SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Zredukuj troszke jajka na sniadaniu w sensie dawaj białka zamiast całych jajek np 1 cale i 2/3 bialka, za duzo holesterolu(tłuszczu) w żółtku :( szkoda truć organizm w młodym wieku. Banan dawaj bezpośredniu po treningu, w sensie np po odpoczynku gdy sie przebierasz albo jak wracasz z siłki do domku, po prostu to ma być szybkie dostarczenie węgli [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3191 Data: 2013-10-23 22:48:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziękuje bardzo wam wszystkim:) Naprawde serdecznie, powoli trace zapał nie ma to jak wsparcie forumowiczów. Dowiedziałem się z tego wszysktkiego bardzo dużo, tylko nie tego jak mam zrobić diete:) Ile mam mieć węglowodanów białka w diecie itp. Proszę kogoś aby mi to wytłumaczyć co musze i ile musze miec pokarmu w diecie... Znam podstawy wyczytane [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1141 Data: 2010-04-11 19:04:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta bez drugiego śniadania?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] typu osobami dla ktorych jak nie zjesz 7 posilkow i nie ebdziesz mial wyliczonej ilosc bialka ,tluszczy i wegli to nic nie osiagniesz. Uwierz ze osiagniesz. Staraj sie jest duzo i zdrowo zapoznaj sie ze wskazowkami zywieniowymi i na poczatek starczy. Sport na poziomie rekreacyjno-amatorskim ma byc przyjemnoscia a nie obowiazkiem wazenia jedzenia [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2248 Data: 2009-02-05 14:46:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny [17 lat 175cm/66kg]

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Koniec dnia w ogóle do du** , nie dość że na noc to mleko dałeś to jakieś chleby i węglowodany na noc ( miód to WW ) Tak to z góry raczej dobrze i proporcje dobre. Na noc białka dużo, węgle wciśnij gdzieś wyżej, co to ma być za chleb ? pewnie jakieś świństwo Na marginesie masz dietę na masę w odchudzaniu ;/ chcesz się dietą na masę odchudzać ? [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2554 Data: 2009-07-13 23:44:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To ja juz sam nie wiem, jendi mowia zeby wegli duzo nie jesc po treningu bo brzuch urosnie, drudzy odwrotnie. Najlepiej jest chyba sprawdzic samemu na sobie. A co do aerobow, to mysle ze cokolwiek spalam, bo juz sam trening to jak aeroby:) plus rowerek i jeszcze pas ktory ladnie grzeje. Marcinecki moglbys mi rozpisac diete wg. siebie ktora bylaby [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3870 Data: 2003-10-14 18:46:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tkanka tłuszczowa.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wskaźnik BMR: 1757 kcal Aby utrzymać wagę: 2108 kcal 15% białka: 316 kcal = 79 g 55% węglowodanów: 1159 kcal = 290 g 30% tłuszczu: 632 kcal = 70 g Użyłem kalkulatora od was z forum. Teraz powiem Ci, że nie potrafię połapać się w tym wszystkim tak od razu. Popatrz mój problem jest taki : Zawsze byłem szczupły, zero tłuszczu, nagle zrobiłem rok [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 893 Data: 2015-05-21 12:40:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalorie a spalany tłuszcz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jest prosta wiec tutaj nie ma co kombinowac. Licz, nie podalas swoich danych to sama musisz policzyc teraz zakladasz 2gbialka/kg masy ciala (jak jest jej dosc duzo to na kg prawidlowej masy ciala i bede litosciwa poniewaz bedzie ci trudno bez zwierzecych zrodel bialka przyjmij 1,5gB/kg) i skladasz swoja diete z produktow ktore [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2384 Data: 2009-11-09 13:49:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] no i zmienilam znowu zarcie tylko nie wiem czy nie przegielam teraz w druga strone, tzn wyrzucilam chleb, ryz itp i zastapilam to owocami starajac sie nie jesc ich tez za duzo, no i teraz jest tak ze nie przekraczam 70, 80g ww dziennie, oprocz tego jem duzo bialek i tluszczu, az sie sama dziwie wlasciwie ile tego jest, bo przewaznie bylo [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 5901 Data: 2011-07-09 23:36:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wreszcie to zrobiłem... redukcja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    W mleku to akurat białka za dużo nie ma . A ograniczyć ze względu na laktozę, która nie sprzyja redukcji. Przy obecnym sporym zatłuszczeniu póki co nie musisz się tym zbytnio przejmować, ale w miarę schodzenia do niższego BF musisz na to zwrócić uwagę.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2192 Data: 2009-07-06 10:09:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja redukcja 2400 kcal

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Za dużo tłuszczy w posiłku 3 i 5 (przed snem nie ma co spożywać za dużo tłuszczy bo spowalnia to proces trawienia i zamiast organizm odpoczywać to zajmuję się rozkładaniem pożywienia. W pierwszym posiłku dodał bym więcej białka żeby dostać od razu kopa do regeneracji mięśni. I przy redukcji nie spożywał bym śmietany i serka wiejskiego ! :) A [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4268 Data: 2019-04-06 21:46:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Budzet 600-700zl

    Post
    Odżywki i suplementy

    XPnad b.dobry stack raczej sie na nim nie zawiedzisz. Duzó ludzi po róznych eksperymantach z innymi, powraca właśnie do niego. Clout też ma swocich zwolenników. NitrobolonII też b. dobry tylko drogo wychodzi z tego co pamietam. Zawsze też mozńa pomieszać Jeden z drugim... Co do gainerów i bialeczka to już zależy od kasy jaką masz... Jako bazę [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2042 Data: 2007-05-23 11:37:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • z tego co widzę to dieta do kitu sam nie jestem ekspertem ale mogę podpowiedzieć.oczywiście niech ktoś bardziej doświadczony poprawi.oczywiście można zmieniać ale mniej więcej powinno to wyglądać tak: śniadanie:zaczynaj od płatków owsianych długo uwalniają węglowodany,wyrzuć białe pieczywo,do tego kanapka z jakąś szynką+źródło białka,najprościej [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1827 Data: 2011-12-15 15:34:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik MARIAN 17

    Post
    Usuniete tematy

    [...] g węglowodanów wracam do low fat na jakiś czas tylko w DT, nakrece torche metabolizm i potem bede dodawał fatu, bo pewno ciezko bedzie o mase na tej diecie, a jak dodam za duzo wegli to by zaczeło za bardzo zalewac. tak po przerwie przybyło jakieś 1,5cm w pasie;d reszta raczej bez zmian pas jeszcze moze torche zejdzie aczkolwiek nie wiadomo bo [...]

    Odpowiedzi: 285 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-09-18 12:07:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik MARIAN 17

    Post
    Usuniete tematy

    [...] nadgarstków podchwytem i nachwytem 3xmax młotki 16kg sztanga 15kg +brzuch 20min aero http://img201.imageshack.us/img201/1496/komentarz.png Trening bardzo dobry nie ma co duzo pisac i w zasadzie nie mam za bardzo juz czasu bo dziś jeszcze ostatnia nocka;/ Jak widac z łapami troche pokombinowałem. Mimo ze juz jestem przemęczony tym ygodniem to [...]

    Odpowiedzi: 285 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-10-05 20:27:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • małe to zapotrzebowanie jak na moje oko policz ze wzoru ellisa http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne%2C_sk%C5%82._prod._%C5%BCywno%C5%9Bciowych%2C_%25_bf-t276436.html w takiej rozpisce jest nietak to, że dla mnie i innych nie jest to przejrzyste a w końcu dietę dajesz do poprawy czyż nie? więc chyba ważne jest żeby to inni mogli się [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1520 Data: 2009-01-13 21:07:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETKA OCEŃCIE

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] okolo 80 kg jadlem mniej wiecej podobnie skonstruowane posilki w celu pozbywania sie tkanki tluszczowej. 2500 kcal przy ciezkich treningach i takiej wadze to naprawde nie duzo. Jedzac posilki wyrywkowo i lekko strawne organizm dziala na innych zasadach.Buduje tkanke tluszczowa po spozyciu posilku, a pozniej wczasie gdy nic nie jesz z uzywa ja [...]

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 6675 Data: 2004-01-28 21:25:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy (jak zwykle)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć! Trochę mi to czasu zajęło i mam nadzieję, że nie zanudzę was tym, co wymyśliłem: 1. Tak ćwiczę na dzień dzisiejszy poniedziałek: aerobic wtorek: trening + rower środa: aerobic czwarter: trening + rower piątek: przerwa sobota: trening + rower niedziela: przerwa ćwiczę systemem AB: A: - klatka wycisakanie na ławce płaskiej 3 serie rozgrzewki [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2619 Data: 2002-06-17 15:52:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny i poprawy cel(MASA)

    Post
    Dietetyka sportowa

    Szkoda że tak ważnych informacji nie zapisałeś w pierwszym poście. Lecz pomimo tego że jesteś endomorfikiem prawie 90g białka w jednym posiłku to zdecydowanie za dużo, raz białko ma właściwości zakwaszające organizm, dwa nerki dostaną popalić odczujesz tą ilość białka uwierz mi. Jeżeli już to postaraj się rozbić ilość tego białka na wszystkie [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1231 Data: 2011-06-09 11:11:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jet Fuel - spalanie w domu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Po 1. nie napisałem, że sam C i H. Po 2. białka to nie węglowodory (wyjątek z reguły). Po 3. raczej na redukcję tłuszcz nie jest zbyt dobry. Tym bardziej, że w codziennej diecie trudno o tłuszcze nienasycone i półnasycone. Po 4. nicku nie pamiętam, ale czytałem niejeden temat i wypowiadali się "specjaliści i eksperci", i to nie tylko na [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3493 Data: 2009-03-19 01:59:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcję do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie ma konkretnych odpowiedzi. Ile osób tyle zdań na dany temat. Sam musisz wyczuć czy bardziej odpowiada Ci więcej węgli czy tłuszczy. Jedno jest pewne, te 160 gram białka przy twojej wadze to minimum .... jak dasz więcej to będziesz pewnie bardziej syty. Co do ilości kalorii to obciąłbym 400-500 kcal od swojego zapotrzebowania i obserwował co [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 5828 Data: 2018-03-28 14:16:08 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)