Witam wszystkich. Chciałbym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącej suplementacji i diety w okresie spalania tkanki tłuszczowej - redukcji. Zacznę od opisania mojego przypadku. Od dziecka byłem tęższy i "większy" od moich rówieśników, pomimo uprawiania sportu (od dzieciaka trenowałem koszykówkę - braliśmy udział [...]
Obejrzyj sobie dzienniki innych osób. 1700 to nie problem. Wrzucasz zdrowe źródła tłuszczu. Białko podbijasz mięskiem, ew na kolacje twarożek (kazeina zawarta w serze jest wolnowchłaniająca), ale z nim ostrożnie, idealna na kolację). Węgle to owoce (przy redukcji mało wskazane), wszelkiego rodzaju kasze, ryż. No i strączkowe to i tak w większości [...]
ŚRODA To tak Nowy rok, nowy Ja%-) Wczoraj zacząłem więc redukcje, będę robić klasyczny split kulturystyczny, którym już dawno nie ćwiczyłem. W zasadzie zapomniałem jak się ćwiczy w ten sposób. Ma on zalety, które szczególnie na końcu redukcji się przydadzą. Przede wszystkim jest dużo łatwiejszy i mniej obciąża CUN niż to wcześniej ćwiczyłem [...]
WTOREK-CZWARTEK Dobre 2 dni, choć pogoda nieco mnie usypia i na treningu bardziej śpie to coś tam powoli dodaje. Niechce też faszerować się preworkoutami, muszę po prostu trochę więcej spać. Z tym zawsze problem, ale też tragedii nie ma. Barki troszkę mocniej przeorałem, jednak to jeszcze nie to. Czwórki oczywiście odwrotnie, wszędzie dodany [...]
Rumsztyk , proponuje to : Jako że zbliża się "sezon plażowy" i coraz więcej uwagi zaczynamy skupiać na rzeźbie naszych mięśni oraz na dopracowaniu się prawidłowej muskulatury brzucha, postanowiłem w odpowiedzi na piętrzące się pytania napisać w skrócie co robić by w lipcu nasz brzuch przypominał swoim wyglądem sześciopak. By to [...]
1kg Rolmlecza to kolo 4zl, jest tam 130gramow bialka, do tego by miec te 800gramow bialka potrzeba 6kg Rolmlecza, czyli koszt 24zł... minimalnie taniej niż 1 kg WPC80 z Ostrowii. Nawet więc konkurencja dla Ostrowii nie spowoduje IMO jakiejkolwiek rewolucji cenowej dla WPC. Generalnie z tego co widzę oszustów na allegro w dziale białek jest dużo, a [...]
Biniu dzięki za podpowiedzi, ale ponieważ piszesz na forach żeby pytać jak się czegoś nie wie więc troszkę Cię jeszcze pomęczę.  Rozumiem, że ma wyglądać to tak: 15.45 BCAA Xplode 10g 16.15 do 17.45 trening; w trakcie treningu BCAA Xplode 10g 18.00 pierwszy posiłek – czy tu ma być nacisk na węgle czy mogą to być węgle i [...]
Treningi wytrzymałościowe: Dzięki - coś sobię wybiorę na wyjazdy Od kilku dni brakuje też wypisek z jedzenia no to załączam z wczoraj - niestety zeżarłam z pięć żelków (moja miłość i słabość). miska z żarciem za cały dzień - nie załączałam wypisek za weekend, bo w sobotę późno wstałam i żarłam nieregularnie i kiepsko, w niedzielę byliśmy na [...]
Po pierwszym dniu z nowym treningiem i dietą Trening - rzeźnia dawno już nie robiłam takiej ilości aerobów, a tu po zakończeniu trzeba iść działać dalej. Nie lubię już tego treningu - dał w dupę, ale te masakryczne ilości aerobów - najgorsze jest to, że po 3 minutach zdycham z nudów dałam radę, ale interwały na wioślarzu na koniec ledwo [...]
PODSUMOWANIE - TEST MASOWY FIRMY USN: Na wstępie ponowne wielkie dzięki sponsorom testu - firmie USN oraz Sklepowi SFD no i JURY - za możliwość przetestowania supli USN DANE: -Wiek: 36 lat -Staż treningowy: 13 miesięcy. 19 lat temu ćwiczyłem ok 3 lata na siłowni „piwniczanej”. W miarę regularnie, jednak bez diety, supli. Sam plan to ciągle to [...]
[...] na przyklad jakis owoc,ale moze byc ciezko ze sniadaniem pozniej Twoj wybor moze byc bialko moze byc bialko + owoc moze byc gainer ......dobrze ze wspomniales sam o tym. Nie duzo - jesli bialko to 20-25g stynkie (+ mleko) jesli gainer to tak aby wyszlo z 20g bialka. Oczywiscie wszystko wliczasz do diety i nie wychodzisz poza 3g bialka na kgmc! [...]
Męczy cię już zastanawianie się, która dieta działa? Jest tyle sprzecznych informacji, że każdy poważnie uprawiający sport może dostać szału  Niskowęglowodanowe, wysokowęglowodanowe, niskobiałkowe i wysokobiałkowe. Lista możliwości nie ma końca. Które z tych informacji mają naukowe potwierdzenie? Oto pytania, które zadawał sobie jakiś [...]
od thermali z "cyberlandii" z daleka walony skład, efki tam nie znajdziesz lepiej wziąć coś co jest pewne skłądem akurat dyma burn chuba z dymatize jest nonie ?? ta firma tez przeboje z białkiem miała Elite whey pro (walony skład 10g na 100g białka mniej niż deklarowane) u mnie ta firma ma bana, jak takie wałeczki jej w głowie drobne [...]
>>> Wiem, że ilość białka powinna wynosić 1,5 - 2 gramy na 1kg masy ciała. Ile w tym przedziale powinno być zwierzęcego w diecie by efektywnie rozwijać masę mięśniową? Tylko białko białku nierówne... Niekoniecznie chodzi o 1,5-2g białka jako takiego, ale białka tak zwanego "pełnowartościowego", czyli zawierającego wszystkie niezbędne aminokwasy [...]
Bo 6 posiłków to rzeczywiście dużo. Można mieć wrażenie, że w kółko się je :D Hehe, na jedno to może i było to dobre, zanim w ogóle zdążyło mi przyjść do głowy, że bym sobie coś zjadła, to ja już coś jadłam :-D Co do treningu, to ja szczerze mówiąc nawet nie bardzo mam pomysł, na co by można podmienić np. przysiad. I jako, że ani trochę nie mam [...]
../Content/img/noimage.png Tak jak obiecałem napisze parę słów o suplach które dostałem. Amino 16.000 ../Content/img/noimage.png ../Content/img/noimage.png Tabsy strasznie duże ale nie ma problemów z połknięciem :-) Dawkowanie: 5 tabsów dziennie ]Vita Maxx ../Content/img/noimage.png Dawkowanie: 2 tabsy przed snem CFM Protein Smak:Marcepan [...]
[...] sie przeciez ze wzorce nalezy czerpac od najlepszych i najskuteczniejszych. A takimi sa przeciez kulturysci. Sportowcy tej dyscypliny potrafia w 12-16tygodni zrzucic tak duzo fatu ze pozostaja na nich prawie czyste miesnie. Pewnie odezwie sie zaraz wiele glosow ze to zawodowcy itd, a "normalnemu czlowiekowi" takie wyrzeczeia i [...]
Faftaq Ty chwalisz swoje przekonania Ja chwale swoje przekonania Ty będziesz mi pokazywał swoje badania Ja moge Cie wysłać do "badań naukowych" i Charles P. Jesteśmy zgodni co do tego że generalnie jemy syf i do tego źle przygotowany. Ja nie widze sensu jedzenia takich ilości węgli jak jest przedstawione w tej książce. Bo co ktoś kto [...]
[...] RYŻU PO UGOTOWANIU NA PEWNO MA ZNACZNIE MNIEJ NIŻ 70 G WW - ZNACZNIE NASIĄKA WODĄ tak sie zastanowilem jak by tu obciac troche bialka z mojej diety bo widze,ze dalej mam za duzo posilkow,i za duzo tego carbo jak pisales,i mam zamiar zrobic tak,ze zamiast na czczo pic ta serwatke z carbo(ktore tu srednio jest korzystne)z mct,wkomponuje to w [...]
wczoraj powaliła mnie jakaś infekcja: rozstrój żołądka, temperatura, dreszcze, bóle mięśni - byłam nie do życia, a dziś niby wstałam jak nowonarodzona, ale co coś zjem to ciśnie w żołądku, tak więc obydwa dni z niedojedzoną miską :-( dobijałam tak do 1800 kcal mniej więcej byłam u internisty - bardzo fajna babeczka, ale trochę mi zamieszała w [...]