06.08.2012 Wypiskę dam już teraz, do wieczora raczej dużo nie pozmieniam. Trening W poszukiwaniu czucia mięśniowego Dzień 1, tydzień 1 Partie- Grzbiet Start: 13:00, Koniec: 14:05 1. Podciąganie szerokim nachwytem - 3xMAX -8 powtórzeń -5 powtórzeń -3 powtórzenia Całkiem dobrze, wyniki mało zadowalające ale poczułem najszersze. Nie wpadłem jeszcze [...]
Ziarno sojowe, ze względu na wyjątkowe właściwości, zrobiło w ostatnich latach zawrotną karierę. Soja jest obiektem badań wielu instytutów na całym świecie, zaskakująco obfitym źródłem doskonałego białka, tłuszczu bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz innych cennych substancji jak lecytyna czy witamina E - unikalnego zastawu składników [...]
[...] (wyjatek to klatka-3 i nogi) zwieksze ilosc tluszczu jak radzilas. bede jadla oliwe z oliwek, pestki dyni, orzechy, tluste rybki... jadlam to zawsze tylko chyba za malo :) jaka powinna byc np. ilosc pestek dyni/orzechow w posilku? uwazasza za 2,5g bialka to zbyt duzo? dzieki wielkie, Kika. Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-01-10 15:55:56
Szczerze to nie widzę różnicy w sumie to nie mam objawów refluksu takich z którymi nie dało by się żyć. Tylko raz miałem takie coś, że wypalało mi gardło, i kilka razy zgagę miałem, ale to po strasznie obfitych posiłkach np 150g ryżu + 250 kurczaka + 250 warzyw. Normalnie to objawów nie mam, ale miałem robioną endoskopię i wykazało 2 nadżerki i [...]
za duzo mleka w śniadaniu jeżeli to posiłek przed treningiem nie ma białka żadnego( mleko to żadne źródło białka)- dodaj jaja, odżywkę w drugim śniadaniu to samo też nie ma białka za bardzo na kolecję daj wolnowchłanialne białko np twaróg a mintaja przeżuć do posiłku wcześniejszego po co mleko w nocy?
No siema pysiaki, jw pisałem, choroba sie do mnie dobiera, obolałe ciało, jak wychodziłem to 38,5 temp, garło, osłabienie czuje się dostatecznie, trening zrobiłem, dodałem powtorzen, i skróciłem przerwy, nie ma co szaleć jak tak się czułem ;-) ubrałem bluze (do filmu zdjąłem :-P) długie spodnie i wypociłem to dziadostwo, potem na cardio, moje nogi [...]
Śniadanie - musiałbyś wypić litr mleka by dostarczyć odpowiednią ilość białka. Dodaj chociaż z 3 jajka i wywal otręby, bo ich nie potrzebujesz w tym posiłku. Co to jest 50g tuna? Zjadasz 2/5 puszki? Ma być cała puszka 130g i nie w oleju tylko w sosie własnym. Przed treningiem warzywa jeszcze ujdą, ale po treningu nie. Więc te ogórki wyrzuć. I [...]
Witam. W skrócie o sobie. Na siłownie chodziłem 8 miesięcy, zdecydowanie poprawiła mi się sylwetka i teraz po 2 miesiącach przerwy chce wrócić, ale bardziej się przyłożyć, mam tu na myśli dietę. ankieta: Płeć : mężczyzna Wiek : 20 Waga : 79 Wzrost : 180 Obwód klatki : 107 Obwód ramienia : 37 Obwód talii : 86 Aktywność w ciągu dnia : od [...]
Opis produktu. Zgapiłem od Saiba ,przyznaje sie Ma Huang Extract Efedryna jest jedną z najbardziej efektywnych a jednocześnie kontrowersyjnych substancji stosowanych w procesie odchudzania. Jest silnym czynnikiem utraty tłuszczu oraz stymulatorem centralnego układu nerwowego (szczególnie w połączeniu z kofeiną). Jest także skuteczna jako lek na [...]
marian1970 to jest kosmos %-) zgodnie z tym powinien jeść ok 180g białka (waga x2) i 360g tłuszczy co mu daje ok 4000kcal. ponadto ma jeść 100g ww i z tego 80%, czyli 80g w posiłkach okołotreningowych i 30g tu uwaga PRZED SNEM :)) 80+30=110 - a przecież ma jeśc tylko 100 %-) Przeczytaj ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o proporcje względem wagi [...]
kcal powinno byc ok 2700 ja sobie wyliczam na ok 2000 moze byc? deficyt 700 kcal? Absolutnie nie :) Na początku deficyt ustawia się w okolicach zera i obserwuje organizm. Wystarczy że niedoszacowałeś zapotrzebowanie o jakiejś 200-300 kcal i jedzenie 2000 kcal dziennie sprawi że mocno poleci Ci po mięśniach, niestety 200 ml mleka 0% 60 k b- 6.4; t [...]
beomzw z całym szacunkiem: wypad stąd. I to szybko, zanim bana zarobisz ;-] ____________________________________ Witam Cię w naszym dziale, Jolu :-) Zacznę od tego, że nie powinnaś się odchudzać, bo tylko pogłębisz dysproporcje pomiędzy górą ciała a dołem. To, co proponuję to rekompozycja, tzn. poprawienie proporcji pomiędzy tkanką mięśniową a [...]
Witam, Ułożyłem dietę CKD - dwie wersje, w sumie nie dużo się różnią bo nie za bardzo można namodzić przy 30 węglowodanach. Proszę o ocenę i poprawki. Mam jeszcze parę pytań: 1. Można powiedzieć, że trzeba ułożyć 3 diety: - do okresu wprowadzającego - do CKD - do ładowania I teraz pytanko czy te diety, który tu napisałem można jedynie [...]
[...] jest brazowy , kefir zastap czyms np tunczyk , makrela wedzona ,do tego warzywa (pomidor,ogorek,salata do wyboru do koloru) obiad - piers ok , ryz czy ziemniaki , kasza , duzo warzyw po obiedzie - ryz brazowy , tunczyk ok , jogurt raczej jako dodatek a nie jako glowne zrodlo bialka w posilku , do tego wiadomo jakies warzywa lub owoc kolacja - [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
http://i1266.photobucket.com/albums/jj528/Czarek_Domjan/d38.png Też mieliście taką piękną pogodę ? Za kilka dni przed podsumowaniem lub w dzień dodam filmik porównujący Tabate z miesiąca wcześniej a teraz. ;-) Dieta: http://i1266.photobucket.com/albums/jj528/Czarek_Domjan/dt38.png Mało białka, myślę, że zjem trochę twarogu jeszcze ale mam chyba [...]
„Tłuszcz bez tłuszczu” Jednym z podstawowych problemów przygotowań sportowych zawsze pozostawało właściwe zaopatrzenie energetyczne. Sportowiec potrzebuje bardzo dużo energii, a jako że najwięcej magazynuje jej tłuszcz, ten zawsze pozostawał w obszarze zainteresowań dietologii sportowej. Gospodarka energetyczna. Organizm [...]
[...] ! Wliczasz wszyskie makro z danego produkty a nie tylko te glowne. 3.chyba lepiej jechac caly tydzien na takim samym bilansie, niezaleznie czy DNT, czy DT. 4. jestes endo 80kg i startujesz z 3700+ kal ? chyba troche duzo. 5. 3 takie same posilki w ciagu dnia ? ;/ pourozmaicaj ten makaron na kasze/ziemniaki/ryz a piers na inne mieso/ryby/jaja.
PODSUMOWANIE TESTU HI-TEC /SFD/Images/2015/12/31/50ec7852780c4034863fa044224bd88f.jpg Przede wszystkim pragnę podziękować firmie HI-TEC za wybranie mnie do testu i wypróbowaniu ich suplementów. Test trwał 5 miesięcy Suplementy jakie testowałem: Whey c-6 /SFD/Images/2015/12/31/1635824fe8fc473aa366945f5bd94c09.jpg smak: truskawkowy 10/10 [...]