[...] syta i te zaplanowane 300g dziennie w zasadzie zupelnie wystarcza. wczoraj dolozylam kilka sliwek suszonych. przeczytalam ze to wzmacnia efekt oczyszczania organizmu. bardzo duzo pije ok. 3x1.5 butelki wody niegazowane, herbatki ziolowe i zielona, kawe bezkofeinowa. caly czas trenuje, do tego sauna. w sumie nie odczowam jakiegos drastycznego [...]
Sniadanie: -bułka sojowa ze słonecznikiem+ serek do smarowania na to:)/ok.130kcal //// serek wyrzuć i bułki też....daj razowy albo owsianke -serek typu Danone+ otreby/160 kcal+ 40kcal(dwie łyzki otrębów pszennych)=200kcal -chapuchinoo/60 kcal -kakao Danona takie ze słomką:P/133kcal-czasami! /// wyrzuć razem: 523 kcal.z kakaem bez -390kcal [...]
Skoro już pytania na temat przyrządzania szamy, to się dołącze co brać do szkoły? bo 5x w tyg ryż+kura/wołowina/ryba nie bardzo mi się widzi oj, ciężka droga Cię czeka wyjść jest b. dużo -źródła białka nie zmienisz, czyli nadal podstawa pierś z kury/indywa/wołowina/ryba jednak popróbuj z przyprawami oregano, majeranek, zioła prowanalskie, [...]
Witam Panie Jacku! Mniej więcej rok temu mieliśmy już ze sobą jakiś kontakt i byłem z niego (jak i efektów Pańskich propozycji) bardzo zadowolony.Chciałbym nakreślić może jak sprawa teraz wygląda. Jestem endomorfikiem. Kilka lat temu moja waga sięgneła 117 kg. Następnie był rok głodówki i gdy się wreszcie ocknąłem - przy wadze 75-78 kg [...]
[...] siłowe i aeroby napewno osiągniesz swój cel. Zycze powodzenia Poza tym mnie się kobiety podobają jak mają wiecej a nizeli mniej ale ile baba by nie miała zawsze jest za duzo Co do diety, specjalistą nie jestem ale troche wiedzy zabsorbowałem więc tak 1. śniadanie: sałatka z dużą ilością białka z jajek (np. 2 białka jaj) do tego sałata, [...]
25 sierpnia 2014 Trening nóg Aeroby : 30 minut po południu 35 minut trochę później 21 minut po treningu Dzisiaj mega grubo, mega duży wydatek energetyczny, dodatkowo przelatałem całe miasto wzdłuż i wszerz .... Masakra. Trening nóg zacząłem o 20:00 _____________ Przysiad tylny 3x5 1x3 1x2 Wyprosty 5x30 2x15 1x30+30+30 1x50+25 1x10+10+10+10+10 [...]
[...] Montignac(ponoc nie ma po niej efektu jo-jo i spala sie tylko tluszcz)?a moze jakies inne wyjscie z tej sytuacji? 2)moja mama ma 43 lata,tez nadprogramowe kg(z tym ze ma ich duzo wiecej niz ja)i problemy z watroba(nie moze jesc np.pieczywa ciemnego)jaka dietą by ją mozna pokatowac (niedawno stosowala kopenhaska,ale oczywiscie powoli powraca do [...]
Fat Attack Pro II Fat Attack jest kombinacja bioaktywnych ciałek prostych (globulin) - peptydowych D z peptydem sojowym S. Oba peptydy modeluja przemiane tłuszczów i węglowodanów zapobiegając wchłananiu substancji odżywczych do komórek tłuszczowych. Substancje te trafiają do beztłuszczoej tkanki mięśniowej. W rezultacie tej bioaktywnej funkcji [...]
ja tam znowu aż tak bardzo nie narzekam tragicznie nie jest, ale zawsze może być lepiej i mam nadzieję będzie talia jest ok, gorzej z tym co poniżej dzisiejsze jadło: I: owsiane, 2 białka, żółtko, marchew II: chleb razowy, cyc kurzy gotowany, ogórek zielony III: twaróg półtłusty na pół z chudym, ogórek IV: owsiane, ryba gotowana, oliwa, marchew [...]
Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. Aktualizacja: Waga przez ostatnie dwa dni: 81,2, suma tygodniowa to około 81,8. Można więc spokojnie założyć, że poszło przez ostatni niecały miesiąc około 1,5 kg. Jest w każdym razie postęp, chociaż toporny (oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że tłuszcz to tylko część tego co spadło). W sylwetce od [...]
Czesc, Prosze o porade i pomoc w ulozeniu diety. Chce przede wszystkim spalic tluszcz z brzucha i poprawic uda. Od okolo miesiaca staram sie jesc zdrowo. Tłuszczu nie spalamy miejscowo, ale z całego ciała. Moj dzien wolny w tygodniu wyglada tak: sniadanie / II sniadanie - platki/granole z mlekiem plus herbata gorzka; cztery kanapki pieczywa [...]
[...] jak czesto,jaka konsynstencja,itd. \-) wiem ze temat nie ciekawy - ale niesttey trza kontrolowac jelsi jest 1-2x/dzien,to spox byle nie mysi bobek i jak smps napisal - duzo warzyw = nie ma problemu nie tylko z blonnikiem (o ile te warzywa maja duzo blonnika!) nie ma klopotu z wyproznianiem i nie powinno byc klopotu z duza iloscia bialka [...]
Gats, wszystko będzie po staremu: FBW, warzywna dieta, białko roślinne i dużo hałasu z jutuba. Po tym jak zacząłem uciekać z body-factory założyłem dziennik na konkurencyjnym forum, ale jak spojrzałem tam na dzienniki, to trochę się przestraszyłem, całkiem "niedojdowate" towarzystwo... Więc zawitałem tutaj i już zaczęło mi się podobać. Dziś jest [...]
[...] zapotrzebowanie itd. Daj powiedzmy 2,2 g bialka/kg, węgli daj 150 g a reszte z tluszczy. Pozatym jesli to ma byc redukcja to obetnij, bo 3500 kcal to jest jak na moje oko za duzo dla ciebie. 3200 to jak dla mnie twoje zapotrzebowanie, odejmij 300 albo 400 kcal i wyjdzie mniej wiecej tak: 215 g bialka/ 150 g tluszczy / 150 g wegli Węgle tylko [...]
O kapsułach, tabletkach, proszkach dużo Ci nie napiszę, bo się na tym nie znam. Co do rozkładu miski. Prawie nie masz białka w kolacji. Zostawiasz ekipę regeneracyjno-budowlaną bez cegieł, a rano szukasz w lustrze zbudowanych mięśni :-) Inaczej mówiąc: na kolację zjadaj białka o zróżnicowanym tempie wchłaniania. Najszybciej przyswajane są białka z [...]
WITAM SPECJALISTÓW! O SOBIE : SPORY STAŻ W SIŁOWNI, ROBIŁEM JUŻ AEROBY, DO DIETY PRAWDE MÓWIAC NIDY NIE PODCHODZIŁEM SERIO, GENERALNIE NIE JEM DUŻO, UWAŻM, ŻE SCHLAPAŁEM SOBIE METABOLIZM POPRZEZ RÓŻNE PRÓBY I MAM SPOWOLNIONY... MAM KILKA PYTAŃ DOTYCZĄCYCH REDUKCJI: 1.) CZY WLICZAJĄC ODŻYWKI BAIŁKOWE DO KALORYCZNOŚCI DIETY ROBIĘ PRAWIDŁOWO? JAK Z [...]
Solaros, koniecznie trzeba manipulować węglami "jak nie idzie"? Myślałem, że chodzi głównie o kaloryczność. dlatego też naisałem najłatwiej korygować kaloryczność węglami jeśli dostarczasz odpowiednie ilości białka i tłuszczy to węglowodanami najłatwiej/najtaniej/najszybciej dodać kcal możesz i dodawać białkiem - ale po co? tez ma 4kcal (nie [...]
[...] tluszczu. Pamietaj ze sniadanie to najwazniejszy posilek w ciagu dnia, wiec nie powinno sie z niego nic odejmowac. Co wiecej - z czystym sumieniem mozesz zjesc nawet duzo. Cukry i tak sie nie zamienią w tluszcz. Jesli chcesz odejmowac to z kolacji, ale nie ze sniadania. "Jem potem dwie kromki (co daje razem jakies 100g chleba) a to [...]
Co sadzicie o Twarogu przed sekunda oglądałem filmik z cyklu "zapytaj trenera" gdzie Michał powiedział ze twarogi to kiepskie źródło białka do tego dużo laktozy. Osobiście wcinam od 2 miesięcy po 2 kostki dziennie na redu i efekty są spoko. Myślisz, że jak zjesz 50g bialka z twarogu a 50g bialka z jajka, to lepiej urośniesz? to nie ma znaczenia [...]