SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik DONTKNOW

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
a żuraw jest jakim ćwiczeniem? izolowanym czy wielostawowym?

Ze względu na to że ruch odbywa się w obrębie jednego stawu jest to ćwiczenie izolowane ale to tzw. ciężka izolacja, w dodatku przenosząca ciało w przestrzeni więc zaliczane do ciężkich i bardzo efektywnych ćwiczeń. Nie ma nic lepszego jeśli chodzi o rozwój dwugłowych ud (w parze z mc rzecz jasna).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma nic lepszego jeśli chodzi o rozwój dwugłowych ud
czuję to już po kilku powtórzeniach mam dosyć. a na dodatek plecy bolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
a na dodatek plecy bolą.

Ale to ból mięśniowy nazajutrz czy jakiś ból podczas wykonywania? Bo boleć nie powinny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czuje po prostu miesnie przy wykonywaniu, bo spinam ledzwie, zeby utrzymac prosty tulow.
mam bardzo slabe plecy, moze dlatego. czy jednak jest cos zle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ja w ogóle nie rozumiem tego zamieszania.
IMO jak ktoś nie planuje startów w tym sporcie to powinien traktować go jak hobby tak jeść i tak ćwiczyć , zdrowie jest najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja w ogóle nie rozumiem tego zamieszania.
którego?
potrzebowałam chyba sama dla siebie uporządkować pewne rzeczy. często tak robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pisz pamiętnik za 20 lat stwierdzisz ze się nic nie zmieniło mimo tych porządkowań
serio serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak, bo wlasciwie nie wprowadzilam niczego nowego, tylko podsumowalam to, co do tej pory robilam i robic zamierzam.
ale jak ktos bedzie chcial, to ma wszystko w jednym poscie
no i w koncu napisalam, o co mi chodzi, jaki jest moj cel. bo ostatnio to bylam tak na granicy redukcji i utrzymania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiejszego treningu to nawet wklejać nie będę, bo porażka na całej linii i wstyd nawet myśleć o nim
jak się poskładam, to ruszę z kopyta.

MISKA :
1. dwa jajka, szpinak, ser camembert, dwie kromki razowca
TRENING
2. makaron Lubella pełnoziarnisty, mielony w pomidorach, marchewki
3. kasza, gulasz wieprzowy, surówka *(młoda kapusta + olej + marchewka + ocet + przyprawy), brazylijskie
4. udko z kurczaka ze skórą, surówka j/w
5. jajko, szparagi (RZYGI!), masło, brokuły
6. mielony w pomidorach, brokuły
+ cały brokuł, dwa ogórki kiszone, cztery rzodkiewki, brzoskwinia
* tej kapusty to wyszło połowa dużej główki
za dużo tłuszczu, za mało węgli i białka, ale kaloryczność przynajmniej jest.
ten razowiec ma za mało węgli zdecydownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
dzisiejszego treningu to nawet wklejać nie będę, bo porażka na całej linii i wstyd nawet myśleć o nim
wklejaj i to szybko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. działu

Następny temat

zaczynam

WHEY premium