No dobrze ale w obydwu przypadkach mówimy o skrajnościach. Dużo białka a dieta składająca się z samego białka to dwie różne sprawy. Tak samo dieta LC i stan ketozy, który jest wynikiem skrajnej wersji LC to też są dwie kwestie. Mimo, że ketoza leczy epilepsję, jest stanem niepożądanym dla zdrowego człowieka i nie powinna być stosowana na dłuższą [...]
Nie, rano na śniadanie (po przebudzeniu) i zaraz po treningu jest dobre mleko, byle jak najmniej przetworzone. Ze wsi albo ostatecznie pełnotłuste. Wieczorem to bardzo kiepskie rozwiązanie. A jest dobre bo powoduje wyrzut insuliny, po przebudzeniu i po treningu go potrzebujemy by szybko dostarczyć organizmowi energii i nie ma zagrożenia odłożenia [...]
Da się rosnąć w mięśnie na deficycie (pod pewnymi warunkami), nie chudnąć na deficycie, tyć na deficycie , chudnąć mimo nadwyżki... Przyczyny zdrowotne mają wielki wpływ na zachowanie organizmu - to czy on "chce" akurat budować mięśnie czy niszczyć je, odkładać tłuszcz czy go spalać. Ok, może się da. Jak się dopiero zaczyna lub wraca po długim [...]
Beny 179 czy ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? strasznie sobie duzo dopowiadasz- najpierw pisałeś ze cie nazwałem wegetarianinem, teraz ze JA przytaczam argumenty wyssane z palca, a czy wiesz człowieku co to cudzysłów?!C Hyba nie bardzo zresztą to prawda ze mięso zwiera owe witaminy i mikroelementy.Podałeś przykładsoczewicy no to [...]
[...] nie przesadzac z bialkiem mozesz przy tej kalorycznosci probowac BWT tak ok 33/33/33 pamietaj o tych straczkowych i licz tez bialko roslinne. Boje sie troche by nie bylo za duzo bialka bys nie miala dodatkowo problemu z nerkami. Podwyzszylas teraz kalorie, masz ok 1900kcal? - niestety trzeba przeczekac, nie zjadlas 7000kcal nadmiarowych w ciagu [...]
Dzięki Dziewczyny.. jesteście wielkie :-) Mali... Tak naprawdę przez długi czas trzymałam się bez większych wpadek a nawet jak zdarzyło mi się zjeść kostkę czekolady to potrafiłam po zjedzeniu tej kostki powiedzieć sobie NIE i choćby czekolada była przed moim nosem to nie ruszało mnie to... Dostawałam słodkie prezenciki ale zawsze je komuś [...]
Colę ludzie piją bez względu na to na jakiej diecie są, więc pod tym względem Dukan nie jest jakimś wyjątkiem. Zresztą nikt do jej picia nie zmusza, ktoś nie chce, nie pije, proste. Co do ilości białka w tej diecie, to przez kilka dni była u mnie kuzynka jedząca w ten sposób. Jej jadłospis wyglądał dokładnie tak (miałam okazję w praktyce [...]
Hekade, dam CI przykładowe w moim wypadku, rózne sa rozwiązania nie mniej dam Ci to co sprawdza się u mnie. Pokreślam jest dużo zmiennych i dużo metod, ja opisuje to co +/- u mnie się sprawdza i co sprawdziło u kilku moich zawodników. Załóżmy ze zawody są w sobote. Pijemy średnio ok.5-6L dziennie, nie licząc wody z posiłków np. dolanej do [...]
[...] i chce troche poprawic kondycje (ma prace siedzaca), wiec robi i teraz, zeby , jak mowi, utrzymac 10bf... Przed redukcja (ostatnie 5 lat)nie mial za bardzo diety,jadl zawsze duzo bialka ale tez nie pilnowal michy, cwiczyl dla przyjemnosci, byl 'duzy' ale zalany tez (95kg i 14 bf) Teraz nie chce sie juz dalej redukowac, dlatego zwiekszyl kcal. [...]
Witam, będę śledził jak zwykle. Twoje testy są bardzo ciekawe. Czy widziałeś co tam jest napisane na tym oleju ? ? DO NOT EXCEED STATED DOSE ! Mam nadzieję, że nie będziesz dawkował dużo za dużo Co do diety i tak widzę, że poczyniłeś duże postępy, bo widzę, że 2 razy dziennie w diecie jest pierś z kurczaka !! Jest nawet więcej jajek na [...]
[...] 2,7= 16kg 2x 5,3 + 2x 3,7 = 18kg Rozpisane tak jak jest możliwe w przypadku gdy założę krążki na obydwie. DIETA kazdy DNT dużo białka, tłuszczy, warzyw 1-2 owoce każdy DT duzo białka, dużo węgli, malo tłuszczy, warzywa, owoce. Dieta, proponuję bez wyliczania. JEDNAK jedz do syta każdego dnia. Unikaj śmieci, 1-2xtydz zrob sobie cheat meala, [...]
JAK ŻYĆ, CO JEŚĆ wywiad z ojcem Grande zajmującym się ziołolecznictwem CO W GARNKU PISZCZY Jeżeli w naszym organizmie z powodu nietypowego życia, pośpiechu, jadania nieodpowiednich potraw, narastających napięć nerwowych, wyczerpie się odporność nerwowa to znaczy, że nie dbaliśmy o to, by w naszym organizmie była odpowiednia ilość fosforu [...]
[...] zdziwiona, nie myslalam, ze jest tak zle... tos to siok! a w ogole od kiedy zaczelam jesc tak jak tu widzicie w dzienniku, pogorszyla mi sie cera... nie wiem czy to: duzo wegli, odzywka bialkowa czy moze przeginam z jajkami? albo cos jeszcze innego? z kuli nikt nie wywrozy bede musiala poeksperymentowac, ale najpierw poczekam na wasze [...]
[...] mniejsze porcje, co do białka to teraz mam tak jak wczensiej wspomniałem gdzies w tych graniach 2,4g bo teraz jeszcze dochodzi troche z proszku to 30g po trenie kurde rok temu jak sie zaczynałem mase to wszyscy mówili duzo białka duzo białka a teraz wydaje mi sie ze te teorie sie zmieniaja... Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-08-04 12:01:37
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] funkcjonowania. ponizej 6h zaczynaja sie niestety juz problemy. co do reszty, bialko, tutaj ilosc bialka jest rowniez kluczowym elementem, wielu z nas nie je zbyt duzo bialka, nie je odpowiendiej wartosci bialka, kazdy sie dziwi dlaczego np w USA rosna takie niedzwiedzie, a wystarczy zobaczyc na rozpiski od trenerow itd to zazwyczaj [...]
[...] (np. z morlin, -26g białka i 29g tłuszczu na 100g produktu). Zdarza mi się też zjeść topione serki (są bardzo tłuste i tłuszcz w nich jest nienajlepszy ale za to mają duzo białka i maxymalnie 2g ww). Żółty ser - po raz kolejny, tłuszcz zawarty w nim nie jest najlepszym pomyslem ale...ser jest z mleka a białko mleka to obok albuminy [...]
Witam serdecznie :-D 07.12.2016 - pull 1. Wiosłowanie sztangą chwyt skośny 40kg x 15 60kg x 15 80kg x 12 80kg x 12 80kg x 12 2. Przyciąganie uchwytów do klatki 4s x 15p 3. Ściąganie linek górnego wyciągu do bioder 3s x 15p 4. Unoszenie hantli bokiem 3s x 12-15p do 12kg 5. Przywodzenie linki górnego ramienia na bok (tylni akton) 3s x 15p [...]
nie zgodzę się, że np: -okno anaboliczne trwa 1-3 h po treningu. Okno anaboliczne trwa nawet do kilkudziesięciu godzin,a IMO nie ma różnicy, czy posiłek zje się 5 minut po treningu, czy 30. -bezpośrednio po treningu należy spożyc węglowodany proste ("zalecane są glukoza i maltodekstryna "). Kiedys tak jadłem i jedyne co mi urosło to [...]
Witajcie :) Wczorajsze liczby: 127/ 335/71. analizując wagę, wydaje mi się, że kluczem jest u mnie białko niezawyżone, jeśli chodzi o wagę. Zależność z węglami jest prosta i logiczna - jak jest dużo białka, musi być mało węgli, gdyż jak wiadomo organizm sobie te białka spokojnie scukrza. Potestowałem sobie różne kombinacje, i najbliższy okres [...]
od razu wyprzedzam dziwne nie czasowe teorie, do poczytania: ANABOLICZNE połączenie białek SOJA czy SERWATKA ??? A może... jedno i drugie? Na te i podobne dylematy dietetyczne napotyka w swojej karierze sportowej niejeden bardziej świadomy atleta lub kulturysta. Jednakże rozwiązanie problemu jest prostsze niż wydaje się być na początku. W [...]