hehe witam ponownie ;D wiec co do kukurydzy to nie licze z niej bialka bo tam prawien ic nie ma tylk odo smaku ja wpieprzam.. a co do bialka to itak mi zaduzo wychodzi.. wiec temu tylko 2 jajka.. moge i wpieprzac 5 ale to bedzie sporto za duzo w ogolnym obliczeniu.. pozatym niechcial bym aby mi brzuch zacza napieprzac w sadelko ;)))))) zamiast [...]
Freespirit , filmik to zły pomysł najpierw wyglądam zbyt komicznie, a pod koniec zbyt tragicznie Ja bym z tej pasty liczyła i węgle i białko Musiałabyś zwiększyć ilość i można by zrobić tak, jak piszesz, tylko raczej wrzuciłabym ją jako śniadanie, bo uzbiera się sporo węgli (których nie ma co się bać- dużo błonnika, niski IG) , a białka [...]
Z tą kłodą z lasu to uważaj :-) Ojciec ostrzegł mnie, że jak pójdę ćwiczyć do lasu i wpadnę na pomysł ciągnięcia za sobą jakiegoś pniaka na linie, to gajowy może się do mnie przyj**ać o kradzież drewna. Ma wszelkie przesłanki :-D Kamień, wiertło koronkowe, dziura. Wkręcasz w to kotwę z uchem i masz... kamień z uchem :-) Można z nim robić wiele [...]
Hah, co ja myślę? No to ja Ci szczerze napiszę ;-] Przy tym wzrości i wadzie powinnaś być jędrna jak świeże zielone jabłuszko. U Ciebie wcale to tak nie wygląda. Ciało jest "miękkie", nózki masz jak c*****, zwisające wnętrze uda i szpara między nogami (jakokolwiek to brzmi%-)) wskazuje na brak zdrowego mięśnia, brak czworogłowych, wałeczki [...]
[...] migdaly,chlebek bananowy, jaja, 1,5 kg suszonego miecha + mnostwo warzyw: pomidory, baklazany, kalafior. Bardzo mozliwe, ze bialka i/lub tluszczu w niektore dni bylo za duzo. Potem: quinoa,platki owsiane i ciecierzyca zostaly do konca, udalo mi sie znalesc w sklepie jajka z nr 0 z certyfikatem eko, ryz brazowy, ser mozarella, czasem banany, [...]
[...] ze nie specjalnie je lubie, zwlaszcza przygotowanie brokulow mnie wkurza troche "w 1 posiłku zamiast oliwy daj orzechy włoskie może" chodzi o jeden posilek bo mam duzo oliwy czy o pierwszy posilek tj WPC z oliwa-mam zagryzc orzechami? w dwoch posilkach mam migdaly bo bardziej je lubie i mam wiekszy zapas. dzis pomieszalem wode z oliwa [...]
Śniadanie I: -2x chleb razowy -80g twarogu -jogurt -oliwa 10ml + 30g białka z 200ml mleka + kakao (jako wegli mozesz dodac np kakao) za to dzieki,własnie lezy i sie marnuje w szafce czy zamiast twarogu moge wrzucic ser żółty? wiecej fatu o to chodzi że węgli prostych w diecie i tak mam dużo wiec miód,dżem itd odpadają Śniadanie II (przed [...]
LeeJaedong Hehe, napisałeś, że ma problem ze zjedzeniem 1200 kcal :). Ja powiem tak, jeżeli brać się za coś to nie ma, że "nie mogę". Do lutego miałem dietę prawie na 4000 kcal, czasem myślałem, że dalej już nie wcisnę w siebie żarcia, ale się przemogłem. Takie są uroki diety, trzymasz jej na 100%, ale później masz efekty. Co do białka, [...]
[...] zawsze do syta, prawie caly rano) potrzeba wiecej, jesli doznasz jakiegos urazu, potłuczenia, albo miesnie mocno uszkodzisz (trening) wtedy chce sie wiecej białka. Jak jest duzo stresów w ciagu dnia chce sie wiecej wegli (licza sie tylko te przyswajalne). Ale proporcje zostaja prawie niezmienione. Nie białka roślinnego nie licze, poniewaz prawie [...]
Odnośnie prozdrowotnych walorów diet lc mogę powiedzieć, że dużo podpowiedzi daje nam zgłębienie zagadnień z zakresu paleontologii które się do tego odnoszą. Okazuje się, że Kwaśniewski jak i Atkins idą w dobrą stronę, opierając swoje diety na bazie białek zwierzęcych i eliminacji cukrów w każdej postaci. Jednak odmiany tych diet są stosunkowo [...]
Naprawde robisz z igly widly i zamiast cwiczyc zastanawiasz sie nad bzdurami. Ćwiczę... i się zastanawiam. Co zresztą przeczyłoby twierdzeniu, że zbyt duża objętość treningu prowadzi do przetrenowania i obciążenia C.U.N. Skoro mam chęci zastanawiać się i gdybać to widać, że nie jest tak źle z funkcjonowaniem mojego centralnego układu nerwowego. [...]
co do odżywki - to skończyłam właśnie (przy pomocy synka ) Synthe czekoladową i dość mi smakowała, takie kakao, a ja lubię te smaki czekoladowe no i dobrze się mieszała przymierzałam się do kupienia jej ponownie, mam tylko wątpliwości, czy nie ma za dużo węgli: porcja ma 200 kcal, 22g białka, 6 g tłuszczu, 15 g węgli
ZAUROCZENIE Soją Z rosnącym zdziwieniem przekształcającym się w poważne zaniepokojenie obserwuję gwałtownie rosnącą popularność soi i jej przetworów w Polsce jak i kręgach Polonijnych. Zaraz, zaraz Panie Kolego zapytają, co niektórzy czytelnicy, dlaczego zaraz zaniepokojenie przecież powszechnie wiadomo, że soja to źródło zdrowego taniego białka, [...]
[...] badania moga kosztowac (mozna spr dzwoniac do jakiego laboratorium), ale jesli sa niedrogie to mysle ze warto zrobic i na pewno pomoze nam to w orientacji czy przyjmujemy za duzo czy za malo bialka jak chcemy zwiekszyc mase. Poza tym chyba widac czy miesnie rosna wskazniki te moga byc w normie ze wzgledu na przyrost miesni. to jest tylko moje [...]
Kreatyna fajna choć ja niestety łapie po niej wodę. Co do białka - samego nie pije, w żadnych fit deserach, szczególnie na ciepło mi nie podchodzi, najlepiej jak dodaje do koktajlu na śniadanie. I też fajna opcja dla zabieganych, bo nie zajmuje dużo czasu jak się ma blender, wystarczy wrzucić co jest pod ręką i zawsze to pełniejszy posiłek niż [...]
koleżanka ma rację, miskę trzymamy na stałym poziomie, chyba że dostałaś przykaz cięcia(z tego co widzę u ciebie powinno być ok 1600) a masz każdego dnia inaczej, Białka masz dużo za mało. Ponieważ jestem leniem, to kaloryczność nie wydaje mi się jakoś zabójczo niska. nie lenimy się, a kaloryczność wg przykazu, a nie jak się nam wydaje. Bo inaczej [...]
Martucca, nie pitolę no, robię sobie ja trening dla zielonych i tyle. Na pewno się staram i przykładam Sugeruję zatem nie jęczeć "coś nie jest dla mnie". Nie mam magicznych zdolności, a tym bardziej czasu na analizy i interpretacje czegoś co z całą pewnością brzmi jak marudzenie: bo ktoś tam trenuje tak czy siak, a coś tam nie dla Ciebie. [...]
Dobra, nie ma co płakać, od paru dni leżę na antybiotyku. Dwa tygodnie temu ciągnęła się za mną jakaś infekcja, ale wyszłam z tego, więc po paru dniach zaczęłam znów ciąg codziennie - basen, siłownia, basen, siłownia i po tygodniu zapalenie zatok, antybiotyk i L4 na 7. W związku z tym, że po antybiotyku i tak od razu na siłownię nie pójdę :/ [...]
Dzisiaj rano "Kravka" przed śniadaniem. Powoli kończy mi się trening podstawowy Krav Magi który wykonuję w domu. Jest on dwunastotygodniowy ( tak jest w książce której tytuł podałem gdzieś na początku prowadzenia tego dziennika, ale ja go skróciłem do sześciu tygodni. Gdyż w moim przekonaniu w odróżnieniu od siłowni gdzie jest równierz [...]
na apetyt nie ma sensu kupować tabsów to jest kwestia przyzwyczajenia ja przez 4 lata nie jadłem śniadania bo nie mogłem, ale po kilku tygodniach organizm tak się przyzwyczaja, ze jak nie zjem rano to mnie ssa zaraz To jak z treningiem zaczynasz od 4-5 posiłków dziennie i regularnie dokładaj po troszku co tydzień np 25g węgli i zobaczysz, że [...]