SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik DONTKNOW

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ja czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Zaglądają zagladają

Dont- oni zmienili formułę w vitaficie, dlatego ich nie było, ja się też rzuciłam jak głupia i sprzedałam dziś właśnie jedna paczkę, banan nie do picia, po prostu nie przechodzi, spróbuj z zimną wodą rozrobić, jedynie w tej formie jest dla mnie do przełknięcia obecnie.... duszkiem z zatkanym nosem

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oprosze, jakie zainteresowanie

dzieki chlopaki
MiD , dzieki, przyda sie
szkoda, ze mamy ograniczenie czasowe, bo ja naprawde lubie sie styrac na treningu, a tu kicha jeszcze te ciezary mnie tak wkurzaja, a na razie nie kupuje nowych, bo.. mozliwe, ze nie zdam prawka znowu i bedzie problem

duszkiem z zatkanym nosem - no ja tak wisnie pije
to straszne, co oni z tym zrobili.. nie ma szans na poprawe?

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-09-14 22:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to jest jak sie na białku oszczędza

Nie lepiej dołożyć te parenaście zł i delektować sie każdą porcją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
i kupić np.olimpowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
no ja się właśnie przestawiam, znaczy wybieram które kupić coby nie miało węgli za to podwójną zawartość białka w białku bo nie będę się tak męczyć...

a chłopaki ono naprawdę było dobre na początku, jak szejk mleczny, smaczne i tanie... teraz tylko tanie wiec w nosie mam...

a co do zmiany smaku ja się dowiedziałam ze decyduje większość... to weź im napisz co myślisz

https://www.sfd.pl/VitaFit/SFD_Wpc_Protein_Plus-t547589-s50.html#post10

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-09-14 22:51:32

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam Whey 100 z Treca już czwarte opakowanie z rzędu wcinam, za każdym razem nowy smak, i każde jest super, obecnie czekoladowo-sezamowe pije, i rewelacja smak mega i piany zero. W sklepie SFD za 150zł jest 2,27kg. Naprawde swietne WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja piję większy hardkor - econo ,ale jedynie wanilia mi nie podchodzi,czekolada i truskawka sympatyczne,

akurat kończę whey protein complex 100% kokos od olimpu(wymieniłem za hologramy) z mlekiem jest zayebiste,tak samo tak czekolada sp80

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-09-14 22:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozliwe, ze nie zdam prawka znowu i bedzie problem
Ale weź tak wcale nie myśl, trza się nastawiać pozytywnie W razie czego pokaż egzaminatorowi bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
W razie czego pokaż egzaminatorowi bica ... chyba cyca przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać

Ja też jestem w klasie maturalnej, ale staram się nie mieszać nauki z treningiem. Trening musi być mocny !

Może zamień sobie poprostu kolejność treningu i nauki w ciągu dnia. Czyli wracasz ze szkoły, chwila odpoczynku - siadasz do nauki. Kończysz naukę i zaczynasz trenować. Ja tak czasami robię jak mam dużo do nauczenia się. Wtedy na treningu mam komfort psychiczny i daję z siebie wszystko.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

zaczynam

Wiecej