SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • hehe witam ponownie ;D wiec co do kukurydzy to nie licze z niej bialka bo tam prawien ic nie ma tylk odo smaku ja wpieprzam.. a co do bialka to itak mi zaduzo wychodzi.. wiec temu tylko 2 jajka.. moge i wpieprzac 5 ale to bedzie sporto za duzo w ogolnym obliczeniu.. pozatym niechcial bym aby mi brzuch zacza napieprzac w sadelko ;)))))) zamiast [...]

    Odpowiedzi: 134 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-12-04 17:37:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Freespirit , filmik to zły pomysł najpierw wyglądam zbyt komicznie, a pod koniec zbyt tragicznie Ja bym z tej pasty liczyła i węgle i białko Musiałabyś zwiększyć ilość i można by zrobić tak, jak piszesz, tylko raczej wrzuciłabym ją jako śniadanie, bo uzbiera się sporo węgli (których nie ma co się bać- dużo błonnika, niski IG) , a białka [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-26 10:18:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Z tą kłodą z lasu to uważaj :-) Ojciec ostrzegł mnie, że jak pójdę ćwiczyć do lasu i wpadnę na pomysł ciągnięcia za sobą jakiegoś pniaka na linie, to gajowy może się do mnie przyj**ać o kradzież drewna. Ma wszelkie przesłanki :-D Kamień, wiertło koronkowe, dziura. Wkręcasz w to kotwę z uchem i masz... kamień z uchem :-) Można z nim robić wiele [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-06 06:39:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hah, co ja myślę? No to ja Ci szczerze napiszę ;-] Przy tym wzrości i wadzie powinnaś być jędrna jak świeże zielone jabłuszko. U Ciebie wcale to tak nie wygląda. Ciało jest "miękkie", nózki masz jak c*****, zwisające wnętrze uda i szpara między nogami (jakokolwiek to brzmi%-)) wskazuje na brak zdrowego mięśnia, brak czworogłowych, wałeczki [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3326 Data: 2012-06-08 11:47:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Agnese- zatrzymać na zawsze stan obecny :-)

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] migdaly,chlebek bananowy, jaja, 1,5 kg suszonego miecha + mnostwo warzyw: pomidory, baklazany, kalafior. Bardzo mozliwe, ze bialka i/lub tluszczu w niektore dni bylo za duzo. Potem: quinoa,platki owsiane i ciecierzyca zostaly do konca, udalo mi sie znalesc w sklepie jajka z nr 0 z certyfikatem eko, ryz brazowy, ser mozarella, czasem banany, [...]

    Odpowiedzi: 786 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-19 11:28:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WPC_fan/Blog/Redukcja

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] ze nie specjalnie je lubie, zwlaszcza przygotowanie brokulow mnie wkurza troche "w 1 posiłku zamiast oliwy daj orzechy włoskie może" chodzi o jeden posilek bo mam duzo oliwy czy o pierwszy posilek tj WPC z oliwa-mam zagryzc orzechami? w dwoch posilkach mam migdaly bo bardziej je lubie i mam wiekszy zapas. dzis pomieszalem wode z oliwa [...]

    Odpowiedzi: 974 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-04 11:28:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Śniadanie I: -2x chleb razowy -80g twarogu -jogurt -oliwa 10ml + 30g białka z 200ml mleka + kakao (jako wegli mozesz dodac np kakao) za to dzieki,własnie lezy i sie marnuje w szafce czy zamiast twarogu moge wrzucic ser żółty? wiecej fatu o to chodzi że węgli prostych w diecie i tak mam dużo wiec miód,dżem itd odpadają Śniadanie II (przed [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-05-20 16:53:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • LeeJaedong Hehe, napisałeś, że ma problem ze zjedzeniem 1200 kcal :). Ja powiem tak, jeżeli brać się za coś to nie ma, że "nie mogę". Do lutego miałem dietę prawie na 4000 kcal, czasem myślałem, że dalej już nie wcisnę w siebie żarcia, ale się przemogłem. Takie są uroki diety, trzymasz jej na 100%, ale później masz efekty. Co do białka, [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 7146 Data: 2010-04-03 01:15:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zawsze do syta, prawie caly rano) potrzeba wiecej, jesli doznasz jakiegos urazu, potłuczenia, albo miesnie mocno uszkodzisz (trening) wtedy chce sie wiecej białka. Jak jest duzo stresów w ciagu dnia chce sie wiecej wegli (licza sie tylko te przyswajalne). Ale proporcje zostaja prawie niezmienione. Nie białka roślinnego nie licze, poniewaz prawie [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 16923 Data: 2008-09-01 21:41:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odnośnie prozdrowotnych walorów diet lc mogę powiedzieć, że dużo podpowiedzi daje nam zgłębienie zagadnień z zakresu paleontologii które się do tego odnoszą. Okazuje się, że Kwaśniewski jak i Atkins idą w dobrą stronę, opierając swoje diety na bazie białek zwierzęcych i eliminacji cukrów w każdej postaci. Jednak odmiany tych diet są stosunkowo [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 16923 Data: 2008-09-05 12:31:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Naprawde robisz z igly widly i zamiast cwiczyc zastanawiasz sie nad bzdurami. Ćwiczę... i się zastanawiam. Co zresztą przeczyłoby twierdzeniu, że zbyt duża objętość treningu prowadzi do przetrenowania i obciążenia C.U.N. Skoro mam chęci zastanawiać się i gdybać to widać, że nie jest tak źle z funkcjonowaniem mojego centralnego układu nerwowego. [...]

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 11742 Data: 2008-08-18 21:22:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co do odżywki - to skończyłam właśnie (przy pomocy synka ) Synthe czekoladową i dość mi smakowała, takie kakao, a ja lubię te smaki czekoladowe no i dobrze się mieszała przymierzałam się do kupienia jej ponownie, mam tylko wątpliwości, czy nie ma za dużo węgli: porcja ma 200 kcal, 22g białka, 6 g tłuszczu, 15 g węgli

    Odpowiedzi: 277 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-29 09:59:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ciekawostki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ZAUROCZENIE Soją Z rosnącym zdziwieniem przekształcającym się w poważne zaniepokojenie obserwuję gwałtownie rosnącą popularność soi i jej przetworów w Polsce jak i kręgach Polonijnych. Zaraz, zaraz Panie Kolego zapytają, co niektórzy czytelnicy, dlaczego zaraz zaniepokojenie przecież powszechnie wiadomo, że soja to źródło zdrowego taniego białka, [...]

    Odpowiedzi: 372 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-15 15:06:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wpływ spożycia białka na funkcjonowanie nerek

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] badania moga kosztowac (mozna spr dzwoniac do jakiego laboratorium), ale jesli sa niedrogie to mysle ze warto zrobic i na pewno pomoze nam to w orientacji czy przyjmujemy za duzo czy za malo bialka jak chcemy zwiekszyc mase. Poza tym chyba widac czy miesnie rosna wskazniki te moga byc w normie ze wzgledu na przyrost miesni. to jest tylko moje [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 12274 Data: 2009-09-18 23:51:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Julietta

    Post
    Ladies SFD

    Kreatyna fajna choć ja niestety łapie po niej wodę. Co do białka - samego nie pije, w żadnych fit deserach, szczególnie na ciepło mi nie podchodzi, najlepiej jak dodaje do koktajlu na śniadanie. I też fajna opcja dla zabieganych, bo nie zajmuje dużo czasu jak się ma blender, wystarczy wrzucić co jest pod ręką i zawsze to pełniejszy posiłek niż [...]

    Odpowiedzi: 1052 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-06-13 12:22:03 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • szmaja/redukcyja

    Post
    Ladies SFD

    koleżanka ma rację, miskę trzymamy na stałym poziomie, chyba że dostałaś przykaz cięcia(z tego co widzę u ciebie powinno być ok 1600) a masz każdego dnia inaczej, Białka masz dużo za mało. Ponieważ jestem leniem, to kaloryczność nie wydaje mi się jakoś zabójczo niska. nie lenimy się, a kaloryczność wg przykazu, a nie jak się nam wydaje. Bo inaczej [...]

    Odpowiedzi: 420 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-06 23:36:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Martucca, nie pitolę no, robię sobie ja trening dla zielonych i tyle. Na pewno się staram i przykładam Sugeruję zatem nie jęczeć "coś nie jest dla mnie". Nie mam magicznych zdolności, a tym bardziej czasu na analizy i interpretacje czegoś co z całą pewnością brzmi jak marudzenie: bo ktoś tam trenuje tak czy siak, a coś tam nie dla Ciebie. [...]

    Odpowiedzi: 77 Ilość wyświetleń: 7914 Data: 2013-07-26 09:21:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobra, nie ma co płakać, od paru dni leżę na antybiotyku. Dwa tygodnie temu ciągnęła się za mną jakaś infekcja, ale wyszłam z tego, więc po paru dniach zaczęłam znów ciąg codziennie - basen, siłownia, basen, siłownia i po tygodniu zapalenie zatok, antybiotyk i L4 na 7. W związku z tym, że po antybiotyku i tak od razu na siłownię nie pójdę :/ [...]

    Odpowiedzi: 193 Ilość wyświetleń: 19643 Data: 2012-10-13 11:03:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zaczać juz czas najwyższy i zmienić się na lepsze

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzisiaj rano "Kravka" przed śniadaniem. Powoli kończy mi się trening podstawowy Krav Magi który wykonuję w domu. Jest on dwunastotygodniowy ( tak jest w książce której tytuł podałem gdzieś na początku prowadzenia tego dziennika, ale ja go skróciłem do sześciu tygodni. Gdyż w moim przekonaniu w odróżnieniu od siłowni gdzie jest równierz [...]

    Odpowiedzi: 228 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-09 19:32:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • na apetyt nie ma sensu kupować tabsów to jest kwestia przyzwyczajenia ja przez 4 lata nie jadłem śniadania bo nie mogłem, ale po kilku tygodniach organizm tak się przyzwyczaja, ze jak nie zjem rano to mnie ssa zaraz To jak z treningiem zaczynasz od 4-5 posiłków dziennie i regularnie dokładaj po troszku co tydzień np 25g węgli i zobaczysz, że [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2831 Data: 2011-10-13 20:32:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)