Czuję, że nadszedł przełomowy moment i muszę się określić, bo do tej pory sama nie wiedziałam, czego chcę. Więc w punktach wypiszę najważniejsze rzeczy, żeby łatwiej było się odnieść do tego. 1. Potrzebuję odpoczynku. Fizycznego, psychicznego.. Po prostu rezygnuję z ćwiczeń na dwa-trzy dni, bo jestem cała obolała i zmęczona psychicznie. Muszę się [...]
[...] nie zrobil, a nawet jesli bylby to za intensywny trening. Ja po 1 cwiczeniu wymiekam, a co dopiero jakbym to mial laczyc:) Co do talii: dolozylem dietke (tzn wyeliminowalem duzo tluszczy i ww i dodalem bialka) - z brzucha spadlo mi 6 cm w 2 miesiace bez zadnych wspomagaczy (jak mierzylem sie 2 tygodnie temu mialem 81 - teraz bedzie ok 79-80). [...]
[...] a duuzo bialka to tez zle, zaczyna sie dyskomfort, rozne takie atrakcje okolokibelkowe itp :) Poniewaz i tak chcesz zrzucic, bez gwaltownych ruchow, dopoki, co bardzo wazne, dobrze sie czujesz. Reagowac trzeba szybko jak sily brakuje i energii, a tak, niech sobie spada, a za tydzien i drugi bedziesz juz wiedzial o sobie duzo, duzo wiecej :)
jak masz za dużo pieniędzy to pij, chociaz i tak kupiłaś, nie zaszkodzi. Mnie ten brak planu irytuje zawsze, jednak brak planu to planowana porażka Musisz go ustalić. Dieta ok, tylko po co tyle białka, prochów nie potrzebujesz na prawdę, nie potrzebujesz tyle białka, ale jak wolisz nie ma spawy Zdjęcia zrób z samowyzwalacza I filmiki z planka i [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
( Sor za nowy post ale przypadkowo kliknąłem tam enter w szybkiej odpowiedzi a już nie mogę zedytować ). A jeszcze mam takie jedno pytanie dot. fast foodów. Bo np. jeśli jadę z kolegami autem i zatrzymujemy się w McDonaldzie ( tak wiem wiem... ) i tak są te McNuggetsy (kurczaczki) wiem, że z kurczakiem one mają tyle wspólnego, co ja z [...]
[...] ANI NAWET ŻADNYCH OPINI-SKŁAD CAŁKIEM MOCNO CIEKAWY. 2. Przy robieniu sily trzeba przyjmowac wiecej bialka niz w treningu na mase tak? a gdy robie moc calego ciala? czyli duzo skokow itp?-NIE JEST DOKŁADNIE TAK,WSZĘDZIE BARDZIEJ CHODZI O WEGLOWODANY,ZMIENIA SIE TYLKO PROCENTOWO ALE JUZ GDZIESZ O TYM PISAŁEM FAJNY ARCIK JAK ZNAJDE TO TU [...]
1 czy MC można robić podchwytem ??? jak chcesz to możesz robić 2 czy mogę brać tak kreatyne: po siłowni i przed snem przypuszczalnie tak 3 jak mam bardzo rozbudować swoje barki ??zwiększyć l powt do 14 ??? ćwicz prawidłowo 4 ile kosztuje abonament ???(na miecha) różnie, zależy od miasta 5 jakie wymiary ma mieć worek treningowy ??? według uznania [...]
Witam Kain, wszystko co napisałeś jest OK, ale co tam, ja zawsze dodam swoje trzy grosze Przy takiej diecie jak proponuje Ronowicz, to ona umrze z głodu trochę tego jednak za mało-szczególnie dla wysokiej dziewczyny i za dużo z kolei na kolację. Do tego co napisał Kain dorzuciłabym taką uwagę, jesli chodzi o rozplanowanie posiłków w ciągu dnia: [...]
Jak napisał Mlekołak, takie produkty zawsze są nieekonomiczne. Wiadomo, że kupiony w markecie ryż + kurczak + warzywa zawsze będzie lepszy i tańszy od zawierającego podobne wartości batona czy innej szybkiej dietetycznej przekąski. Więc o tym nawet nie ma co gadać, nikt nie układa swojej diety w oparciu o batony czy ciastka. Natomiast już w samym [...]
co do tego magazynoawnia to chyba nie codzi o miód ale o jakies większe zbyteczne materiały które mogą być magazynowane miód rano to chyba dobra rzecz ale ja się nie znam tak to zrozumiałem :D a co do mojj sprawy to ja się przecież nie muszę martwić o ta diete że mało białka czy węgli łatwiej będzie przecez kupić odżywkę któa niejako jest [...]
przepraszam za poślizga ale ostatnio mam mało czasu ponieważ praca i bieganie za 10 miesięczną córką po domu zapewnia mi tyle rozrywki, że nie odróżniam dni tygodnia i pór dnia Po długiej przerwie postanowiłem przystąpić do testu firmy, która sama w sobie jest definicją jakości... długo korzystałem z tanich zamienników ponieważ niestety praca i [...]
Najpierw odpowiem Clarity. Chłopie, pomyliły Ci się pojęcia. To że w izolacie znajduje się m.in. laktoalbumina to nie znaczy że w laktoalbuminie jest izolat To tak samo jakbyś powiedział że skoro jedną z części mojego samochodu jest koło to znaczy że w składzie koła jest samochód Być może WPI składa się między innymi z laktoalbuminy ale to nie [...]
Ecch - 20, wycieczka do lasu odwołana Wyszedłem po drewno do pieca i mnie zatkało. Zaczekam na rowerek jutro może dowiozą to odpracuje. Dzisiaj i tak trening ciężki może porobię na koniec ciągi ala Koniu z minimalnym obciążeniem w ramach interwałów. Zamówienie poszło na czeko sezam pinacoladę i tiumphy, będą na psychicznego dołka Dobrego białka [...]
Węglowodany zostają przerobione na glikogen, uzupełnią to co zostało zużyte po treningu. Katabolizm chyba też przyhamują, ale bez białka nie ma szans na budowę muskuli. Samo białko zdecydowanie lepsze, zatrzyma katabolizm. Jeśli chcesz rosnąc to w dwóch posiłkach po treningu najlepiej dać białko i węgle. Nie za dużo warzyw i bez tłuszczu
Ze śniadania wywal twaróg i szynkę też najlepiej (chyba, ze masz swoje pewne źródło), a daj więcej jaj, lub inne źródło białka np. mięso. Dodaj źródło tłuszczy (masło do jajecznicy) i warzywa (np cebula, pomidor/co tam chcesz do jajecznicy) Czemu tak późno śniadanie? 2h trening siłowy Ci zajmuje? Za późno masz posiłek potreningowy. Powinno to być [...]
Oczywiscie, do redukcji duze ilosci bialka są potrzebne, to racja i wiem o tym, ale co facetowi po 600gramach izolatu za 80zl, bez przesady. Fakt, że zanim zobaczylem jak on kupuje bialko to widzialem go wczesniej jak zajechal mercedesem z otwieranym dachem wiec pomyślałem, niech sprzedający zarabia, facet i tak ma wystarczająco kasy. Nie chodzi [...]
Ja jem dziennie 300-400 g mięsa, serek wiejski i to nie zawsze a reszta białka idzie z innych produktów. Mleko, owsiane, makarony itp. to wszystko tez ma białko, czasem to musze ucinac białka bo za duzo wychodzi. Sam już nie wiem czy liczyć to białko z ryżu i tych innych czy nie bo każdy mówi co innego.
Ja jem dziennie 300-400 g mięsa, serek wiejski i to nie zawsze a reszta białka idzie z innych produktów. Mleko, owsiane, makarony itp. to wszystko tez ma białko, czasem to musze ucinac białka bo za duzo wychodzi. Sam już nie wiem czy liczyć to białko z ryżu i tych innych czy nie bo każdy mówi co innego. liczysz wszystko
Chlopaki a nie myslicie ze niech pozostanie przy swoim treningu na mase, zakupi antykataboliki ale niech zmnieni diete na wysokobialkowa oraz duzo aerobow?ja zrobilem tak i spadki mialem 15 kilo w dol z czego z ramienia tylko jakies1.5 cm kiedy z pasa zeszlo kolo 20 cm.Sila poszla do gory a rzezba wskoczyla sama.Moim zdaniem nie ma sensu robic [...]
[...] tak biore pod uwage Siebie to tak wygladal moj wzrost: maj 2004 -155 grudzień 2004-161 wrzesnien 2005-167 styczen 2007 -175 lub 176 (mam 16 lat) Powiem szczerze , ze ja tez duzo przelezalem w tych latach na kanapie i przechodzilem wtedy to dojrzewanie , mutacje itd .. i jak widac moj skok wzrostowy nie byl taki wielki jak u kumpli z klasy ... ;/ [...]