SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Pomoc w treningu na mase/siłe

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] niegazowanej). CO JEŚĆ? Najlepiej spozywac posilki mniejsze i czesciej. Niech bedzie to ok. 5-6 posilkow w ciagu dnia. Podczas budowania masy miesniowej nalezy jesc duzo, ale nie znaczy to, ze mozna pochlaniac wszystko co znajdzie sie w poblizu. Najlepiej spozywac posilki co 2-3 godziny. Okres niejedzenia nie powinien byc dluzszy niz 4 [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1205 Data: 2010-10-14 22:50:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tanie i Smaczne Białko: VitaFit

    Post
    Odżywki i suplementy

    Bull, jako nabywca tego białeczka mam pytanie (wątpliwość do rozwiania). Otóż opis co do jego dawkowania (dzielenia porcji) zamieszczony na etykiecie jest dla mnie dość niejasny. Mam tam info o 2-ch opcjach: 1. porcja z 30g proszku = 3 łyżki stołowe 2. porcja z 40g proszku = 4 łyżki stołowe Sęk w tym, że konsystencja tego prochu jest dość [...]

    Odpowiedzi: 510 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-23 10:36:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • elia/blog/topienie smalcu

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Suma: 218 kcal B19 g T5 g W27 g ( 218kcal ) Ty się redukujesz, tak? To o tej porze ww sobie już daruj, poza warzywami oczywiście no to warzyw duzo zamiast ryzu bedzie oki ?? 18:30 Kolacja panga 100g Ryż brązowy naturalny30g lniany 5g ___________________________________________ 230 kcal B15 g T9 g W23 g +50kcal [...]

    Odpowiedzi: 189 Ilość wyświetleń: 14944 Data: 2008-03-25 08:00:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • naucz się najpierw czerpać wszystkie składniki z naturalnych posiłków a nie z prochów :-) W regulaminie masz co jedzą Ladies, czytaj dzienniki innych dziewczyn. Uwierz 1800kcal to nie jest dużo ;-) Zajrzyj do posta z przepisami -> http://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni%2C_czyli_nasze_babskie_przepisy_%3B_-t696301.html Warzyw nie wliczaj (poza [...]

    Odpowiedzi: 429 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-12 07:44:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jogurty i batony proteinowe - warto kupować?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Z czasem się przekonasz, że profity z jałowego białka nie są warte tego co się potem dzieje z np jelitami. Niejeden post już był odnośnie tego i każdy kto stosowalctwkie białka codziennie prędzej czy później narzekał na problemy gastryczne. Większość powiaxywala to z jakością białka a potem z tym , że jednak organizm się męczy z prochem. Prochem [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 8368 Data: 2022-09-09 09:18:02 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • 2 kg w miesiąc...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co jeść 5-6 posiłków dziennie węglowodany rano (np kromka chleba żytniego pełnoziarnistego), można przed treningiem ryżu w ilości do uzupełnienia dziennej dawki węglowodanów. co można: gotowane lub duszone piersi z kuraka, ryby, mięso jajka, ser biały, warzywa potrzebujesz ok 1700 kalorii na redukcji na wysokobiałkowej będziesz miał ok 600 kcal z [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2927 Data: 2008-04-23 14:37:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki..

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    W każdym posiłku powinno się zawierać pełnowartośćiowe białko (białko jajka, kurczak, indyk,ryba bla bla bla). W śniadaniu takiego nie ma, mleko nie jest odpowiednim źródłem białka.Najlepiej zrób sobie placki owsiane (przepis w szukajce znajdziesz) albo usmaż sobie omleta z tymi płatkami owsianymi (mnie to osobiście nie wchodzi no ale może tobie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1172 Data: 2010-05-03 12:56:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gizmo86/redukcja/brak opony, więcej mocy!

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 33! Dieta 50g owsianych, 3 jaja sałatka ze śmietaną, ogórkiem, papryką 25g ryżu+100g łopatki wieprzowej 25g ryżu+100g łopatki wieprzowej 4 bcaa przed treningiem 50g makaronu+200g sera a zaraz walnę 40g białka Łowickiego Trening Przysiady ze sztangą 3x8 20kg, 3x8 20 kg, 3x5 30kg (suwnica) Wyciskanie płasko 8x30kg, 8x40kg, 1x4 55kg, 1x5 55kg, [...]

    Odpowiedzi: 64 Ilość wyświetleń: 5746 Data: 2011-07-11 20:02:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hej, mam pytanie o odżywki białkowe - jak dużo dawać prochu na raz? stosuję tylko po treningu siłowym, czyli 3-4 w tygodniu. czy lepszym rozwiązaniem byłoby np. 40g Łowickiego WPC czy może 25g Sciteca (to tylko przykład chodzi mi o różnicę między tanim a droższym) ? a brakuje Ci białka w diecie?? jak to wyglada u Ciebie? Od ok. trzech tygodni [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-24 15:30:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 104kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jak już Flex zaznaczył tłuszczy masz bardzo mało, może to doprowadzić do problemów z hormonami. Także odniosę się może najpierw do kaloryczności, która jest za niska. należałoby wyliczyć raz jeszcze zapotrzebowanie, co pomoże Ci mniej więcej oszacować ile powinieneś jeść, to co przedstawiasz to na redukcję dla kobiety ;-) [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2055 Data: 2016-11-16 10:07:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1900kcal wystarczy żeby przytyć ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Skoro Twoje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi ok. 1500 kcal, to dodaj do tego 10%, a więc jakieś 150 kcal i obserwuj organizm. Jeśli po dwóch tygodniach na wadze elektronicznej nie będzie ani 250 g więcej, to dodajesz kolejne 150 kcal. Poważnie? 250g więcej? to ma być odnośnik zmiany w sylwetce? Idąc tym tokiem myślenia - autorka skończy na [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4022 Data: 2018-02-07 20:17:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do Mawashi - specjalisty

    Post
    Trening w domu

    Witaj Mawashi, Jestem właśnie w trakcie tygodniowej (tak jak radziłeś) przerwy po 8 tygodniach treningu obwodowego, przy którym wykonywałem po 12 powtórzeń w serii. Przez pierwsze 2 tygodnie robiłem 3 obwody, przez następne 2tyg -> 4, w kolejnych 2tyg ->5 i w 7. i 8.tyg -> wykonywałem 6 obwodów. Treningi wznawiam od poniedziałku. Jeden [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 6301 Data: 2008-12-01 10:33:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do Mawashi - specjalisty

    Post
    Trening w domu

    Mam pytania odnośnie Twoich odpowiedzi: 1.Zgodnie z tym , co napisałeś po tym jak dojdę do wykonywania 6 obwodów, to mam już nie zwiększać liczby obwodów - tylko zwiększać ciężar. Czyli skoro miałem wykonywać przez te 8 tygodni po 12 powtórzeń (zwiększając co 2 tygodnie liczbę obwodów o jeden), to teraz mam przejść do większego ciężaru, którym [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 6301 Data: 2008-12-01 16:02:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta pomocy %-)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] nie zawsze mi sie to udaje :(((( moja dieta opiera sie na 2g bialka na 1kmc , ale czasem mam spory problem by tyle dostarczyc bez odzywek, 2g bialka na KMC to nie jest tak duzo nie przesadzaj ;) a jak sie maja proporcje ww/t makroskladnikow lub by tyle dostarczyc dobrej jakosci bialka ( wiadomo piers z kurczaka ma lepsze bialko niz bialko z [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1079 Data: 2008-08-09 14:38:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak możesz to sprawdź moją DIETE

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wiem co lubisz)... im blizej wieczora zjadaj wiecej dobrego białka, np piers z kurczaka z róznymi warzywami (tu mozesz kombinowac na wiele sposobów) albo jakaś rybka (jest duzo rodzajów) z warzywami. Nie napisze Ci diety, bo nie znam Twojego orgaznizmu. Sama wiesz co Ci odpowiada, co lubisz, czego unikać. Jesli chcesz chodzić na siłownie ... [...]

    Odpowiedzi: 64 Ilość wyświetleń: 5336 Data: 2009-11-11 16:50:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

    Post
    Scena MMA i K-1

    Brock- niestety dosyć częste są takie sytuację. Takie rzeczy są nie do opisania i brak mi słów na to po prostu... xper- czasami dłuższa przerwa jest wręcz wymagana. Przy dodatnim bilansie kalorycznym mięcho NA BANK ci nie spadnie nawet w parenascie dni, nie ma prawa. Tylko to co ja np robię w te święta to pilnuję żeby jednak dzienne [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-26 12:19:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Izotek (izotretynoina) a suplementy

    Post
    Odżywki i suplementy

    Odstaw więc suple i zobacz czy się poprawi. Ponowię, pytanie o jakich ilościach białka rozmawiamy. Ogólnie suplementacja antyoksydantami często bardzo fajnie sobie radzi z trądzikiem, także można tutaj rozważyć wdrożenie NAC, czy sylimaryny jako pomoc dla izoteku. No i na pewno na czas kuracji izo nie ma co eksperymentować jakoś bardzo z dietą, [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 8967 Data: 2018-11-06 18:54:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NOWOŚĆ OLIMP GAINER MCT

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] na mase ze jesz ze 3 gramy bialka tyle samo mniej wiecej wegla i lyzke tluszczu do psilku i wszyscy tak jada,bo tam twierdza ze nietrzeba sie zalewac mocno na masie jedzac duzo wegli,tam raczej stawia sie na jedno zrodlo energi,tzn,ze jak jesz duzo wegli np z 6 gram na kg to tluszczy sladowe ilosci,o efektach to dopiero moge napisac za jakis [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 7754 Data: 2004-09-23 19:49:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na lata bo tak jest ustawiona periodyzacja tego treningu.Podstawa jest stała dodatki się zmieniają.Zresztą wpadający tutaj ocenią sami.Zmiany następują po 9 miesiącach starting Strength potem Stronglifts to praktycznie jedno i to samo.Nie mam ochoty jechać dalej czym co się psuje po kilku tygodniach a niestety progresja liniowa jest może fajna i [...]

    Odpowiedzi: 359 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-07-03 15:41:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • postaraj się tylko nie za dużo tego prochu, max. 1x dziennie, a resztę białka powinnaś brać z naturalnych źródeł... poczytaj na farum, każdy ma jakiś swój typ co do odżywki

    Odpowiedzi: 126 Ilość wyświetleń: 11773 Data: 2011-09-11 16:43:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)