SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Dieta do poprawy. 82kg/178cm 25lat

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czyli bialka za duzo? Nie napisalem ze biore BCAA oraz WPC po treningu DT: 10g BCAA na czczo 10g BCAA przed treningiem 10g BCAA po treningu + 35g WPC80 + 40g miodu Około godzine po koktailu potreningowym jem posilek potreningowy ryz + chude mieso bez warzyw DNT: 10g BCAA na czczo Co do spozycia weglowodanow to oprocz silowni nie pracuje zawodowo [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2127 Data: 2012-03-29 18:03:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ma chyba 115,6g białka , 102g tłuszczy 119,6g ww co daje ~1900kcal więc nawet jesli przy ww dał o jedną '1' za dużo, i oprócz tego za dużo tłuszczy w dietce to i tak sie nie zgadza bo nie wyjdzie z tego ~2500kcal jak wspominał... !!

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 4051 Data: 2005-11-01 22:07:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 85kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Aktualnie jem dość schematycznie, bo nie liczę co do grama (masa ma swoje prawa), ale z reguły wygląda to tak: śniadanie BT: jajka plus boczek/surowa dojrzewająca kiełbasa, trochę warzyw 2 takie same poisłki ryż/kasza plus mięso a kolacja to różnie : jakieś żródło białka plus dużo ww, czyli np kanapki z serem ricotta, mascarpone i owoce, makaron [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3305 Data: 2016-10-07 07:18:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bałagan z wyborem diety.

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    No no, fajnie, dzięki wielkie. Powiedzcie mi jeszcze czy białka w posiłkach około treningowych dawać tyle co w innych? Czyli średnią zapotrzebowania dziennego na wszystkie posiłki czy uwzględnić go więcej? Jeśli tak to o ile? Nie ma znaczenia wielkiego. Najważniejsze byś dał odpowiednio dużo węgli rano, przedtreningowo oraz potreningowo, aby [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 872 Data: 2014-01-19 13:01:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA => MASA - do OCENY

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    10:00 - I SNIADANIE Chleb pełnoziarnisty, ser żółty, chuda szynka z indyka, pomidor, ogórek / płatki z mlekiem(wlasnie czy ma byc to najtłustsze>?) Daj owsiane + mleko + owoc oraz jajka z warzywami 12:00 II SNIADANIE Ser biały + miód i do tego szklanka mleka (/ zamiennie . no wlasnie co zamiennie?) Skoro to posiłek przed siłką, to trzeba Ci [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 959 Data: 2008-07-11 18:45:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hormon wzrostu ?!

    Post
    Odżywki i suplementy

    no normalnie coraz smieszniej ; )) po koleji: po pierwsze nie ma czegos takiego jak przedawkowanie bialka, po drugie mozna go zjeść za duzo (powyzej 2g na kg np) i wtedy obciaza sie nie potrzebnie miedzy innymi nerki nerki po trzecie wieksza podaz bialka nie wplywa na wydzielanie hormonu wzrostu, to samo tyczy tych boosterow ; ) po czwarte wzrost [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3083 Data: 2007-10-13 19:17:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja dieta na mase co myslicie?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Sagg a skąd wiesz jaki jest jego cel? Może chce dobić do 90kg? A co do samej diety to słaba jest ogólnie. Masz wyliczone zapotrzebowanie na b/t/w? Bo bez tego to nie ma o czym gadać. Brak źródła białka w śniadaniu. Bezpośrednio po treningu możesz zjeść ww proste naotmiast do 30-40 min powinieneś spożyć jakiś pełnowartościowy posiłek składający się [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 852 Data: 2008-10-11 14:37:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki..

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeśłi nie masz dużo pieniędzy korzystaj przede wszytskim z tanich źródeł białka jak filety z kurczaka czy jaja, ryby też czasem możesz kupic w promocji byle nie Pangi. Co do tłuszczy musisz zainwestować w oliwę w dyskontach są tanie. Być może ktoś znajomy ma orzechy kup od niego. Ze źródłami ww nie ma problemu owsiane gryczana i makarony nie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1169 Data: 2010-05-03 07:21:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • niedoświadczony zawodnik

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    [...] bialkowe, gainery, nabiały. Powiem Ci tyle, nawet jak wypijesz np 3 piwka raz na 2 tygodnie, to nic ci sie nie stanie i nawet jak nie masz diety, ale jesz naprawde zdrowo i duzo zapierdzielasz na treningach, to nie ma mowy, zebys nie urósł. Uwierz w siebie, bedzie dobrze ;) ah, zeby nie bylo, sory za bledy, ale tez sobie dzis pozwolilem na male [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1278 Data: 2010-06-04 00:12:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 85kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Białko na redu: 2,3-3,1g na kilogram beztłuszczowej masy ciała. Beztłuszczową masę ciała obliczysz M - %BF*M gdzie M - całkowita masa ciała. http://potreningu.pl/articles/4226/dlaczego-zaleca-sie-by-w-okresie-redukcji-tkanki-tluszczowej-zwiekszac-podaz-bialka Mi wychodzi 160-210g - dałabym około 200-210 (wliczając już razem i roślinne i zwierzęce [...]

    Odpowiedzi: 44 Ilość wyświetleń: 4272 Data: 2016-10-02 21:13:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to nie widze sensu zmieniac całego dnia tylko po to, zeby dostosowac go do diety, wskazówki dostał od s.m.p.a. co poprawic i niech dopasuje diete do dnia i mozliwosci czasowych co do diety wyzej, którą podał BunnyPL - tak duzo szynki, chleba, brak bialka w niektorych posilkach i standardowo dla warzyw i zdrowych tłuszczy też nie ma miejsca

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1316 Data: 2011-06-27 22:41:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie koniecznie ucinaj, przy tej kaloryczności nadal będziesz gubił tkankę tłuszczową bo jesteś na deficycie, podbiłbym ilość cardio w tygodniu jedynie. W mojej opinii planu treningowego nie ma co zmieniać w okresie redukcyjnym , utrzymujesz nim mięso a nie redukujesz, ja ćwicze intuicyjnie zawsze. Białka w teorii masz dużo, ale zwierzęcego nie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 5155 Data: 2016-07-07 07:18:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rotacja węglowodanami, dekompozycja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    w dni nietreningowe całkowicie wywal kajzerki, ryże, makarony i inne bogate w węglowodany jedzenie, skoro jesz tak dużo ww w dzień treningowy (gdzie taka ilość zupełnie nie jest ci potrzebna) to spokojnie będziesz miał zapasy na dzień gdy węgle ograniczysz (załóżmy do 1g na kg masy ciała).. Właściwie to praktycznie wszystko jest źle rozplanowane [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3594 Data: 2015-04-28 20:26:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bicepsy ??

    Post
    Trening dla początkujących

    hmmmm no rzeczywiscie troche malo i jak pewnie wiesz sam trening bicka Ci za duzo nie da - proponuje cwiczyc cale cialo zajrzyj do atlasu Cwiczen jest tam trening domatora:)http://www.kulturystyka.pl/atlas/ a co do bickow - bedziesz musial zainwestowac - zakupic krazki - powiem tyle ze w carefourze 2,5 kg krazek kosztuje kolo 13 zl potrzebowal bys [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2020 Data: 2003-11-10 13:51:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co jesc zeby NIE rosnac??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    bardzo łatwo można obliczyć zapotrzebowanie organizmu, wejdź sobie w Odżywianie/Jak ułożyć sobie dietę i ściągnij sobie arkusz kalkulacyjny. W nim wystarczy powypełniać pola (co się je w ciągu dnia, co ile ma białka, węglowodanów, itp.) i komputer sam wyliczy czy jemy za mało czy za dużo. Jeden większy posiłek lepiej rozłożyc sobie na dwa mniejsze [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3530 Data: 2001-08-29 01:29:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Polaczenie suplementow

    Post
    Odżywki i suplementy

    Przypuscmy ze ten gosc co wazy 100kg ma niewiele tluszczu to czy przy treningach i jedzeniu 200g. bialka dziennie bedzie mial duzo lepsze efekty niz gdyby jadl 120g. bialka?

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3840 Data: 2005-07-05 15:33:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie?

    Post
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] widze juz fajna poprawe. waga teraz wynosi 82kg naczczo ale nie wiem ile wynosila wczesniej bo nie waze sie za czesto ani nie mierze - patrze w lustro i tyle:) nie mam za duzo czasu na silownie i dlatego taka mini redukcje (albo pseudo redukcje) robie. nie mam apiracji na kukturyste - chce poprostu lepiej wygladac i nie bede wydawal kasy na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1609 Data: 2012-04-10 12:54:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    posilek nr.1 9:00 mlek spozywcze 1.5 % tluszczu 150g platki kukurydziane 50g/ja też nienawidze owsianych, jedz kukurydziane bo chodzi o dostarczenie węglowodanów a kukurydziane tez je mają rodzynki suszone 10g orzechy 20 g bialko jaja kurzego 120 g bialka 25 , tluszcze 17 , ww 54 , posilek nr.2 12:00 chleb pszenny 80g/ unikaj białego, razowy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1315 Data: 2007-05-22 23:48:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Olimp kiedys, a teraz.

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    I ty uwazasz za lidera firme Olimp. Kazdy kto jest wtemacie wie ze Xp ma leprzy sklad i co wazniejsze lepiej dziala. Dynamize moze niema duzo produktow ale liczy sie jakosc a nie ilosc kazda firma moze zasypac rynek roznymi odrzywkami ktore najczesciej sa b.srednie tak jak sie to dzieje u Olimpa chociaz sa wyjatki. Natomiast jezeli chodzi o bialka [...]

    Odpowiedzi: 87 Ilość wyświetleń: 7999 Data: 2005-10-12 16:26:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SONBATY

    Post
    ATLETA

    Niestety, ale jak napisałem rano Twoja dieta jest katastrofalna z punktu widzenia kulturystyki (choć smakowo pewnie jest ok.) Przy takim jedzeniu jeśli masz tendencje do tycia nie pomoże Ci żadna therma. Powinieneś wyeliminować: Pastę z twarogu i nescafe (możesz ją zastąpić zwykłą kawą ze słodzikiem) kotlety schabowe, białe pieczywo, musztardę, [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 3558 Data: 2003-07-25 22:46:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)