tylko ja sie boje, ze mi sie szybko obciazenia skoncza
nie mowie, ze nie jestem zmeczona, bo przeciez potrafie miec caly dzien nogi obolale po treningu
, ale wlasnie o to, ze te wewnetrzne czesci mam takie niedorobione
dlatego zastanawiam sie albo nad tym odwodzeniem w lezeniu, albo zamiana mc na sumo (moze w ogole dodac go w treningu B, a w treningu A zwykly mc?).
wiecej nic nie bede zmieniac
btw,
jaki ja mam typ sylwetki? z gory tluszcz schodzi mi ladnie, brzuch odtluszczony jak nigdy (choc pewnie nie mam sie czym chwalic, bo po konkursie to sie chyba schowam pod stol z zazdrosci
), a nogi szkoda gadac
Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-06-26 10:12:20
nie mowie, ze nie jestem zmeczona, bo przeciez potrafie miec caly dzien nogi obolale po treningu
, ale wlasnie o to, ze te wewnetrzne czesci mam takie niedorobione
dlatego zastanawiam sie albo nad tym odwodzeniem w lezeniu, albo zamiana mc na sumo (moze w ogole dodac go w treningu B, a w treningu A zwykly mc?).
wiecej nic nie bede zmieniac
btw,
jaki ja mam typ sylwetki? z gory tluszcz schodzi mi ladnie, brzuch odtluszczony jak nigdy (choc pewnie nie mam sie czym chwalic, bo po konkursie to sie chyba schowam pod stol z zazdrosci
), a nogi szkoda gadac
Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-06-26 10:12:20
)
).
