Spoko nastepne zrobię z dalsza. Na razie dojdę jeszcze do 105kg i dam znów foty, zobaczysz czy tego fatu już za dużo nie ma, w ogolę fajnie będę miał redukcję na zimę }:-( . Ciekaw jestem czy zostanie coś mięśnia po tej redukcji, jest to moje pierwsze masowanie :) Oglądałem dzisiaj ten odcinek z hardcorowym i mówił, że nie trzeba się tak katować [...]
[...] Także ja byłbym konsekwentny i robił co zacząłeś. Cofniesz się raz, później rozkminy, kobinacje. I wiesz liczby, np 15% tdee. To gubi ludzi. Ja rozumiem, czytałeś na pewno duzo, jak są artykuły, to piszą je ładnie, są liczby etc. Ale nie jest napisane tak "słuchaj, roste to jak budowa cepa. Jesz x kcal. Jak waga spada lub spadają obwody lub w [...]
Nie mam problemów z trawieniem, błonnik je wspomaga :). Owoce są,2 banany-wystarczy (dorzucę jakieś witaminy w tabletkach), a co do warzyw nie wiem gdzie je wrzucić, z rana nie mam ochoty na warzywa, w szkole wiadomo, raczej nie będę ich jadł na przerwie. Około treningowo przeszkadzają w wchłanianiu białka. Chyba będę zmuszony dodać je do [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Po pierwsze nie jestem dla ciebie żadnym gościem osoba ważąc 60 pare kilo i jedząca w miare dużo spokojnie dostarczy 80-100 g białka i mu to w zupełności wystarczy Po drugie chyba do utrzymania wagi, po za tym widzę masę robisz na ilości białka w diecie, a węglowodany i tłuszcze to co? że genetyka nie ma nic do tego? Po trzecie sprawdź sobie [...]
6. 7. warzywa 1. dodaj jaja - tam nie ma prawie wartościowego białka a to pierwszy posiłek co to ma być - ryż brązowy + szynka z piersi - czemu nie pierś kurczaka ? to dużo taniej wychodzi i lepiej Zmieniony przez - skream w dniu 2010-03-08 21:00:29
no to długa droga przed kolegą 103 w pasie przy tym wzroście... proponowałbym tak: 3g białka na kg m.c. nawet z redukcją do 2 w dni bez treningu 2-3 g białka 0,5 g tłuszczu. niech schodzi do tych wartości powoli zwłaszcza jak do tej pory wsuwał hamburgery( długoooo ich nie zobaczy ) 6 posiłków nawet 7 niech je co 2 godziny mniejsze porcje. co do [...]
[...] o redukcji albo popatrzec na poprawione diety redukcyjne. Jesc możesz kasze,chlebek razowy,makaron razowy,platki owsiane, ryz,warzywa, chude miesko,ryby, chudy nabial, no duzo tego rzeczy zdrowe i nie szkodzace diecie unikaj tlustego miesa,smietany,tlustych sosow,bialego pieczywa,slodyczy,slodzonych wszelkich jedzonek,cukru no i ogolnie tego [...]
solaros z tego co przed chwilą przeczytałem takie badanie kosztuję 550zł :-) wiem ze tanie nie jest - tymbardziej komus 'bardzo' zalezalo na zrobieniu tego testu - kiedy na stronie pisze: 'Poszukałem więc laboratorium gdzie można sprawdzić co jest w środku. Badanie kosztowało parę zł, ale nienawidzę jak ktoś robi ze mnie idiotę.' wiec czy kilka [...]
[...] CLA 1000 mg 22.00 Fat transporter 22.30 - 23.00 białka jaj 200g / twarog POLTLUSTY 100g + troche odzywki bialkowej Tak jak mowilem wyzej o-3 i tluszcze. Obowiazkowo. CLA 1000 mg. ZObacz ile teraz, jesli za duzo rezygnuj z odzywki bialkowej. Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-08-07 22:20:03 Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-08-07 22:21:31
[...] że wiecej serii jest ci potrzebne to przekroczysz granice 2 serii- wszystko zalezy od doświadczenia i stopnia poznania własnych potrzeb "Podejrzewam ze troche za duzo cwiczen wrzuciłem bo na klate i plecy po 4 a na barki 3-reszty nie robiłem i nie mam" -- duża ilość ćwiczeń na daną partie teoretycznie nie jest zła, a nawet dobra, [...]
Przeczytałem wszystko :) Ogólnie ok zgadzam się osobiście mamy przebiałczenie szczególnie młodych adeptów ale posługiwanie się Celejową czy Gawędzkim w obecnym stanie dietetyki to przeżytek... Owszem to kanony ale mamy już dawno nowe dane itp. Co do hormonów to są przypuszczenia, a nie badania Poziom białka należy rozpatrywać indywidualne [...]
[...] i z drugiej strony, w srodku zeby było jakies warzywo. Lub jeśli chcesz, mozesz zakupic gainera, chociaż wg mnie, na poczatku masy, da rade i bez niego, chyba ze masz za duzo kasy i chcesz dojsc do wymarzonego efektu jak najłatwiej. Jesli jesz przed wyjsciem i zaraz po przyjsciu, to pewnie ze w autobusie nie musiałbyś jeść. A może miałbyś w [...]
płatki inne typu fitness czy coś 20-30 gr - wywal - bardzo przetworzone, wysokie IG // nie jem , wale 60 -55 gr owsianych , w planach tak było dla smaku ale ejst ok miód pszczeli 12 gr - przy niższym bf wywal // ok 3 jajka - nie za dużo tłuszczu? // sporo o3 i o6 izdrowych tłuszczy imo ok , w odzywianiu też mówiąże ok , jem tak od dawna bardzo [...]
Nie, tu się rozchodzi o cos innego. Wielu kulturystów ma ten problem. Czytałem gdzies na zagranicznym forum, że jedzenie białka dużo powoduje, że walisz moc bąków, ale nie takich lajtowych, tylko takich, które mają w sobie jakieś substancje zatykające pory na zadzie i je podrażniające. Te substancje w bąkach są właśnie z tego białka. Polecali tam [...]
Słodkowodne ryby nie mają dość dużo omega3 - można je jadać dla innych zalet (np.wartościowego białka i witamin), ale nie po to, by uzupełnić o3. EPA i DHA są w tłustych rybach zimnowodnych w największej ilości - trzeba sobie doczytać, w jakich gatunkach najwięcej, bo rozpiętość jest znaczna. Jeśli jadamy te najzasobniejsze w o3, to możemy to [...]
Byłam dzisiaj pierwszy raz na siłowni, jak na razie wygląda to trochę ułomnie mimo,że mam nagrane filmiki jak powinny wyglądać te ćwiczenia :D Ale dojdę do wprawy :) Martwi mnie tylko to,że siłownia ma być we wrześniu zamknięta na 2-3 tyg i teraz nie wiem, wybrać te treningi do robienia w domu A i B ? Kolega ma jakiś sprzęt ale to chyba tylko [...]
Anar: Podaje ci dokładne podsumowanie diety: A więc dostarczasz: 167g bialka, w tym zwierzece 130g oraz roślinne 37g 30g tłuszczów 356g węglowdanów Jeżeli chodzi o niedobory witaminowo-mineralne, to istnieje mały niedobór wapnia (22% - ale do zaakceptowania). Bardziej niepokojący jest niedobór witamin antyoksydacyjnych A (62%) i E(50%), dlatego [...]
[...] to nie gra az tak wielkiej roli),platkow owsianych (daj z rana zamiast tego musli)!!mozesz rowniez jesc kasze-bardzo dobre zrodlo ww. w towojej diecie jest zdecydowanie za duzo fruktozy-cukru prostego pochodzacego z owocow. takie rzeczy jak te ochydne pasztety z puszek czy serki hochland to juz w ogole do odstawki-skad wiesz czy ktos tam nie [...]
Nie ma co przesadzać z dużą ilością białka, gdyż nadmiar zostanie wydalony z organizmu . Oblicz sobie zapotrzebowanie i dawkuj białko wg diety. Za duża podaż białka, może przyczynić się też do obciążenia nerek. Należy pić dużo wody ok 3-4l Co do stacków , to proponuję zrobić z nich 3 cykle. Zmieniony przez - mohawk2 w dniu 2009-11-28 14:31:38
[...] do dupy. Jest praktycznie pewne, ze po dluzszym okresie uzytkowania Ci zaszkodi. Dodatkowo jest to syf, jak powiedzial mi lekarz. Inna informacja jest to, ze jedenie jest duzo lepsze od odzywki. Niezaleznie czy jestes zaraz po treningu czy przed nim. Odzywka zawsze bedzie gorsza. Natomiast w reklamach jest odwrotnie, dlatego teraz tak wiele [...]