SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Witam wszystkich. Chciałbym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącej suplementacji i diety w okresie spalania tkanki tłuszczowej - redukcji. Zacznę od opisania mojego przypadku. Od dziecka byłem tęższy i "większy" od moich rówieśników, pomimo uprawiania sportu (od dzieciaka trenowałem koszykówkę - braliśmy udział [...]

    Odpowiedzi: 71 Ilość wyświetleń: 12215 Data: 2010-07-25 21:52:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obejrzyj sobie dzienniki innych osób. 1700 to nie problem. Wrzucasz zdrowe źródła tłuszczu. Białko podbijasz mięskiem, ew na kolacje twarożek (kazeina zawarta w serze jest wolnowchłaniająca), ale z nim ostrożnie, idealna na kolację). Węgle to owoce (przy redukcji mało wskazane), wszelkiego rodzaju kasze, ryż. No i strączkowe to i tak w większości [...]

    Odpowiedzi: 242 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-13 15:38:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ŚRODA To tak Nowy rok, nowy Ja%-) Wczoraj zacząłem więc redukcje, będę robić klasyczny split kulturystyczny, którym już dawno nie ćwiczyłem. W zasadzie zapomniałem jak się ćwiczy w ten sposób. Ma on zalety, które szczególnie na końcu redukcji się przydadzą. Przede wszystkim jest dużo łatwiejszy i mniej obciąża CUN niż to wcześniej ćwiczyłem [...]

    Odpowiedzi: 4457 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-01-03 08:18:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WTOREK-CZWARTEK Dobre 2 dni, choć pogoda nieco mnie usypia i na treningu bardziej śpie to coś tam powoli dodaje. Niechce też faszerować się preworkoutami, muszę po prostu trochę więcej spać. Z tym zawsze problem, ale też tragedii nie ma. Barki troszkę mocniej przeorałem, jednak to jeszcze nie to. Czwórki oczywiście odwrotnie, wszędzie dodany [...]

    Odpowiedzi: 4457 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-07-04 08:01:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRENING NA BRZUCH, PROSZE O OCENE

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Rumsztyk , proponuje to : Jako że zbliża się "sezon plażowy" i coraz więcej uwagi zaczynamy skupiać na rzeźbie naszych mięśni oraz na dopracowaniu się prawidłowej muskulatury brzucha, postanowiłem w odpowiedzi na piętrzące się pytania napisać w skrócie co robić by w lipcu nasz brzuch przypominał swoim wyglądem sześciopak. By to [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3597 Data: 2003-06-04 06:02:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1kg Rolmlecza to kolo 4zl, jest tam 130gramow bialka, do tego by miec te 800gramow bialka potrzeba 6kg Rolmlecza, czyli koszt 24zł... minimalnie taniej niż 1 kg WPC80 z Ostrowii. Nawet więc konkurencja dla Ostrowii nie spowoduje IMO jakiejkolwiek rewolucji cenowej dla WPC. Generalnie z tego co widzę oszustów na allegro w dziale białek jest dużo, a [...]

    Odpowiedzi: 860 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-03-05 23:01:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biniu dzięki za podpowiedzi, ale ponieważ piszesz na forach żeby pytać jak się czegoś nie wie więc troszkę Cię jeszcze pomęczę.  Rozumiem, że ma wyglądać to tak: 15.45 BCAA Xplode 10g 16.15 do 17.45 trening; w trakcie treningu BCAA Xplode 10g 18.00 pierwszy posiłek – czy tu ma być nacisk na węgle czy mogą to być węgle i [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-10 10:03:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

    Post
    Trening dla początkujących

    Treningi wytrzymałościowe: Dzięki - coś sobię wybiorę na wyjazdy Od kilku dni brakuje też wypisek z jedzenia no to załączam z wczoraj - niestety zeżarłam z pięć żelków (moja miłość i słabość). miska z żarciem za cały dzień - nie załączałam wypisek za weekend, bo w sobotę późno wstałam i żarłam nieregularnie i kiepsko, w niedzielę byliśmy na [...]

    Odpowiedzi: 1279 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-05 08:58:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

    Post
    Trening dla początkujących

    Po pierwszym dniu z nowym treningiem i dietą Trening - rzeźnia dawno już nie robiłam takiej ilości aerobów, a tu po zakończeniu trzeba iść działać dalej. Nie lubię już tego treningu - dał w dupę, ale te masakryczne ilości aerobów - najgorsze jest to, że po 3 minutach zdycham z nudów dałam radę, ale interwały na wioślarzu na koniec ledwo [...]

    Odpowiedzi: 1279 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-17 08:45:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PODSUMOWANIE - TEST MASOWY FIRMY USN: Na wstępie ponowne wielkie dzięki sponsorom testu - firmie USN oraz Sklepowi SFD no i JURY - za możliwość przetestowania supli USN DANE: -Wiek: 36 lat -Staż treningowy: 13 miesięcy. 19 lat temu ćwiczyłem ok 3 lata na siłowni „piwniczanej”. W miarę regularnie, jednak bez diety, supli. Sam plan to ciągle to [...]

    Odpowiedzi: 161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-23 18:05:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo proszę o sprawdzenie dietki masowej

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na przyklad jakis owoc,ale moze byc ciezko ze sniadaniem pozniej Twoj wybor moze byc bialko moze byc bialko + owoc moze byc gainer ......dobrze ze wspomniales sam o tym. Nie duzo - jesli bialko to 20-25g stynkie (+ mleko) jesli gainer to tak aby wyszlo z 20g bialka. Oczywiscie wszystko wliczasz do diety i nie wychodzisz poza 3g bialka na kgmc! [...]

    Odpowiedzi: 79 Ilość wyświetleń: 8697 Data: 2011-01-31 04:25:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wywiad z dr Ellisem

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Męczy cię już zastanawianie się, która dieta działa? Jest tyle sprzecznych informacji, że każdy poważnie uprawiający sport może dostać szału  Niskowęglowodanowe, wysokowęglowodanowe, niskobiałkowe i wysokobiałkowe. Lista możliwości nie ma końca. Które z tych informacji mają naukowe potwierdzenie? Oto pytania, które zadawał sobie jakiś [...]

    Odpowiedzi: 53 Ilość wyświetleń: 7422 Data: 2005-02-03 21:31:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

    Post
    Trening dla początkujących

    od thermali z "cyberlandii" z daleka walony skład, efki tam nie znajdziesz lepiej wziąć coś co jest pewne skłądem akurat dyma burn chuba z dymatize jest nonie ?? ta firma tez przeboje z białkiem miała Elite whey pro (walony skład 10g na 100g białka mniej niż deklarowane) u mnie ta firma ma bana, jak takie wałeczki jej w głowie drobne [...]

    Odpowiedzi: 1590 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-16 09:37:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo duże ilości owoców i błonnika w diecie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    >>> Wiem, że ilość białka powinna wynosić 1,5 - 2 gramy na 1kg masy ciała. Ile w tym przedziale powinno być zwierzęcego w diecie by efektywnie rozwijać masę mięśniową? Tylko białko białku nierówne... Niekoniecznie chodzi o 1,5-2g białka jako takiego, ale białka tak zwanego "pełnowartościowego", czyli zawierającego wszystkie niezbędne aminokwasy [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 15937 Data: 2017-09-25 23:54:51 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • DT Kappa-1

    Post
    Ladies SFD

    Bo 6 posiłków to rzeczywiście dużo. Można mieć wrażenie, że w kółko się je :D Hehe, na jedno to może i było to dobre, zanim w ogóle zdążyło mi przyjść do głowy, że bym sobie coś zjadła, to ja już coś jadłam :-D Co do treningu, to ja szczerze mówiąc nawet nie bardzo mam pomysł, na co by można podmienić np. przysiad. I jako, że ani trochę nie mam [...]

    Odpowiedzi: 102 Ilość wyświetleń: 10992 Data: 2016-05-21 19:47:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ../Content/img/noimage.png Tak jak obiecałem napisze parę słów o suplach które dostałem. Amino 16.000 ../Content/img/noimage.png ../Content/img/noimage.png Tabsy strasznie duże ale nie ma problemów z połknięciem :-) Dawkowanie: 5 tabsów dziennie ]Vita Maxx ../Content/img/noimage.png Dawkowanie: 2 tabsy przed snem CFM Protein Smak:Marcepan [...]

    Odpowiedzi: 151 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-18 22:03:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas!

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] sie przeciez ze wzorce nalezy czerpac od najlepszych i najskuteczniejszych. A takimi sa przeciez kulturysci. Sportowcy tej dyscypliny potrafia w 12-16tygodni zrzucic tak duzo fatu ze pozostaja na nich prawie czyste miesnie. Pewnie odezwie sie zaraz wiele glosow ze to zawodowcy itd, a "normalnemu czlowiekowi" takie wyrzeczeia i [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-08-28 22:27:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Faftaq Ty chwalisz swoje przekonania Ja chwale swoje przekonania Ty będziesz mi pokazywał swoje badania Ja moge Cie wysłać do "badań naukowych" i Charles P. Jesteśmy zgodni co do tego że generalnie jemy syf i do tego źle przygotowany. Ja nie widze sensu jedzenia takich ilości węgli jak jest przedstawione w tej książce. Bo co ktoś kto [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 6307 Data: 2011-05-02 16:05:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena diety i suplementacji

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] RYŻU PO UGOTOWANIU NA PEWNO MA ZNACZNIE MNIEJ NIŻ 70 G WW - ZNACZNIE NASIĄKA WODĄ tak sie zastanowilem jak by tu obciac troche bialka z mojej diety bo widze,ze dalej mam za duzo posilkow,i za duzo tego carbo jak pisales,i mam zamiar zrobic tak,ze zamiast na czczo pic ta serwatke z carbo(ktore tu srednio jest korzystne)z mct,wkomponuje to w [...]

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 7238 Data: 2004-07-16 00:49:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wczoraj powaliła mnie jakaś infekcja: rozstrój żołądka, temperatura, dreszcze, bóle mięśni - byłam nie do życia, a dziś niby wstałam jak nowonarodzona, ale co coś zjem to ciśnie w żołądku, tak więc obydwa dni z niedojedzoną miską :-( dobijałam tak do 1800 kcal mniej więcej byłam u internisty - bardzo fajna babeczka, ale trochę mi zamieszała w [...]

    Odpowiedzi: 588 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-11 20:08:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)