[...] BTW? Skad wiesz jakiej jest budowy?Taki rozklad robi sobie przewaznie jakis czlowiek na low carbie a nie gdy jest ekto i chce masowke sobie zrobic. A z tego co widze on ma duzo wegla w diecie , moze ma w tym swoj cel?NAPISAL ZE JEST EKTO. Nie kazdy musi miec 2.2g bialka rowniez oraz tyle tluszczy ile przedstawiles... Pozatym maslo moze byc , bo [...]
Patrzyłem na to biało-u Cybera,nawet chciałem je kupić i powiem Ci,że lepszej ceny nie znajdziesz.Aczkolwiek dla mnie(redukcja) to biało ma za dużo węgli-15g/100g( i to jeszcze głownie laktoza).No ale jeśli nie jesteś na redukcji to bym kupował. Zwróć też uwagę,że to nie jest tylko izolat(jakby z nazwy wynikało) lecz mieszanka wszystkich frakcji [...]
[...] tniesz nie to co trzeba jak to ma byc redukcja to sila rzeczy tnij po weglach... to one sie zamienia w jeszcze wiecej tluszczyku jesli ich tyle bedziesz pochlanial. 3. dosyc duzo bialka 4. wstaw ta diete na potreningu i zapodaj nam tu zrzut to wtedy cos mozna powiedziec nie chce mi sie sprawdzac czy dobrze to wszystko policzyles (bez urazy - ale [...]
Autor pytania napisał: wszedzie u was w diecie na mase szczegolnie widze ryz+piers z kurczaka a czemu nie kasze gryczana przeciez ona ma duzo wiecej bialka niz ryz moze troszke mniej weglowodanow ale czemu ryz?po nim sie szybcej rosnie czy co?? Cingg stwierdzenie że autor pytania chce opierać swoją diete na produktach zbożiwych jako źródle bialka [...]
Mi się wydaje że mleko to podstawa, każdy kulturysta powinien je pić i to nie "jedną szklaneczkę dziennie", bo po jednej szkalnecce to nie ma o czym mówić.Mleka powinno się pić dużo i nie słyszałem żeby komuś szkodziło.No jeden koleś co nigdy nie pił mleka to ponoć strasznie pierdział, ale to jego wina bo nie przyzwyczaił organizmu.Ja [...]
[...] koxuja) i szczesciu... Po prostu jak masz na cos umrzec to umrzesz i nic ci nie pomoze (np dziedziczne choroby) Powinna przyswiecac kazdemu jedna rozsadna mysl "Co za duzo to nie zdrowo" Ja osobiscie jade w roku na 2-3 cyklach kreatyny. I staram sie przedewszystkim moje osiagi opierac o dobra wysokobialkowa diete niz suplementy. [...]
[...] Jeżeli chodzi o białko... to ja mam je ze roślin strączkowych tj. soja, soczewica, fasola, groch, ciecierzyca. Jeżeli chodzi o soje, to ograniczam się (mimo tego ze ma duzo dobrego i letwo przyswajalnego bialka). "Wadą" soji jest obecność estrogenów... a to mowi samo za siebie ;) Jadam także ryż... ale to nie tak czesto (3x w [...]
Jeśli te musli są bez cukru i innych niepotrzebnych dodatków, to mogą być. Dajże więcej kurczaka do tego chleba, a nie jakieś miernoty :P Co do potreningowego, jeśli nie możesz wytrzymać z głodu, to niech będzie,ale niewiele Ci to da, bo wiedz, że procesy anaboliczne zaczną się dopiero wtedy, gdy dostarczysz do węgli organizmowi białko Podaj [...]
Xabi, czemu za duzo?? jesli typowy ekto np. juby, wydaje mi sie, ze 1,5 tluszczy to nie za duzo a mogloby byc jeszcze wiecej i co ma do tego ilosc bialka??
[...] mas racje, ale musze poszukac jeszcze kilku innych wariantow zywieniowych bo w kolkko to samo .... :P Moze ty jak bys mial troszke czasu mietki moglbys jeszcze rzucic z dwoma takimi dziennymi wariantami, cooooooo??? Miętki badz kolega :P :P No i jeszcze mam pytanie czy taki zwykly bialy chleb ma duzo mniej bialka niz ciemny??? POZDRAWIAM
Czyli z twojej wypowiedzi zrozumiałem, że muszę jeść min. 30g białka oraz 180-300g węglowodanów na dzień tak? To jeszcze mam pytanie, z bialkiem to nie będzie.nawet problemu ale co do węglowodanów.. Co ma ich dużo? Takie rzeczy które nie kosztują nie wiadomo ile, bo bogaty to nie jestem.
Dzięki za cenne rady koles08 co do 2 posiłku to dałem orzechy bo w szkole lepiej mi je zjeść niż oliwę z oliwek ale poważnie radzisz by to zamienić bo narazie nie widze jak miałbym ja wypić. Do 3 ok jasne że dodam ryżu i oliwy Jeśli chodzi o carbo i białeczko przed treningiem to jesteś pewien ze je opuśćić przeciez posiłek jem ok 1.5 godz [...]
[...] ale nic nie znalazłem idealnego dla skoczka... Większość tutaj to albo "spalanie tłuszczu" albo "budowanie masy" Ale w diecie lekkoatlety powinno być duzo białka i węgli a mało tłuszczu chyba... Mówie - załóż temat w odżywianiu, wypełnij ankiete i Ci napewno pomogą! [...]
14 przed treningowy 17 trening a suple podczas trening wiem że nie posiłek ale w tym programie tak pisze a wliczam bo to tak samo jak gainer czy białko jak po co banan nie rozumiem pytania a po co jajka ?? to przykładowy dzień mi nie przeszkadza wziąć ryż w pojemnik i trochę kurczaka do szkoły. Tylko profilaktycznie pytam czy moze być dieta w 2 [...]
1.trenuje 4 mies, pare razy była przerwa na 5 dni. NIE ROZUMIEM??? 2.przez ten czas nie trenowałemem nic specjalnego. poppęniałem jeden błąd, niestety, w każdym dniu treningu ćwiczyłem wszystkie partie mięśni.NO JEŚLI NIE TRENOWAŁEŚ CODZIENNIE I NIE ROZBIŁES NA KAZDĄ GRUPĘ WIĘCEJ NIŻ 1-2 ĆWICZENIA TO OKI Przybyło 6 kilo, ale przed tem iałem małą [...]
Może coś pomogęNajlepiej by było jakby koleżanka wyłączyła zupełnie słodycze i inne węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym z diety(w tym ten makaron miedzy innymi).Za to dużo białka z chudych źródeł i tłuszczy nienasyconych i wtedy wszystko powinno być git.Co do niedoczynności tarczycy to ona z tego co wiem nie ma aż tak dużego wpływu na [...]
Za duzo wegli jak dla mnie. Licz z 6 gram na kg a nie prawie 9. 200g ryzu rano to przesada, w zupelnosci starczy 100g. Rano ze 3 jajka bo 2 to malo bialka masz. Wogole w jakich godzinach masz trening? Te ziemniaki o 20 wogole nie potrzebne. Serek wiejski zastap serem twarogowym poltlustym, ma wiecej bialka. Oliwe to daj rano i wieczorem byle nie w [...]
może być. chociaż cały czas uważam ze pisilek potreningowy ma za duzo bialka a przd treningowy zdecydowanie za malo;) widze ze nie odpuszczasz co do skladnikow wiec proponuje zamien te jajka z kurczakiem a makaron i ryz niech zostanie tak jak teraz jest rozpisany. 3 i 4 posilek mam na mysli. reszta ok troche mala nadwyzka kacl ale narazie niech [...]
Na pierwszy rzut oka widać, że wyliczenie makroskładników jest do bani - za mało tłuszczu, za dużo białka. Do poprawki 8.30 // słabe cuś się wydaje... więcej tłuszczu, do tego omega-3/tran I śniadanie Chleb 200g + śladowe ilości maselka Szynka 100g Jabłko daje to razem około b=28g ww=125g t=25g 11.00 // widzę, że to posiłek przedtreningowy, [...]
Teraz zacząłem siłowo choć nie ukrywam że aktywność taka jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie lepiej mi podchodzi jak trening siłowy. A głodny też nie chodziłem na takich kaloriach. Zaczynałem od filmików na youtube i tam ludzie co wrzucali filmiki na temat zdrowego żywienia mówili że jak ktoś ma dużo tłuszczu i duża nadwagę to większe [...]