Zacznij od wywalenia: Activii, masła orzechowego, Cheerios, parówek. Zamiast Activii daj jogurt naturalny/kefir, masło orzechowe zrób sam z orzechów (wszystkich, oprócz ziemnych), kupne masło się nie nadaje, Cheerios zamień na płatki owsiane, za parówki daj normalne mięso. Orzechy jedz wszystkie oprócz ziemnych. Zmniejsz białko do 180g, wystarczy [...]
[...] słodkości, ziemniaków ja aha to bez diety da sie ładnie wyrzeźbic?? uwidocznie wszystkie mięsnie po takim treningu?? Ekpert a więcej jajek, mięsa, udek, piersi z kurczaka i duzo pij melka tak ja uu jajek nie lubie bez jajek da rade?? Ekspert tez da ja ile tego mięsa?? Ekpert to w takim wypadku duzo udek ja i w jakich porach?? Ekpert bez panierki [...]
[...] bylo a ze zrzucaniem nie mam najmniejszego problemu.) Co do bialka to jjem ok 2.5 g z zarcia reszte z odrzywki (60g max na dzien ). "tluszcz sie odlkada to czegos za duzo" zabardzo to uogolniasz. Nie znam nikogo komu by w czasie cyklu na mase nie odkladal sie tluszczyk. Bialka jjem 3g , wegli ok 6 a tluszczy staram sie jak [...]
mam pytanie co mam jesc ?? co ma duzo bialka?? potrzebuje kazdej rady:P i jaki trening mam stosowac aby poprawic sile klatki :P rece mam dosyc silne ale klatka jest slaba waze 63 kg mam 183 cm wzrostu prosze o pomoc
I dlatego właśnie cieszę się, że się zarejestrowałem na SFD. Dziękuję za pomoc Tobie i innym, bo bez Was to by moja dieta wyglądała bardzo kiepsko. Na pewno zmienię jadłospis, ale małymi kroczkami. Muszę zobaczyć jak wygląda sytuacja w moim sklepie, w którym codziennie robię zakupy. Problem może być z łososiem i mięsami, ale na pewno coś [...]
z tymi olejami dam rade:P no a serka duzo bo ma duzo białka a mało weglowodanów a to jest plusem bo jak daje co inneg co ma duzo białka to ma tez spro weglowodanów i póxneij za dużo węgli wychodzi. Może zakupie jakąs odzywke białkowa na statni posiłek
Amstaff- weź jeszcze do szablonu wypiski przy misce wpisz założenia jakie masz trzymać, bo nie chce mi się szukać za każdym razem zauważ ze teraz masz już wyjedzone wszystkie węgle, wiec od tej pory na imprezie już żadnego chlebka czipsa itp, wolno ci tylko białko, ładnie proszę bez żadnych "zobaczymy czy będzie" przygotuj się na [...]
[...] zjedzonego, zwyczajnie mi sie nie chce, a czasem też tłuszczy co do grama nie licze, ale w przyvlizeniu jest, mam za dużo ciągle białka, ale kuźwa, nie moge zmniejszyć tej ilości, jakoś samo z siebie tak wychodzi... wszystko ma dużo tłuszczy co ma duzo białka , głupia kiełbasa, pierś z oliwą , cokolwiek, ale staram sie dorzucać tych tłuszczy
[...] itp ) do konca miesiaca...a co dalej ? czyzbym czegos nie doczytal ? przeczytalem tyle ze jest rozplanowane do stycznia. ale planu ani zalozen nie ma ? beda ? Btw...co ma duzo bialka, malo wegli, malo kcal ? bo jestem bliski uloznenia sobie diety idealnej :P Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się [...]
StronGGer - Ty to idz sie spytaj czy wszyscy maja jakas tam diete jak jestes taki madry jedza po prostu to co ma duzo bialka a jak jest sie na cyklu to juz w ogole mega duzo tego bialka ma byc wiec nie filozofuj ---cwaniak sie znalazl ,,,, ale przez te dwa lata z 35 cm do 40 cm doszedlam i co ..
Chcesz dietę na masę? Jedz dużo! A posiłki o takich mniej więcej porach: -4:00 (białko) -7:00 (białko i węgle) -10:00 (białko i węgle) -13:00 (białko i węgle) -16:00 (białko i węgle) -19:00 (głównie białko, mało węgli) -22:00 (białko) W dziale odżywianie zobacz sobie podwieszony temat o tabelach żywieniowych i sprawdź co ma dużó białka , a co [...]
Tuńczyk też dobry, zresztą wszystko dobre co ma dużo białka Mi najbardziej podchodził tuńczyk z Biedronki w jakimś tam sosie z kiełkami czy czymś, w takiej czerwonej puszce a teraz wyczaiłem w lidlu gotowe sałatki tuńczyk z makaronem + warzywa, z ryżem albo z samymi warzywami.
ale ja znam inne zrodla bialka. patrze poprostu co lubie i na co mnie stac. nie bede robil mies kotletow bo to za duzo czasu, serki maja malo bialka, ryb nie lubie, kurczak jest dla mnie nie wygodny nie zawsze moge sobie kupic obok domu. jajka i twarog to rzeczy ktore toleruje. takze nie mam pomyslu co mam jesc innego, co ma duzo bialka i jest [...]
No ok dzięki. Tylko właśnie nie wiem zbytnio co zmienić? Też wydaje mi się ,ze nie jest najlepszy-tylko czemu? Zasadniczo wszystkie składniki jakie chce mieć mam.A moim głównym pytaniem jest to czy na takim jadłospisie mogę robić redukcje czy tłuszcz mi się będzie dokładał i zalezy mi na tym aby mięsnie zbytnio nie spadły. Póki co jestem zadowolny [...]
witam mam kilka pytan 1.ostrowia, jajka, orzechy wloskie, ser zolty, mleko, jak bede mial w lodowce cos co ma duzo bialka to zjem to i odlicze. czy to wystarczy? mieso jem rzadko poniewaz nie mam czasu na gotowanie. najlepszym źródłem białka są mięso ryby i jaja możesz smazyć na teflonie 2. obiady czyli np. zupy, pierogi, ziemniaki z miesem, ryze [...]
Daj banana,brzoskwinie cokolwiek tego typu do smaku jak rodzynki Ci nie podchodzą,no i wspomaganie białkiem nie zaszkodzi bo mało białkowy ten posiłek.Co do mięsa,pisałem Ci,że organizm nie przyswoi więcej niż 30-40g białka.W 250g piersi masz 53g białka do tego białko ze 100g ryżu,razem 60g białka z czego w zasadzie tylko połowę organizm [...]
[...] płaska z regulacją (20% 30% 45% ) ,sztanga + 80 kg obciązenia ,sztangielki + obciązenie (sporo) ,drążek ,niedługo mam zamiar pospawać skośną do wyciskania . CZasu mam duzo bo ćwicze w domu myślę że 5 dni w tygodniu to spokojnie po jakies 1,5 godzinki do 2 7. Przeciwskanań nie ma chociarz nie badalem sie w tym celu ale jak grałem w klubie [...]
Zmieniłbym to mleko na 0,5%, max 2%. Do kurczaka przy obiedzie dołożył brązowy ryż. W tej kolacji stanowczo za dużo węglowodanów - laktoza w mleku, kakao to dobre na śniadanie. Ja np. na kolację mam tuńczyka w wodzie lub twaróg chudy, coś co ma dużo białka, mało "węgli".