetleń: 12586 Data: 2012-06-02 12:17:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kill Bill - siła, moc i zniszczenie!

    Post
    Po 35 roku życia

    Gats, wszystko będzie po staremu: FBW, warzywna dieta, białko roślinne i dużo hałasu z jutuba. Po tym jak zacząłem uciekać z body-factory założyłem dziennik na konkurencyjnym forum, ale jak spojrzałem tam na dzienniki, to trochę się przestraszyłem, całkiem "niedojdowate" towarzystwo... Więc zawitałem tutaj i już zaczęło mi się podobać. Dziś jest [...]

    Odpowiedzi: 182 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-24 09:50:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETKA DO OCENY !! !!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] zapotrzebowanie itd. Daj powiedzmy 2,2 g bialka/kg, węgli daj 150 g a reszte z tluszczy. Pozatym jesli to ma byc redukcja to obetnij, bo 3500 kcal to jest jak na moje oko za duzo dla ciebie. 3200 to jak dla mnie twoje zapotrzebowanie, odejmij 300 albo 400 kcal i wyjdzie mniej wiecej tak: 215 g bialka/ 150 g tluszczy / 150 g wegli Węgle tylko [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2866 Data: 2008-05-03 09:53:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta dla 23latka do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    O kapsułach, tabletkach, proszkach dużo Ci nie napiszę, bo się na tym nie znam. Co do rozkładu miski. Prawie nie masz białka w kolacji. Zostawiasz ekipę regeneracyjno-budowlaną bez cegieł, a rano szukasz w lustrze zbudowanych mięśni :-) Inaczej mówiąc: na kolację zjadaj białka o zróżnicowanym tempie wchłaniania. Najszybciej przyswajane są białka z [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 753 Data: 2013-08-20 06:42:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    WITAM SPECJALISTÓW! O SOBIE : SPORY STAŻ W SIŁOWNI, ROBIŁEM JUŻ AEROBY, DO DIETY PRAWDE MÓWIAC NIDY NIE PODCHODZIŁEM SERIO, GENERALNIE NIE JEM DUŻO, UWAŻM, ŻE SCHLAPAŁEM SOBIE METABOLIZM POPRZEZ RÓŻNE PRÓBY I MAM SPOWOLNIONY... MAM KILKA PYTAŃ DOTYCZĄCYCH REDUKCJI: 1.) CZY WLICZAJĄC ODŻYWKI BAIŁKOWE DO KALORYCZNOŚCI DIETY ROBIĘ PRAWIDŁOWO? JAK Z [...]

    Odpowiedzi: 3016 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-02-02 16:42:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Intermittent fasting (IF) a masa

    Post
    Badania naukowe

    Solaros, koniecznie trzeba manipulować węglami "jak nie idzie"? Myślałem, że chodzi głównie o kaloryczność. dlatego też naisałem najłatwiej korygować kaloryczność węglami jeśli dostarczasz odpowiednie ilości białka i tłuszczy to węglowodanami najłatwiej/najtaniej/najszybciej dodać kcal możesz i dodawać białkiem - ale po co? tez ma 4kcal (nie [...]

    Odpowiedzi: 124 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-25 20:19:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moje odchudzanie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tluszczu. Pamietaj ze sniadanie to najwazniejszy posilek w ciagu dnia, wiec nie powinno sie z niego nic odejmowac. Co wiecej - z czystym sumieniem mozesz zjesc nawet duzo. Cukry i tak sie nie zamienią w tluszcz. Jesli chcesz odejmowac to z kolacji, ale nie ze sniadania. "Jem potem dwie kromki (co daje razem jakies 100g chleba) a to [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2928 Data: 2003-10-05 10:59:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 15

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co sadzicie o Twarogu przed sekunda oglądałem filmik z cyklu "zapytaj trenera" gdzie Michał powiedział ze twarogi to kiepskie źródło białka do tego dużo laktozy. Osobiście wcinam od 2 miesięcy po 2 kostki dziennie na redu i efekty są spoko. Myślisz, że jak zjesz 50g bialka z twarogu a 50g bialka z jajka, to lepiej urośniesz? to nie ma znaczenia [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-19 15:45:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)