SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zrezygnować z picia mleka??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 852
Witam
Czy powinienem zrezygnować z mleka jem codziennie zupę mleczną z rana z płatkami do tego 3 kanapki czy zamiast mleka lepiej żebym jadł Np. jajka?? Naczytałem się dużo negatywnych opinii na temat mleka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1051
Panowie każdy z was ma po części rację.
Na ogół nie zaleca się mleka osobom dorosłym ze względu na to, że nie posiadają enzymu laktazy. Jednak z doświadczenia wiem, że nie tolerancja laktozy jest sprawą osobniczą. Pamiętajcie, że główny problem mleka to nie tłuszcz, a laktoza. Zawsze zalecam sporzywanie przetworów mlecznych a nie mleka, ze względu na ich częściowe strawienie przez bakterie. Co do tego czy pić czy nie? To nie polecałby, a w szczególności UHT. Natomiast kategorycznie odradzam tym którzy chcą zrzucić kilka kilo.

Jarek

Zmieniony przez - Dżaro w dniu 2006-09-30 00:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
ja nie pije
Od dziecka nie lubiałem mleka, a Ty "rubta co chceta"

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 852
Ale czy jest ono szkodliwe czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
wg. mnie tak

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jeśli chodzi o mnie osobiście to mnie mleko zalewa strasznie.
Ale male ilości rano- nie widze problemu.
Ale to takie moje subiektywne zdanie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Zależy od tolerancji laktozy, ja pije i nic mi nie jest, ktos inny moze się zalać, proponuje poszukać w wyszukiwarce, jest kilka artów na ten temat

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Prosta odpowiedz:
Jezeli lubisz mleko i tolerujesz laktoze ZDECYDOWANIE TAK!(byle nie przesadzac z ilosciami)Jezli lubisz to zmoesz spokojnie pic

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 839
ja sensacjii żoladkowych po mleku nie mam ale jakies pól roku temu jadlam 3xdziennie platki z mlekiem (uzaleznilam sie:P)ale pozatym tez inne potrawy i to trwalo ok miesiaca..zaczely bardzo bolec mnie kolana jak kucnęłam to z bólu nie moglam sie podniesc tylko musialam np złapac sie blatu i podciągnąc:/ odstawilam mleko i wszystko wrocilo do normy..wiec zalezy od organizmu no i wszytsko z umiarem..teraz pije hmm ze dwa trzy razy w tygodniu zazwyczaj na sniadanie i wszytsko jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
ja tam mleko pije codzinnie jest bardzo dobre oraz ma dobrze przyswajalne bialko najlepiej pic chude mleko:)

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja pije i zyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile g bialka na kg ciala

Następny temat

Jakie ćwiczenia wykonywać?

WHEY premium