SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik DONTKNOW

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A chrum-chrum w Polsce drogie są?
wieprzowinę to ja jadam kilka razy w tygodniu - gulasz, bitki, schaby i te inne sprawy. czyham na ładne żeberka i wtedy sobie upiekę w rękawie.
kaczki i króliki- nie. bynajmniej nie u mnie w mieście
zazdroszczę wam takiej różnorodności za granicą...

Kup sobie olej z wiesiołka w butelce. Dużo taniej wychodzi
dzięki, zapamiętam.
to będę miała dwie rzeczy do łykania- tran i olej mam nadzieję, że to smaczniejsze od oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj, ja tu różnorodności nie mam, same świnie, krowy, kury i barany Żeby inną zwierzynę spożyć, to muszę się na "polowanie" wybierać, np. na drugi koniec miasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to nawet nie wiem, czy w drugim miescie mam jakis wiekszy wybor
czaje sie jeszcze na lososia- dzwonki, bo w moim miescie tez wyhaczyc nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczaj się i atakuj

Ja tak w zeszłym tygodniu jelenia ustrzeliłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak w zeszłym tygodniu jelenia ustrzeliłam
hahaha
zamiast fitnesska, to zostane lowczynia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
dontknow - wołowina najszybciej na surowo --> tatar, z polędwicy, z ligawy, albo ze zrazowej górnej, z dobrego rostbefu też wychodzi.
poza tym hamburgery - zmielona wołowina ze zmielonym indykiem/wieprzem dodajesz przyprawy, cebulkę, nawet bez jaja wychodzi, robisz kulki, i do pieca, na grilla, albo na parze - też szybkie, a jak zrobisz więcej to i na kilka dni będzie. zdecydowania polecam woła, bo w Polsce jeszcze sporo ich jest wypasanych na trawie.
no i bitki, oprócz obsmażania samo się przecież dusi.

5 kg woła w 2 miechy zjadłam..

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wołowina najszybciej na surowo

Polecam surowy stek prosto z lodówki posmarowany grubą warstwą masła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Marta serio mówisz???
a to się da przerzuć?


Ja ze wszystkich mięs to najbardziej indyka i cielęcinkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poważnie
W żuciu całkiem przyjemny Ale jak ktoś nie lubi takich większych kąsków, to może sobie taką wołowinkę na carpaccio przerobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiejszy dzień bez mocy
wczoraj świętowanie końca roku szkolnego, więc nawet rozpiski z jedzenia nie będę dawać
trening A



GPP nie było, bo już nie miałam ani siły, ani ochoty. Poza tym musiałam pakować rzeczy, bo od jutra remont
miska
1. dwa jajka, owsiane, wiórki kokosowe, banan -> omlet
2. kalafior, masło
3. kilka kawałków szynki robionej przez babcię, kawałek kurczaka ze skórą z mielonym mięsem wieprzowym (chyba ) w środku; pomidor, papryka
4. ryż parboiled, plaster pieczonego w rękawie schabu, fasolka szparagowa zielona i żółta, orzechy brazylijskie
TRENING
5. kuskus, tuńczyk, kukurydza, ogórek konserwowy, odrobina majonezu
6. bekon smażony z kalafiorem
7. serek wiejski


+ suple:
zielona herbata 2x
dziurawiec + pokrzywa + przywronik 2x
Laktocer - 2 tabletki
Omega-3 - 1 kapsułka
olej z wiesiołka - 6 kapsułek
nie chce mi się liczyć kalorii.
obliczyłam sobie, ile mam jeść, żeby dostarczyć 160g węgli i tyle. o tłuszcze się nie martwię- jakiś tłusty kawałek będzie do każdego posiłku (oprócz treningowego). białka jem ciągle tyle samo, więc problemów też nie będzie.
muszę zacząć jeść intuicyjnie, bo męczy mnie takie skrupulatne planowanie jadła z wyprzedzeniem.
mam nadzieję, że sobie poradzę


Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-06-23 20:21:03

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-06-23 20:27:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. działu

Następny temat

zaczynam

WHEY premium