SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik DONTKNOW

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
i znowu mi cos strzyknelo w posladku, pozostalosci po niefortunnym szpagacie

skąd ja to znam.
moja dvpa ponad pół roku dochodziła do siebie po takiej akcji, problematyczne było nawet wychodzenie z autobusu
zatem wyrazy współczucia Dont
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
* Przysiad bulgarski
10kg -10

To jest waga jednej sztangielki?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
futrzaczka , ja ten nieszczesny szpagat robilam dwa lata temu pamietam, ze wtedy to mialam problem ze wszystkim- lacznie z siadaniem na toalecie no ale teraz nic mi nie jest, tylko czasami przy jump lunges mi cos wlasnie strzyknie i wtedy juz za Chiny nie zrobie prawidlowego wykroku dlatego bd unikac tego cwiczenia w GPP

Oveja , no co ty! 2x5kg pochlastalabym sie chyba z dycha w jednej i dycha w drugiej lapie na drugi raz czytelniej rozpisze
______________________________
a teraz czas na dzisiejsza wypiske:
trening
* MC 3-6
35kg
35kg
35kg
35kg
35kg
- wszystko po 6 powtórzeń

* Wyciskanie zolnierskie 8-12
20kg - 10
20kg - 12
22kg - 8

* Reverse Hyper Extensions 8-12
12 / 12 / 10 <- placz i zgrzytanie zebow z bolu chyba sie w koncu nauczylam wykonywac to cwiczenie, chociaz czasami zdarza mi sie zrobic jakies lzejsze powtorzenie..

* Drążek 3x max
10 / 6 / 4,5
mialo byc cardio, ale juz mi sie nie chcialo..

miska
1. placki brokulowe
2. jajka na miekko, razowiec z maslem
trening
3. whey, banan
4. makaron durum, pomidory, tuna w sosie wlasnym + marchewki
5. brokuly, indyk mielony, troche smietany, razowiec
6. serek wiejski, pistacje, kalarepa, marchewki
- chcialam jakas rybe zjesc, ale nie mieli w sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Ulżyło mi No ja podejrzewam, że by pociągnęły do ziemi i tam by się zostało.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie juz ostatnio niezlego halasu narobilam, jak mi hantla z lapy wypadla, a co dopiero, jakbym sama pierdyknela o ziemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dontknow, czytałam u Krewetki, że pytałaś o kaczkę
byłam w lidlu i kupiłam pół kg kaczej piersi za 15 zeta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo, dzieki za odpowiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
ja ten nieszczesny szpagat robilam dwa lata temu pamietam, ze wtedy to mialam problem ze wszystkim- lacznie z siadaniem na toalecie no ale teraz nic mi nie jest, tylko czasami przy jump lunges mi cos wlasnie strzyknie i wtedy juz za Chiny nie zrobie prawidlowego wykroku

wiesz mi pomogło delikatne, acz uporczywe i konsekwentne rozciąganie tego poddupia, i teraz żadnego juz dykomfortu nie czuje, ani w wykrokach, ani w szpagatach itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
futrzaczko , nie rwalo ci tylka we wszystkie strony? mi to samoistnie jakos przeszlo, ale moze faktycznie lepiej to bylo wtedy porozciagac, to bym sie nie meczyla teraz

_____________________________________
dzisiaj DNT. nie mialam jakos ochoty zreszta.. po wczorajszym treningu wszystko mnie boli

miska
1. owsianka na mleku z whey, jablkiem, migadalami, wiorkami kokosowymi i cynamonem
2. makaron, indyk w sosie pomidorowym z fasola i odrobina masala
3. karkowka, ryz brazowy, surowka z czerwonej kapusty
4. razowiec, schab ze sliwka, fasolka szparagowa
5. jajka, brokuly (beda pozniej )

btw Futrzaczko, czy ty tez masz od wtorku matury probne?
albo ktoras z maturzystek?

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2012-01-08 20:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
no rwało jak cholera, pod pośladkiem własnie. I przez jakis czas wcale nie czepiałam się rozciągania na tą niedomagającą strone, ale i tak bolało przy innych ćwiczeniach. Poza tym miałam świadomosc, ze rozciąganie 3/4 ciała to kiepski pomysł, wiec postanowilam zacisnac zeby i podziałać.
Najbardziej owocnym, i zarazem bolesnym cwiczeniami były:

1. stoisz, robisz skłon do prostych nóg, uginasz prawe kolano, biodro prawe "puszczasz w dół". Powinny ciągnąć tyły ud z naciskiem włąśnie na nieszczesny lewy przyczep dwugłowego uda. To samo na druga strone.

2. nic zaskakującego: wypad lewa noga w przod, kąt prosty między udem a łydką, prawa noga prosta, nie podpierasz sie rekami, wytrzymujesz.

Po dwoch latach od urazu zaszkodzić nie powinno, a jest szansa że się "wyprowadzi"

A próbne matury z operonu u nas są tylko na na jesieni przeprowadzane, teraz czeka mnie jeszcze wewnętrzna próbna z fizy, ale ona to ma byc z zaskoczenia
kiece na studniowke masz?

Zmieniony przez - futrzaczka w dniu 2012-01-08 21:04:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. działu

Następny temat

zaczynam

WHEY premium