SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile g bialka na kg ciala

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
chcialem zaczac diete na mase, jakie jest najlepszy stosunek bialka, weglowodanow , tluszczy na 1 kg ciala ? chce sie upewnic czy 2 g na kg bialka, 6-8 g weglow na kg , i 1,5 g tluszczow na kg bedzie dobrze ;)

Massa rządzi , masa radzi, masa nigdy cie nie zdradzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30947
Podaj swoja wage, aktywnosc fizyczna typ budowy.

EDIT: uwazam ze za duzo tluszczy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
wyjdzie sporo kcal
tłuszczy wcale nie za duzo
jesli nie masz tendencji do lapania tłuszczu, to będzie ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
ale węgli powyżej 6 to już za dużo

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30947
Wylliam a nie wydaje ci sie ze wartość tłuszczy 1,5 g/kgms to troche duzo przy ilosci bialka 2,0.

Wydaje mi sie ze przy doradzaniu diety ( innym osobom) parametry wychodze mniej wiecej 1,8-2,2 B 0,8-1,2 T i weglowodany- wiem ze to czysta teoria ale chodzi mi o proporcje czy czasem nie jest tego za dużo ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
Xabi, czemu za duzo?? jesli typowy ekto np.
juby, wydaje mi sie, ze 1,5 tluszczy to nie za duzo a mogloby byc jeszcze wiecej
i co ma do tego ilosc bialka??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
81 kg przy 188cm, 3 treningi tygodniowo, budowa , hmmm 43 cm w łapie, 115 w klacie ;)

Massa rządzi , masa radzi, masa nigdy cie nie zdradzi.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3303
wylliam: a moglbys napisac ile bialka/ww dla typowego ekto?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
nie przekraczalbym 2g bialka
ww 5-6g
tłuszczy 1-1,5g
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak mam to połączyć ?? pomocy...

Następny temat

Czy zrezygnować z picia mleka??

Shoty
Polecane artykuły