SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik DONTKNOW

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Dont, podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ shrimp, dzieki za podpowiedz dzisiaj zakupilam maslo klarowane w Biedrze
+ w szkole byla jeszcze kawa z mlekiem a teraz na talerz wyladowal bigos wlasnie zauwazylam, ze sie pomylilam w tamtym poscie, ale nie mam jak poprawic

futrzaczka , dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj DNT ale zaraz wychodze na spacer, wiec nie bedzie tak, ze caly tydzien na tylku tylko siedze

miska
owsiane, maslo klarowane, mozarella, jajka, szpinak, pomidor
brokuly + jajko + majonez + musztarda -> paćka , chleb
morszczuk na parze, ryz, kapusta kiszona, marchewki, pomidor, migdaly
jablko, kawa z mlekiem
krewetki smazone na masle klarowanym, fasola szparagowa
+ bedzie makrela wedzona i kalarepa pewnie

znalazlam w sklepie chlebek o calkiem fajnym skladzie zakwas to to nie jest, ale mi juz troche ten moj chleb zbrzydl i chcialam czegos nowego sprobowac.
ocencie sami sklad, chyba moze byc, co?









oo! i przy okazji- czy znajde gdzies mleko nie UHT? krowy w domu nie mam, a ciotka sie cos przestala odzywac i musze poszukac w sklepach mleka

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-10-07 18:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening
dopiero co skończony



drobne uwagi:
front squat ciężko jak cholera,
wykroki na luzie (powinnam dać dużo więcej ),
przy wyciskaniu też już ciężko, a ostatnie ćwiczenie to masakra staram się najpierw robić bez odrywania nóg, ale >10 to już wychodzi takie typowe push up, a nie żołnierskie


miska
owsiane, szpinak, mozarella, jajka, pomidor, maslo klarowane
tunczyk, pomidor, smalec, chlebek kupiony wczoraj
zoladki drobiowe, surowka z majonezem, marchewka, chlebek j/w
TRENING
banan, whey
nalesniki owsiane (smazone na oleju kokosowym) z papka brokulowo-jajeczna
karkowka pieczona, fasolka, pomidor

+ do picia kawa z mlekiem, przywrotnik, zielona herbata.

caly dzien mnie leb bolal.. nie wiem, od czego to, bo mnie boli raz na ruski rok w sumie..
a jutro chyba sobie nie pobiegam, bo zapowiadaja deszcze, wiec ide szukac jakiegos kompleksu sztangowego

_____________________________
miałam dzisiaj biegać, ale było za zimno i zrezygnowałam dlatego spróbowałam kompleksu sztangowego i muszę powiedzieć, że mi się to podoba
chyba znalazłam sposób na następny cykl treningowy, muszę tylko to omówić z mądrzejszymi od siebie

kompleks sztangowy
RDL
wiosło
zarzut
front squat
push press
squat
dzień dobry

6x 20kg
5x 20kg
4x 22kg
3x 22kg
2x 24kg
1x 24kg
półtorej minuty przerwy między seriami.
Traktowałam to raczej jako próbę, a nie jak konkretny trening i nie miałam już później ochoty na aero czy inne
Zmęczona byłam, pieczenie czułam.. Taki trening naprawdę może zmęczyć, ale jak się umiejętnie pokieruje progresją. Taka forma (mniej powtórzeń z serii na serie) na pewno jest lżejsza niż robienie po tyle samo, dlatego na drugi raz bym już spróbowała czegoś innego

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-10-09 16:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo, dzieki shrimp!
jupi, w moim miescie akurat nie ma, ale w tym co sie ucze juz jest
ciekawe, czy to naprawde takie ekomleko

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-10-09 18:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
dontknow według deklaracji firmy, która wydzierżawia automaty mleko w nich jest wyłącznie świeże, a szafa codziennie napełniana.
Nie wiem jak jest z poziomem tłuszczu, albo jest to narzucone, albo zależy od rolnika, który mleko dostarca. U nas według deklaracji jest 4ro procentowe:
http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/od-wczoraj-w-rzeszowie-kupisz-mleko-z-mlekomatu-48594.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tłuszcz to tam najmniejszy problem akurat.
kuurcze.. zjesc sobie owsianke z takim mlekiem musze koniecznie zajechac do Tesco i sprawdzic, co to za bajer z tym automatem..
a drogie jest takie mleko? ile placisz za pol litra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
dontknow czytałaś link? 3 zeta za litr :P
Pić nie piłam, tylko przechodzę koło takiej szafy, stąd wiem. Mam koło domu targ, a tam panią, co przynosi mleko własnoręcznie dojone od własnej mućki, więc do szafy nie zaglądam, ale jak ty takiej pani nie masz, to testuj i napisz potem jaki efekt w porównaniu z tym od cioci ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. działu

Następny temat

zaczynam

WHEY premium