Witam. Mam problem z butami halowymi. Mianowicie w tamtym roku po prawie dwóch godzinach gry w halówkę miałem cale sine paznokcie u dużych palców u nóg (buty Kipsta). Kilka dni później paznokcie odpadły. Po tym incydencie kupiłem buty o 1 rozmiar większe (Nike). Teraz przy zmianie kierunku biegu bardzo bolą mnie duże palce (paznokcie), a także [...]
Siema. Niedługo mam zaliczenie z koperty najprawdopodobniej na hali sportowej. Wiadomo nawierzchnia będzie drewniana. Buty mogą się ślizgać. Planuję włożyć buty Kipsta https://i.postimg.cc/nh5pXkDj/IMG-20220610-150324.jpg. Jak myślicie będą git? Ma ktoś jakiś domowy antypoślizgowy sposób ? Mycie w coli, pocieranie papierem ściernym ?
Polecam buty Kipsta !!!! Niewiem czy w Polsce są sklepy tej marki, ale wiem jedno- niewidziałem lepszych butów na oczy !!!! Gram w nich już 2 sezony i śmieje się tylko jak moi koledzy z klubu kupują sobie Nike/Adidas/Puma za 250 zł i po roku: "Buuuu ;( musze sobie nowe buty kupić bo mam dziurę",a ja sobie biegam w Moich Kipsta 'Furia' i [...]
jeśli nie grasz czesto to daja rade, wygladaja fajnie. dużo ludzi poleca tutaj buty Kipsta, może też weź je pod uwagę, np ten model http://www.decathlon.com.pl/PL/Product_arborescence/teamsports/football-soccer/men-s-football/m-dry-pitch-foo/product_5931752/index.html
Co do pytania o buty Nike, (w innym temacie ale odpoweim tu) zazwyczaj sa solidne moj kolega kupol sobie nike tiempo legend i juz gra w nich 2 sezon ale dal kupe kasy za nie, moj inny kolega kupil Tiempo 700(albo750) <podobne sa> zagral 2 mecze i mu sie rozkleily, dlatego to zalezy od tego skad buty sa, tzn gdzie sa produkowane, ja osobiscie [...]
[...] Troche dziwnie wyglądaję ale dają na nie 2 lata gwarancji, a przeznaczone są do gry ulicznej (gdzie zwyczajne halówki nike czy pumy po pół roku intensywnej gry nie mają podeszwy). http://www.kipsta.com/EN/Product_arborescence/teamsports/football-soccer/men-s-football/m-hard-pitch-fo/product_8004109/index.html W Polsce buty kosztują ok. 100zł
Dzieki Panie Iwan :) wezme twarde :) Czy ma ktos jakies doswiadzczenia z lankami firm: Kipsta oraz polskimi "DK" i "Expander" ? Chce kupic tanie buty do amatorskiego grania, a nie Nike za 350zl ;P pozdrawiam.
Baca ja też niestety nie wiąże z tym jakiś nadzieji. Ale jakby na to popatrzyć - gwarancje na prawie każde buty jest na 2 lata ,więc klienta nie powinno obchodzić to , czy złoży reklamacje po 4,8 czy 18 miesiącach. Niestety ,ale Polska stoi daleko w tyle jeśli chodzi o szanowanie klienta - w innym dużym sklepie w Europie ,np. w Niemczech nie było [...]
[...] nic z tym nie zrobisz moze wymyj dokladnie czasami pomaga ale jak juz masz tak ostro zasyfione tak jak ja to juz nic nie zrobisz ;d moje zawsze smierdza i w takich gram no czasami myje ale to nic nie daje ;d a na beton to podobno kipsta dobre robi a z tym sikaniem to chyba sie wkręcali bo nie wierze ze to pomaga. remi9 ale oba buty czy 1 ?