SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Dieta na mase - do sprawdzenia

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] BTW? Skad wiesz jakiej jest budowy?Taki rozklad robi sobie przewaznie jakis czlowiek na low carbie a nie gdy jest ekto i chce masowke sobie zrobic. A z tego co widze on ma duzo wegla w diecie , moze ma w tym swoj cel?NAPISAL ZE JEST EKTO. Nie kazdy musi miec 2.2g bialka rowniez oraz tyle tluszczy ile przedstawiles... Pozatym maslo moze byc , bo [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1128 Data: 2009-06-02 11:12:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Multi-Pro Whey Isolate

    Post
    Odżywki i suplementy

    Patrzyłem na to biało-u Cybera,nawet chciałem je kupić i powiem Ci,że lepszej ceny nie znajdziesz.Aczkolwiek dla mnie(redukcja) to biało ma za dużo węgli-15g/100g( i to jeszcze głownie laktoza).No ale jeśli nie jesteś na redukcji to bym kupował. Zwróć też uwagę,że to nie jest tylko izolat(jakby z nazwy wynikało) lecz mieszanka wszystkich frakcji [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 889 Data: 2010-07-07 09:14:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do sprawdzenia, pomocy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tniesz nie to co trzeba jak to ma byc redukcja to sila rzeczy tnij po weglach... to one sie zamienia w jeszcze wiecej tluszczyku jesli ich tyle bedziesz pochlanial. 3. dosyc duzo bialka 4. wstaw ta diete na potreningu i zapodaj nam tu zrzut to wtedy cos mozna powiedziec nie chce mi sie sprawdzac czy dobrze to wszystko policzyles (bez urazy - ale [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 887 Data: 2014-05-20 01:07:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co lepsze

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Autor pytania napisał: wszedzie u was w diecie na mase szczegolnie widze ryz+piers z kurczaka a czemu nie kasze gryczana przeciez ona ma duzo wiecej bialka niz ryz moze troszke mniej weglowodanow ale czemu ryz?po nim sie szybcej rosnie czy co?? Cingg stwierdzenie że autor pytania chce opierać swoją diete na produktach zbożiwych jako źródle bialka [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2007-10-02 21:25:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mleko

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mi się wydaje że mleko to podstawa, każdy kulturysta powinien je pić i to nie "jedną szklaneczkę dziennie", bo po jednej szkalnecce to nie ma o czym mówić.Mleka powinno się pić dużo i nie słyszałem żeby komuś szkodziło.No jeden koleś co nigdy nie pił mleka to ponoć strasznie pierdział, ale to jego wina bo nie przyzwyczaił organizmu.Ja [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 5385 Data: 2001-12-10 00:29:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • koszmar odzywki bialkowej!!

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] koxuja) i szczesciu... Po prostu jak masz na cos umrzec to umrzesz i nic ci nie pomoze (np dziedziczne choroby) Powinna przyswiecac kazdemu jedna rozsadna mysl "Co za duzo to nie zdrowo" Ja osobiscie jade w roku na 2-3 cyklach kreatyny. I staram sie przedewszystkim moje osiagi opierac o dobra wysokobialkowa diete niz suplementy. [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 5607 Data: 2002-03-25 01:08:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Vegetarians

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Jeżeli chodzi o białko... to ja mam je ze roślin strączkowych tj. soja, soczewica, fasola, groch, ciecierzyca. Jeżeli chodzi o soje, to ograniczam się (mimo tego ze ma duzo dobrego i letwo przyswajalnego bialka). "Wadą" soji jest obecność estrogenów... a to mowi samo za siebie ;) Jadam także ryż... ale to nie tak czesto (3x w [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3311 Data: 2005-12-21 23:28:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeśli te musli są bez cukru i innych niepotrzebnych dodatków, to mogą być. Dajże więcej kurczaka do tego chleba, a nie jakieś miernoty :P Co do potreningowego, jeśli nie możesz wytrzymać z głodu, to niech będzie,ale niewiele Ci to da, bo wiedz, że procesy anaboliczne zaczną się dopiero wtedy, gdy dostarczysz do węgli organizmowi białko Podaj [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1685 Data: 2012-01-04 17:20:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile g bialka na kg ciala

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Xabi, czemu za duzo?? jesli typowy ekto np. juby, wydaje mi sie, ze 1,5 tluszczy to nie za duzo a mogloby byc jeszcze wiecej i co ma do tego ilosc bialka??

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3360 Data: 2006-09-29 14:03:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CO KUPIC DALEJ I NIE DROGO

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] mas racje, ale musze poszukac jeszcze kilku innych wariantow zywieniowych bo w kolkko to samo .... :P Moze ty jak bys mial troszke czasu mietki moglbys jeszcze rzucic z dwoma takimi dziennymi wariantami, cooooooo??? Miętki badz kolega :P :P No i jeszcze mam pytanie czy taki zwykly bialy chleb ma duzo mniej bialka niz ciemny??? POZDRAWIAM

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 4683 Data: 2003-12-20 16:26:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc dla początkującego

    Post
    Trening dla początkujących

    Czyli z twojej wypowiedzi zrozumiałem, że muszę jeść min. 30g białka oraz 180-300g węglowodanów na dzień tak? To jeszcze mam pytanie, z bialkiem to nie będzie.nawet problemu ale co do węglowodanów.. Co ma ich dużo? Takie rzeczy które nie kosztują nie wiadomo ile, bo bogaty to nie jestem.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1162 Data: 2014-08-26 12:41:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny -proszę o rady i sugestie.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dzięki za cenne rady koles08 co do 2 posiłku to dałem orzechy bo w szkole lepiej mi je zjeść niż oliwę z oliwek ale poważnie radzisz by to zamienić bo narazie nie widze jak miałbym ja wypić. Do 3 ok jasne że dodam ryżu i oliwy Jeśli chodzi o carbo i białeczko przed treningiem to jesteś pewien ze je opuśćić przeciez posiłek jem ok 1.5 godz [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1817 Data: 2008-11-28 19:02:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ale nic nie znalazłem idealnego dla skoczka... Większość tutaj to albo "spalanie tłuszczu" albo "budowanie masy" Ale w diecie lekkoatlety powinno być duzo białka i węgli a mało tłuszczu chyba... Mówie - załóż temat w odżywianiu, wypełnij ankiete i Ci napewno pomogą! [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 4462 Data: 2008-10-08 15:08:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    14 przed treningowy 17 trening a suple podczas trening wiem że nie posiłek ale w tym programie tak pisze a wliczam bo to tak samo jak gainer czy białko jak po co banan nie rozumiem pytania a po co jajka ?? to przykładowy dzień mi nie przeszkadza wziąć ryż w pojemnik i trochę kurczaka do szkoły. Tylko profilaktycznie pytam czy moze być dieta w 2 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1864 Data: 2012-02-03 22:25:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o ocene planu na mase

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    1.trenuje 4 mies, pare razy była przerwa na 5 dni. NIE ROZUMIEM??? 2.przez ten czas nie trenowałemem nic specjalnego. poppęniałem jeden błąd, niestety, w każdym dniu treningu ćwiczyłem wszystkie partie mięśni.NO JEŚLI NIE TRENOWAŁEŚ CODZIENNIE I NIE ROZBIŁES NA KAZDĄ GRUPĘ WIĘCEJ NIŻ 1-2 ĆWICZENIA TO OKI Przybyło 6 kilo, ale przed tem iałem małą [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2406 Data: 2003-07-07 23:13:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę od 8 m-cy i nic!

    Post
    Trening dla początkujących

    Może coś pomogęNajlepiej by było jakby koleżanka wyłączyła zupełnie słodycze i inne węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym z diety(w tym ten makaron miedzy innymi).Za to dużo białka z chudych źródeł i tłuszczy nienasyconych i wtedy wszystko powinno być git.Co do niedoczynności tarczycy to ona z tego co wiem nie ma aż tak dużego wpływu na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3064 Data: 2006-10-21 23:33:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Za duzo wegli jak dla mnie. Licz z 6 gram na kg a nie prawie 9. 200g ryzu rano to przesada, w zupelnosci starczy 100g. Rano ze 3 jajka bo 2 to malo bialka masz. Wogole w jakich godzinach masz trening? Te ziemniaki o 20 wogole nie potrzebne. Serek wiejski zastap serem twarogowym poltlustym, ma wiecej bialka. Oliwe to daj rano i wieczorem byle nie w [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1160 Data: 2013-05-03 00:38:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 71kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    może być. chociaż cały czas uważam ze pisilek potreningowy ma za duzo bialka a przd treningowy zdecydowanie za malo;) widze ze nie odpuszczasz co do skladnikow wiec proponuje zamien te jajka z kurczakiem a makaron i ryz niech zostanie tak jak teraz jest rozpisany. 3 i 4 posilek mam na mysli. reszta ok troche mala nadwyzka kacl ale narazie niech [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 995 Data: 2011-08-25 14:51:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa.....początkujący

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na pierwszy rzut oka widać, że wyliczenie makroskładników jest do bani - za mało tłuszczu, za dużo białka. Do poprawki 8.30 // słabe cuś się wydaje... więcej tłuszczu, do tego omega-3/tran I śniadanie Chleb 200g + śladowe ilości maselka Szynka 100g Jabłko daje to razem około b=28g ww=125g t=25g 11.00 // widzę, że to posiłek przedtreningowy, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1315 Data: 2006-04-22 11:06:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wpływ głodówki na sylwetkę i zdrowie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Teraz zacząłem siłowo choć nie ukrywam że aktywność taka jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie lepiej mi podchodzi jak trening siłowy. A głodny też nie chodziłem na takich kaloriach. Zaczynałem od filmików na youtube i tam ludzie co wrzucali filmiki na temat zdrowego żywienia mówili że jak ktoś ma dużo tłuszczu i duża nadwagę to większe [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3090 Data: 2021-03-03 19:12:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)