Dziś strasznie zabiegany dzień - dwie godziny temu wróciłam do domu i usiadłam w kooońcu przed swojego ukochanego kompika. Czas nadrobić drobne zaległości... A więc: WTOREK - dzień treningowy Trening na czczo, o 8 po siłowni już latałam - trening zrobiony w trybie ekspresowym. Do tego cardio 40 minut - nie dało się go przyspieszyć aczkolwiek mimo [...]
***Podsumowanie pierwszego etapu*** *Wstęp* Minęło już 4 tygodnie odkąd prowadzę blog Trec'a. Pierwszy etap dobiegł praktycznie do końca. Redukcję uważam za bardzo udaną. Przeszkodziły w niej 3 imprezy, gdzie były niekontrolowane ładowania węgli i alko, no ale wszystko jest dla ludzi . Kolejnym etapem będzie cykl masowy trwający około 7-8 tygodni. [...]
Dzień 38 - rest Nuuuuuuda. Nie ma nawet co pisać, coś do miski wpadło - nawet całkiem smaczne ale zero śmieci! Za to chyba za dużo orzechów ;P Muszę sprawić sobie wagę kuchenną, bo inaczej będę spożywał za dużo tłuszczy. Do tego dupa na uczelni i muszę zacząć się porządnie uczyć ale to już moje problemy, z którymi poradzę sobie! ;) Suple: Się [...]
Dzisiaj jeszcze tu pewnie zaglądnę z milion razy (uzależniłam się :-)), ale jutro wyjeżdżam na snowboard i nie będę nic pisać aż do wtorku, chyba, że gdzieś tam net będzie. ZESTAW PYTAŃ PRZED WYJAZDEM: DIETA 1. Największe spadki miałam podczas odstawienia ziółek wspomagających tarczycę. Nie potrafię stwierdzić, czy działają czy nie. Zamierzam [...]
Zalej wodą owsiankę przygotowaną na noc nie za dużo. Rano dolej wheya czy tam wpc i masz smaczny posiłek. Nie baw się w takie coś jaka teraz hrhr. Poza tym owsianka też ma białka które się uzupełnią aminokwasami. Mało warzyw i średniej jakości. Daj więcej brokuł/szpinaku. Na noc zamiast twarogu zjedz kurę po prostu albo białka jaj i najlepiej [...]
Branie np. białka na zasadzie brania 3razy dziennie (bez diety) nie ma najmniejszego sensu A załozysz sie??? A jak np ktoś ma szybką przemiane i nei dostarcza tyle kalori co trzeba to gainer mu może pomóc choć nie tak jak z dietą Znam takich ludzi co robią tak jak napisałeś i powiem tyle że duzo im to pomogło
[...] WYMIARY /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/ead3a5c6728944ea8c9b0495ff401a3f.png Ponawiam pytanie o moczenie straczkowych w occie, ile tego octu, jaki ocet. Za duzo czekania na kielki. Fasolka adzuki moczy sie juz trzeci dzien, wymieniam wode i kielkow nie ma. Dzisiaj ja wliczylam do miski, bo juz nie mam nic innego namoczonego i [...]
[...] ci ze na 90% ich nie odczujesz (chyba ze efekt placebo zadziala - wbrew pozorom ma ogromne znaczenie) stosujac diete redukcyjna . Nie wnikam w szczegoly dzialania hmb bo za duzo bym tlumaczyc musial , a mi sie po prostu nie chce - poczytaj forum bedziesz wiedzial , pogadaj i poobserwuj kolegow - dojdziesz do podobnych wnioskow . Nie mieszaj w to [...]
NO TO MINĘŁY 3 MIESIĄCE! Jako, że minął czas 3 miesięcznego budowania formy przy pomocy suplementów firmy TREC Nutrition, nadszedł czas na podsumowanie. Szybko zleciało, ale to co dobre zazwyczaj szybko się kończy Na początku chciałbym podziękować firmie TREC Nutrition za to, że zostałem wybrany do testu oraz za otrzymane suplementy. Firma [...]
[...] bardziej to poteguja ale suma sumarum liczy sie ogolna ilosc ww to ze spozywa sie ww zlozone wclae nie musi byc gwarantem ze nie pojdzie w fat jak widac tez moze isc jest za duzo wegli poprostu ale jakby mial ww proste zamiast ww zoloznych to tego fatu bylo by jeszcze wiecej wiec tyle dobrze ze mial ww zlozone ale nic sie nie dzieje zlego obcina [...]
Junior__ twierdzisz ze bredze głupoty i nie mam potwierdzen Mówisz i masz nie ma większego problemu żeby odnalzec takie dowody wystarczy wpisac w google a także w wyszukiwarce sfd i dowiedziec się o negatywnym wpływie białka głownie na nerki. Jeśli tego nie wyczytałeś na forum sfd to raczej ty slabo się orientujesz w temacie a nie ja Wstyd tylko [...]
DZIĘKUJĘ ZA SZCZEGÓŁOWĄ ROZPISKĘ :-) SUPER :-) Po wczorajszym treningu na rozruch po regeneracji czuję bardzo delikatne zakwasy na pupie, pod pupą i po wewnętrznej stronie ud. Pierwszy właściwy trening zrobię jutro rano, bo dzisiaj się nie wyrobię. MILION PYTAŃ DO....: TRENING 1. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam co to jest Rampa. Czytałam tutaj: [...]
[...] Pk88 nie da sie cwiczyc brzucha nie obciazajac kregoslupa, bo kiedy brzuch sie spina, powoduje taka dzignie na kregoslup ktora go mocno obciaza, jedyne co mozna zrobic to duzo cwiczyc, a kregoslup sie uodporni, ja osobiscie juz nie mam z plecami zadnego problemu, poprostu przyzwyczailem sie. Jendrek-87 tej dziury nie da sie wypelnic, bo tam sa [...]
[...] chciałem spróbowac na syfie ale wymiękłem adzik witam witam Tam pomysl nad jakimś planem bo masa za niedługo Tomku sam jestem ciekawy jak to bedzie, na redukcji juz pewno za duzo nie osiągne, ale mase bym chciał w miare czystą Będę się starał nie popełnic tego błędu co rok temu że po redukcji miesiąc dałem na luz z dieta i mimo że trening był to [...]
[...] z ww na masie a podbijam tłuszcze w góre, wygląd generalnie zmienia się na gorsze. Kiedy podbijam ww kosztem tłuszczu to retencja jest na zbliżonym poziomie za to jestem duzo bardziej nabity i lepiej to wyglądalo wizualnie. Nie zmienia to faktu że po pewnym czasie na masie juz generalnie wiele sie nie zmieniało, dodatkowe kcal powodowały [...]
Insulina i jej wpływ na metabolizm Autor artykułu: Ron Rosedale, MD Przyjrzyjmy się przypadkom kilku moich pacjentów. Zacznijmy od pacjenta A, który przyszedł do mnie pewnego dnia i powiedział, że wbrew zaleceniom lekarzy, właśnie wypisał się ze szpitala na własne życzenie. Niczym w filmie, sam wyrwał sobie wszystkie rurki i [...]
"Więc jeżeli wyżej wymieniony pan mnie nie odwiedzi, to śmiało mogę brać na czczo, tak?" tak ;-) Ok, ostatnie 2 pytania i daje Ci spokój :P 1. Stosować hcl również w DNT? 2. Stosować się do zalecanych dawek producenta? (1 porcja 1,25 g 2x dziennie) 1 - można tyle że brałbym 1 porcje 2 - osobiście wole mieć za dużo jak za mało, dawkowanie takie [...]
[...] intensywnie np. barki w 30-35min ale zajechac je konkretnie potem j** do domu ( siłka od domu to 5min drogi ) i wp******ic troche wiecej białka niz zwykle na jeden posilek i duzo wegli, co o tym sadzisz? oczywiscie towar podstawowy bez insy i wiekszych tego typu, i jak do tego treningu dac mete, walnac przed czy juz po? Jak znajdziesz czas [...]
wygórowany poziom elokwencji. Myśle że nic więcej nie przyswoisz białka, uszczuplisz mocniej zapasy glikogenu i bardzo mocno obniżysz poziom cukru we krwi co sprawi że nastąpi mini superkompensacja i nieco więcej ww się przyswoi. Z po kilku seriach poziom cukru na czczo będzie na tyle niski że raczej nie wyobrażam sobie progresowac mocno masowo i [...]
ok tłumaczenie, przy czym skupię się na wnioskach. Masa mięśniowa jak wiadomo jest niezbędna, także aby dokonać dobrej redukcji. Im większa masa mięśni, tym więcej kalorii spalamy tak ot. Czyli rośnie nasz metabolizm spoczynkowy. Dla uzyskania dobrej masy mięśniowej (tzn tak aby skład ciała był proporcjonalny, chodzi o zawartość w ciele suchej [...]