SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

    Post
    Trening dla początkujących

    06.08.2012 Wypiskę dam już teraz, do wieczora raczej dużo nie pozmieniam. Trening W poszukiwaniu czucia mięśniowego Dzień 1, tydzień 1 Partie- Grzbiet Start: 13:00, Koniec: 14:05 1. Podciąganie szerokim nachwytem - 3xMAX -8 powtórzeń -5 powtórzeń -3 powtórzenia Całkiem dobrze, wyniki mało zadowalające ale poczułem najszersze. Nie wpadłem jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 1210 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-06 16:37:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lecytyna

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ziarno sojowe, ze względu na wyjątkowe właściwości, zrobiło w ostatnich latach zawrotną karierę. Soja jest obiektem badań wielu instytutów na całym świecie, zaskakująco obfitym źródłem doskonałego białka, tłuszczu bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz innych cennych substancji jak lecytyna czy witamina E - unikalnego zastawu składników [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 12778 Data: 2004-02-24 13:40:43 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] (wyjatek to klatka-3 i nogi) zwieksze ilosc tluszczu jak radzilas. bede jadla oliwe z oliwek, pestki dyni, orzechy, tluste rybki... jadlam to zawsze tylko chyba za malo :) jaka powinna byc np. ilosc pestek dyni/orzechow w posilku? uwazasza za 2,5g bialka to zbyt duzo? dzieki wielkie, Kika. Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-01-10 15:55:56

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3219 Data: 2008-01-10 15:42:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PRODŻEKT DZIKA MASA KAMILA

    Post
    PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

    Szczerze to nie widzę różnicy w sumie to nie mam objawów refluksu takich z którymi nie dało by się żyć. Tylko raz miałem takie coś, że wypalało mi gardło, i kilka razy zgagę miałem, ale to po strasznie obfitych posiłkach np 150g ryżu + 250 kurczaka + 250 warzyw. Normalnie to objawów nie mam, ale miałem robioną endoskopię i wykazało 2 nadżerki i [...]

    Odpowiedzi: 76 Ilość wyświetleń: 9697 Data: 2014-11-16 01:28:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA NA MASE do poprawy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    za duzo mleka w śniadaniu jeżeli to posiłek przed treningiem nie ma białka żadnego( mleko to żadne źródło białka)- dodaj jaja, odżywkę w drugim śniadaniu to samo też nie ma białka za bardzo na kolecję daj wolnowchłanialne białko np twaróg a mintaja przeżuć do posiłku wcześniejszego po co mleko w nocy?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2128 Data: 2009-10-04 22:32:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No siema pysiaki, jw pisałem, choroba sie do mnie dobiera, obolałe ciało, jak wychodziłem to 38,5 temp, garło, osłabienie czuje się dostatecznie, trening zrobiłem, dodałem powtorzen, i skróciłem przerwy, nie ma co szaleć jak tak się czułem ;-) ubrałem bluze (do filmu zdjąłem :-P) długie spodnie i wypociłem to dziadostwo, potem na cardio, moje nogi [...]

    Odpowiedzi: 1535 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-16 19:57:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sprawdzenie diety redukcyjnej

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Śniadanie - musiałbyś wypić litr mleka by dostarczyć odpowiednią ilość białka. Dodaj chociaż z 3 jajka i wywal otręby, bo ich nie potrzebujesz w tym posiłku. Co to jest 50g tuna? Zjadasz 2/5 puszki? Ma być cała puszka 130g i nie w oleju tylko w sosie własnym. Przed treningiem warzywa jeszcze ujdą, ale po treningu nie. Więc te ogórki wyrzuć. I [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3287 Data: 2009-08-26 13:06:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytania dot. diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. W skrócie o sobie. Na siłownie chodziłem 8 miesięcy, zdecydowanie poprawiła mi się sylwetka i teraz po 2 miesiącach przerwy chce wrócić, ale bardziej się przyłożyć, mam tu na myśli dietę. ankieta: Płeć : mężczyzna Wiek : 20 Waga : 79 Wzrost : 180 Obwód klatki : 107 Obwód ramienia : 37 Obwód talii : 86 Aktywność w ciągu dnia : od [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 956 Data: 2014-09-11 08:05:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Opis produktu. Zgapiłem od Saiba ,przyznaje sie Ma Huang Extract Efedryna jest jedną z najbardziej efektywnych a jednocześnie kontrowersyjnych substancji stosowanych w procesie odchudzania. Jest silnym czynnikiem utraty tłuszczu oraz stymulatorem centralnego układu nerwowego (szczególnie w połączeniu z kofeiną). Jest także skuteczna jako lek na [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-11-07 16:03:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Low Carb

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    marian1970 to jest kosmos %-) zgodnie z tym powinien jeść ok 180g białka (waga x2) i 360g tłuszczy co mu daje ok 4000kcal. ponadto ma jeść 100g ww i z tego 80%, czyli 80g w posiłkach okołotreningowych i 30g tu uwaga PRZED SNEM :)) 80+30=110 - a przecież ma jeśc tylko 100 %-) Przeczytaj ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o proporcje względem wagi [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 6028 Data: 2012-07-11 09:18:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza dieta do poprawy !

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    kcal powinno byc ok 2700 ja sobie wyliczam na ok 2000 moze byc? deficyt 700 kcal? Absolutnie nie :) Na początku deficyt ustawia się w okolicach zera i obserwuje organizm. Wystarczy że niedoszacowałeś zapotrzebowanie o jakiejś 200-300 kcal i jedzenie 2000 kcal dziennie sprawi że mocno poleci Ci po mięśniach, niestety 200 ml mleka 0% 60 k b- 6.4; t [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 898 Data: 2008-09-04 23:02:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • beomzw z całym szacunkiem: wypad stąd. I to szybko, zanim bana zarobisz ;-] ____________________________________ Witam Cię w naszym dziale, Jolu :-) Zacznę od tego, że nie powinnaś się odchudzać, bo tylko pogłębisz dysproporcje pomiędzy górą ciała a dołem. To, co proponuję to rekompozycja, tzn. poprawienie proporcji pomiędzy tkanką mięśniową a [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3741 Data: 2012-03-24 08:35:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CKD - pytania

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Ułożyłem dietę CKD - dwie wersje, w sumie nie dużo się różnią bo nie za bardzo można namodzić przy 30 węglowodanach. Proszę o ocenę i poprawki. Mam jeszcze parę pytań: 1. Można powiedzieć, że trzeba ułożyć 3 diety: - do okresu wprowadzającego - do CKD - do ładowania I teraz pytanko czy te diety, który tu napisałem można jedynie [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 6147 Data: 2005-06-11 22:35:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Dieta" sprawdzcie to

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jest brazowy , kefir zastap czyms np tunczyk , makrela wedzona ,do tego warzywa (pomidor,ogorek,salata do wyboru do koloru) obiad - piers ok , ryz czy ziemniaki , kasza , duzo warzyw po obiedzie - ryz brazowy , tunczyk ok , jogurt raczej jako dodatek a nie jako glowne zrodlo bialka w posilku , do tego wiadomo jakies warzywa lub owoc kolacja - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1285 Data: 2006-07-20 13:21:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ***DZIENNIK KONKURSOWY by chackudd*** Podsumowanie str. 39

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    http://i1266.photobucket.com/albums/jj528/Czarek_Domjan/d38.png Też mieliście taką piękną pogodę ? Za kilka dni przed podsumowaniem lub w dzień dodam filmik porównujący Tabate z miesiąca wcześniej a teraz. ;-) Dieta: http://i1266.photobucket.com/albums/jj528/Czarek_Domjan/dt38.png Mało białka, myślę, że zjem trochę twarogu jeszcze ale mam chyba [...]

    Odpowiedzi: 465 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-24 17:51:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • olej MCT a kreatyna

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    &#8222;Tłuszcz bez tłuszczu&#8221; Jednym z podstawowych problemów przygotowań sportowych zawsze pozostawało właściwe zaopatrzenie energetyczne. Sportowiec potrzebuje bardzo dużo energii, a jako że najwięcej magazynuje jej tłuszcz, ten zawsze pozostawał w obszarze zainteresowań dietologii sportowej. Gospodarka energetyczna. Organizm [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 10279 Data: 2004-02-26 20:39:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ! Wliczasz wszyskie makro z danego produkty a nie tylko te glowne. 3.chyba lepiej jechac caly tydzien na takim samym bilansie, niezaleznie czy DNT, czy DT. 4. jestes endo 80kg i startujesz z 3700+ kal ? chyba troche duzo. 5. 3 takie same posilki w ciagu dnia ? ;/ pourozmaicaj ten makaron na kasze/ziemniaki/ryz a piers na inne mieso/ryby/jaja.

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 4325 Data: 2012-11-30 11:35:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /SFD/Images/2015/12/31/bface804552c43ad87802016563be832.jpg Piątek 5.04.13 – DT /SFD/Images/2015/12/31/d0ac79b612cc4da5950d6f285b3a9e09.png Suma dobowa: 3691 kcal 304 g białka 69 g tłuszczu 456 g węglowodanów -po treningu: -40g WPC /SFD/Images/2015/12/31/b25433d8429e4400843b1a80f821a45c.png Plecy+kaptury 1.Podciąganie na drążku szeroki nachwyt [...]

    Odpowiedzi: 2945 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-08 11:11:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /SFD/Images/2015/12/31/973e03318da244d59d685d69dac8bb24.jpg Czwartek 6.06.13 – DT Suma dobowa: 3154 kcal 302 g białka 48 g tłuszczu 363 g węglowodanów -po treningu: -40g WPC na treningu popijałem bcaa 15g po południu 2 kapsy thermo fusion /SFD/Images/2015/12/31/de99520e82524e21b04f137e4196622c.png push I I 1. Wyciskanie sztangi skos dół RAMPA [...]

    Odpowiedzi: 2945 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-07 18:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PODSUMOWANIE TESTU HI-TEC /SFD/Images/2015/12/31/50ec7852780c4034863fa044224bd88f.jpg Przede wszystkim pragnę podziękować firmie HI-TEC za wybranie mnie do testu i wypróbowaniu ich suplementów. Test trwał 5 miesięcy Suplementy jakie testowałem: Whey c-6 /SFD/Images/2015/12/31/1635824fe8fc473aa366945f5bd94c09.jpg smak: truskawkowy 10/10 [...]

    Odpowiedzi: 2945 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-26 21:30:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)